Manuka Health syrop ziołowo-propolisowy z miodem Manuka MGO˜™ 400+, 100 ml Powiększ

Manuka Health syrop ziołowo-propolisowy z miodem Manuka MGO™ 400+, 100 ml

Manuka Health Manuka Health

Nowy

Manuka Health syrop ziołowo-propolisowy z miodem Manuka MGO™ 400+ jest suplementem diety. Zawiera m.in. ekstrakty z mięty, dzikiej wiśni, lukrecji i tymianku. Substancje zawarte w syropie korzystnie wpływają na stan błon śluzowych górnych dróg oddechowych.

Więcej szczegółów

96,00 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!
Charakterystyka produktu

Manuka Health syrop ziołowo-propolisowy z miodem Manuka MGO™ 400+ jest suplementem diety.

Propolis BIO30™
W syropie znajduje się Propolis BIO30™ pochodzący z Nowej Zelandii, będącej krajem o najwyższej czystości ekologicznej, jest szczególnie bogaty we flawonoidy. Ich zawartość utrzymuje się na poziomie 30 mg na 1 g propolisu. Propolis znany jest także z zawartości ponad 250 zidentyfikowanych związków aktywnych biologicznie.  

Miód Manuka MGO™ 400+
Znajdujący się w składzie syropu miód Manuka MGO™400+ ma wysoką zawartość metyloglioksalu powyżej 400 mg/kg (naturalny składnik występujący w znacznych ilościach tylko w niektórych miodach Manuka). Dla porównania metyloglioksal w innych miodach nie przekracza 10 mg/kg. Metyloglioksal jest składnikiem, który odpowiada za unikalne właściwości miodów Manuka. 

Ekstrakt z tymianku, mięty pieprzowej oraz lukrecji wpływa pozytywnie na układ oddechowy i odpornościowy.

Dodatkowo, tymianek działa antybakteryjnie oraz wspomaga wydzielanie śluzu z górnych dróg oddechowych, dzięki czemu likwiduje uczucie suchości i nawilża wysuszone błony śluzowe górnych dróg oddechowych.


Zawartość netto

100 ml


Opakowanie

Butelka


Postać

Syrop


Stosowanie

Przyjmować 10 ml (dwie łyżeczki) 3-4 razy dziennie, lub jednorazowo 40 ml (8 łyżeczek) na dobę.


Skład produktu
Składnik aktywny w100 mlw 40 ml* (8 łyżeczek)
Miód Manuka MGO™ 400+29 ml11,6 ml
Ekstrakt z mięty12 ml4,8 ml
Ekstrakt z dzikiej wiśni10 ml4 ml
Ekstrakt z lukrecji9 ml3,6 ml
Ekstrakt z tymianku5 ml2 ml
Ekstrakt z Propolisu BIO30™2 ml0,8 ml
Olejek miętowy0,7 ml0,28 ml

* zalecana dzienna porcja produktu dla osoby dorosłej. Produkt zawiera 2,5 porcje.


Składniki

miód Manuka MGO™ 400+ (29%), miód z krzewu Rewarewa (29%), ekstrakt z mięty (12%), ekstrakt z dzikiej wiśni (10%), ekstrakt z lukrecji (9%), ekstrakt z tymianku (5%), ekstrakt z Propolisu BIO30™ (2%), aromat czarnej porzeczki, olejek miętowy (0,7%), woda, etanol


Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkt nie jest odpowiedni dla dzieci i kobiet w ciąży.

Zaprzestać przyjmowania w przypadku reakcji alergicznych.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj o zrównoważonym sposobie żywienia oraz o prowadzeniu zdrowego trybu życia.

Produkt należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Informacje dodatkowe

Produkt jest odpowiedni dla wegetarian. Zawiera miód i propolis.

Kraj produkcji: Nowa Zelandia.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Manuka Health New Zealand: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Kategoria produktusuplement diety
Postaćsyrop
Droga podaniadoustna i podjęzykowa
Długość kuracji / suplementacji2-7 dni
Produkt nie zawieragroźnych dla zdrowia konserwantów, sztucznych barwników, glutenu, laktozy

Napisz opinię

Manuka Health

Manuka (łac. Leptospermum scoparium) porasta dziewicze tereny Nowej Zelandii- jedno z najczystszych miejsc na świecie. Nazwa miodu wywodzi się z języka maori i oznacza "miód z drzewa herbacianego". Pszczoły miodne zbierając nektar z dzikich krzewów Manuka, tworzą miód odróżniający się od innych miodów wysoką zawartością substancji aktywnej- metyloglioksalu, decydującego o jego unikalnych właściwościach.


W miodzie Manuka MGO™ zachowana jest maksymalna ilość pierwotnych składników. Jest to możliwe, dzięki dbałości producenta- Manuka Health New Zealand- o to, aby temperatura w ciągu całego procesu utrzymywała się na poziomie temperatury panującej w ulu, czyli 37-40 st. C. Dzięki temu, ilość bioaktywnych składników w pojedynczym słoiku jest na takim samym poziomie, jak tuż po wyjęciu miodu z ula. 


Firma Manuka Health New Zealand kładzie szczególny nacisk na innowacyjne rozwiązania, doskonalenie i rozwój produktów. Stale prowadzi badania nad możliwościami wykorzystania miodu Manuka. Efektem tych badań jest CycloPower™: sproszkowany miód Manuka połączony z alfa-cyklodektryną. 


Manuka Health New Zealand korzysta z akredytowanych laboratoriów oraz pomocy doświadczonych pszczelarzy. Każda partia miodu Manuka MGO™- zanim trafi do sprzedaży- jest poddawana szczegółowym badaniom.


W ofercie firmy Manuka Health New Zealand- oprócz miodów Manuka- odnaleźć można także suplementy diety oraz kosmetyki, zawierające naturalne składniki aktywne.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.