Manuka Health kremowe mydło z miodem Manuka MGO™ 250+, 100 g Powiększ

Manuka Health kremowe mydło z miodem Manuka MGO™ 250+, 100 g

Manuka Health Manuka Health

Nowy

Delikatne mydło Manuka Health zawiera unikatowy miód Manuka MGO™ 250+, znany ze swoich wyjątkowych właściwości oraz zdolności odmładzania, nawilżania i regeneracji skóry.

Więcej szczegółów

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

23,00 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!
Charakterystyka produktu

Manuka Health kremowe mydło z miodem Manuka MGO™ 250+ jest dermokosmetykiem.

Delikatne mydło Manuka Health zawiera unikatowy miód Manuka MGO™ 250+, znany ze swoich wyjątkowych właściwości oraz zdolności odmładzania, nawilżania i regeneracji skóry.

Mydło z miodem Manuka wygładza i zmiękcza skórę. 

Jest odpowiednie dla skóry wrażliwej i suchej. Nie zawiera dodatków zapachowych.

Działa antybakteryjnie.


Zawartość netto

100 g


Opakowanie

Papierowe


Postać

Kostka mydła


Stosowanie

Stosować tak często, jak to potrzebne.

W celu osiągnięcia maksymalnych rezultatów- stosowanie produktu połącz z innymi dermokosmetykami marki Manuka Health.


Główne składniki bioaktywne

Miód Manuka


Skład produktu
Sodium Palmate, Sodium Palm kernelate, Aqua, Leptospermum Scorpium Mel (MGO™ 250+ Manuka Honey), Glycerine, Sodium Chloride, Titanium Dioxide C177891, Tetrasodium EDTA, Sodium Etidronate

Środki ostrożności

Nie spożywać. Tylko do użytku zewnętrznego.

Nie nakładać na otwarte rany.

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. 

Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej i poza zasięgiem promieni słonecznych.


Informacje dodatkowe

Produkt został przebadany dermatologicznie. Jest hipoalergiczny.

Produkt jest odpowiedni dla wegetarian. Zawiera miód.

Firma Manuka Health jest przeciwko testowaniu dermokosmetyków na zwierzętach. Wszystkie dermokosmetyki są testowane na grupie wolontariuszy.

Kraj produkcji: Nowa Zelandia.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Manuka Health New Zealand: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Manuka Health

Manuka (łac. Leptospermum scoparium) porasta dziewicze tereny Nowej Zelandii- jedno z najczystszych miejsc na świecie. Nazwa miodu wywodzi się z języka maori i oznacza "miód z drzewa herbacianego". Pszczoły miodne zbierając nektar z dzikich krzewów Manuka, tworzą miód odróżniający się od innych miodów wysoką zawartością substancji aktywnej- metyloglioksalu, decydującego o jego unikalnych właściwościach.


W miodzie Manuka MGO™ zachowana jest maksymalna ilość pierwotnych składników. Jest to możliwe, dzięki dbałości producenta- Manuka Health New Zealand- o to, aby temperatura w ciągu całego procesu utrzymywała się na poziomie temperatury panującej w ulu, czyli 37-40 st. C. Dzięki temu, ilość bioaktywnych składników w pojedynczym słoiku jest na takim samym poziomie, jak tuż po wyjęciu miodu z ula. 


Firma Manuka Health New Zealand kładzie szczególny nacisk na innowacyjne rozwiązania, doskonalenie i rozwój produktów. Stale prowadzi badania nad możliwościami wykorzystania miodu Manuka. Efektem tych badań jest CycloPower™: sproszkowany miód Manuka połączony z alfa-cyklodektryną. 


Manuka Health New Zealand korzysta z akredytowanych laboratoriów oraz pomocy doświadczonych pszczelarzy. Każda partia miodu Manuka MGO™- zanim trafi do sprzedaży- jest poddawana szczegółowym badaniom.


W ofercie firmy Manuka Health New Zealand- oprócz miodów Manuka- odnaleźć można także suplementy diety oraz kosmetyki, zawierające naturalne składniki aktywne.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.