Manuka Health CycloPower™ z ksylitolem i miodem Manuka MGO™ 400+, 4 x 16 tabletek Powiększ

Manuka Health CycloPower™ z ksylitolem i miodem Manuka MGO™ 400+, 4 x 16 tabletek

Manuka Health Manuka Health

Nowy

CycloPower™ ma w sobie naturalną moc pochodzącą z miodu Manuka i alfa-cyklodekstryny. Tradycyjnie lepką i gęsta postać miodu Manuka sproszkowano, połączono z alfa-cyklodekstryną i zamknięto w tabletkach do ssania.

Więcej szczegółów

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

276,00 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!
Charakterystyka produktu

Manuka Health CycloPower™ z ksylitolem i miodem Manuka MGO™ 400+ jest suplementem diety.

Manuka Health New Zealand w ścisłej współpracy z japońskimi naukowcami stworzyli technologię CycloPower™. Dowiedli, że połączenie nowozelandzkich naturalnych produktów z alfa-cyklodekstryną może sprawić, że składniki w nich zawarte są znacznie szerzej rozprowadzane i przyswajane w organizmie człowieka.

CycloPower™ ma w sobie naturalną moc pochodzącą z miodu Manuka i alfa-cyklodekstryny.

Zawartość metyloglioksalu w miodzie Manuka MGO™ 400+: minimum 400 mg/kg miodu.

Alfa-cyklodekstryna jest pozyskiwana ze skrobi pochodzenia roślinnego. Składa się z sześciu jednostek glukozy połączonych w cykliczny pierścień. Tworzy kompleksy typu "gość-gospodarz" ze związkami nierozpuszczalnymi w wodzie.

Tradycyjnie lepką i gęsta postać miodu Manuka sproszkowano, połączono z alfa-cyklodekstryną i zamknięto w tabletkach do ssania.

Wzmocnione działanie przy zmniejszeniu dawki-  składniki zawarte w tabletkach CycloPower™ są lepiej przyswajalne w organizmie człowieka.

Tabletki są wstępnie rozpuszczane w jamie ustnej, gdzie dochodzi do uwolnienia części cennych składników zawartych w tabletkach, np. ksylitolu, którego spożycie korzystnie wpływa na zęby, poprawia ich mineralizację.

Kolejny etap uwalniania składników zawartych w tabletkach (ksylitolu i kompleksu miodu Manuka z alfa-cyklodekstryną) następuje w przełyku, a następnie w żołądku i dolnej części przewodu pokarmowego.

Ksylitol zmniejsza wzrost poziomu glukozy we krwi po spożyciu. 

Komfort stosowania- wygodne do spożycia tabletki można mieć zawsze przy sobie.


Zawartość netto

4 x 24 g = 96 g


Opakowanie

Jedno opakowanie: 16 tabletek.

Porcja dzienna: do 6 tabletek maksymalnie.


Postać

Tabletki do ssania


Stosowanie

Spożywać do 6 tabletek dziennie. Tabletkę umieścić w jamie ustnej, ssać do całkowitego rozpuszczenia.


Skład produktu
Składnik aktywny  w 9 g (6 tabletek)*  w 1,5 g (1 tabletka)  
Alfa-cyklodekstryna2,63 g0,43 g
Miód  Manuka MGO™ 400+2,16 g0,36 g

* zalecana dzienna porcja produktu 


Składniki

substancja słodząca: ksylitol 43%, alfa-cyklodekstryna 29,3%, miód Manuka MGO™ 400+ 24%, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu


Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zaprzestać przyjmowania w przypadku reakcji alergicznych.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj o zrównoważonym sposobie żywienia oraz o prowadzeniu zdrowego trybu życia.

Produkt należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Informacje dodatkowe

Opakowanie zawiera 2-3 porcje produktu.

Produkt jest odpowiedni dla wegetarian. Zawiera miód.

Kraj produkcji: Nowa Zelandia.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Manuka Health New Zealand: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Kategoria produktusuplement diety
Postaćtabletki
Droga podaniadoustna i podjęzykowa
Długość kuracji / suplementacji8-14 dni
Produkt nie zawieraglutenu, groźnych dla zdrowia konserwantów, laktozy, sztucznych barwników

Napisz opinię

Manuka Health CycloPower™ z ksylitolem i miodem Manuka MGO™ 400+, 4 x 16 tabletek

Manuka Health CycloPower™ z ksylitolem i miodem Manuka MGO™ 400+, 4 x 16 tabletek

Manuka Health

Manuka (łac. Leptospermum scoparium) porasta dziewicze tereny Nowej Zelandii- jedno z najczystszych miejsc na świecie. Nazwa miodu wywodzi się z języka maori i oznacza "miód z drzewa herbacianego". Pszczoły miodne zbierając nektar z dzikich krzewów Manuka, tworzą miód odróżniający się od innych miodów wysoką zawartością substancji aktywnej- metyloglioksalu, decydującego o jego unikalnych właściwościach.


W miodzie Manuka MGO™ zachowana jest maksymalna ilość pierwotnych składników. Jest to możliwe, dzięki dbałości producenta- Manuka Health New Zealand- o to, aby temperatura w ciągu całego procesu utrzymywała się na poziomie temperatury panującej w ulu, czyli 37-40 st. C. Dzięki temu, ilość bioaktywnych składników w pojedynczym słoiku jest na takim samym poziomie, jak tuż po wyjęciu miodu z ula. 


Firma Manuka Health New Zealand kładzie szczególny nacisk na innowacyjne rozwiązania, doskonalenie i rozwój produktów. Stale prowadzi badania nad możliwościami wykorzystania miodu Manuka. Efektem tych badań jest CycloPower™: sproszkowany miód Manuka połączony z alfa-cyklodektryną. 


Manuka Health New Zealand korzysta z akredytowanych laboratoriów oraz pomocy doświadczonych pszczelarzy. Każda partia miodu Manuka MGO™- zanim trafi do sprzedaży- jest poddawana szczegółowym badaniom.


W ofercie firmy Manuka Health New Zealand- oprócz miodów Manuka- odnaleźć można także suplementy diety oraz kosmetyki, zawierające naturalne składniki aktywne.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.