Manuka Health cukierki z propolisem BIO30™, 20 sztuk Powiększ

Manuka Health cukierki z propolisem BIO30™, 20 sztuk

Manuka Health Manuka Health

Nowy

W cukierkach znajduje się Propolis BIO30™ pochodzący z Nowej Zelandii, będącej krajem o najwyższej czystości ekologicznej; jest szczególnie bogaty we flawonoidy. 

Więcej szczegółów

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

32,00 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!
Charakterystyka produktu

Manuka Health cukierki z propolisem BIO30™ są suplementem diety.

W cukierkach znajduje się Propolis BIO30™ pochodzący z Nowej Zelandii, będącej krajem o najwyższej czystości ekologicznej; jest szczególnie bogaty we flawonoidy. Ich zawartość utrzymuje się na poziomie 30 mg na 1 g propolisu. Propolis znany jest także z zawartości ponad 250 zidentyfikowanych związków aktywnych biologicznie.

Zawarty w cukierkach olejek eukaliptusowy, wpływa pozytywnie na układ oddechowy ze względu na działanie bakteriobójcze na bakterie wywołujące choroby dróg oddechowych oraz przyczynia się do niszczenia drobnoustrojów chorobotwórczych. 

Propolis BIO30™, olejek miętowy i olejek eukaliptusowy zostały dodane w momencie chłodzenia mieszaniny, aby zachować jej właściwości.


Zawartość netto

100 g


Opakowanie

Torebka


Postać

Cukierki


Stosowanie

Spożywać do 10 cukierków dziennie. Spożywać powoli, aby jak najdłużej oddziaływać na błony śluzowe jamy ustnej i gardła.


Skład produktu
Składnik aktywny w 5 g (1 cukierek)w 50 g* (10 cukierków)
Propolis BIO30™0,1 g1 g
Olejek miętowy8,35 mg83,5 mg
Olejek eukaliptusowy4,45 mg44,5 mg

* zalecana dzienna porcja produktu. W opakowaniu znajdują się 2 porcje. 


Składniki

cukier, syrop glukozowy, woda, Propolis BIO30™ (2%), olejek miętowy (0,167%), olejek eukaliptusowy (0,089%), substancja aromatyzująca: mentol


Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zaprzestać przyjmowania w przypadku reakcji alergicznych.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj o zrównoważonym sposobie żywienia oraz o prowadzeniu zdrowego trybu życia.

Produkt należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Informacje dodatkowe

Produkt jest odpowiedni dla wegetarian. Zawiera propolis.

Kraj produkcji: Nowa Zelandia.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Manuka Health New Zealand: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Kategoria produktusuplement diety
Postaćcukierki
Droga podaniadoustna i podjęzykowa
Długość kuracji / suplementacji2-7 dni
Produkt nie zawieraglutenu, groźnych dla zdrowia konserwantów, laktozy, sztucznych barwników

Napisz opinię

Manuka Health cukierki z propolisem BIO30™, 20 sztuk

Manuka Health cukierki z propolisem BIO30™, 20 sztuk

Manuka Health

Manuka (łac. Leptospermum scoparium) porasta dziewicze tereny Nowej Zelandii- jedno z najczystszych miejsc na świecie. Nazwa miodu wywodzi się z języka maori i oznacza "miód z drzewa herbacianego". Pszczoły miodne zbierając nektar z dzikich krzewów Manuka, tworzą miód odróżniający się od innych miodów wysoką zawartością substancji aktywnej- metyloglioksalu, decydującego o jego unikalnych właściwościach.


W miodzie Manuka MGO™ zachowana jest maksymalna ilość pierwotnych składników. Jest to możliwe, dzięki dbałości producenta- Manuka Health New Zealand- o to, aby temperatura w ciągu całego procesu utrzymywała się na poziomie temperatury panującej w ulu, czyli 37-40 st. C. Dzięki temu, ilość bioaktywnych składników w pojedynczym słoiku jest na takim samym poziomie, jak tuż po wyjęciu miodu z ula. 


Firma Manuka Health New Zealand kładzie szczególny nacisk na innowacyjne rozwiązania, doskonalenie i rozwój produktów. Stale prowadzi badania nad możliwościami wykorzystania miodu Manuka. Efektem tych badań jest CycloPower™: sproszkowany miód Manuka połączony z alfa-cyklodektryną. 


Manuka Health New Zealand korzysta z akredytowanych laboratoriów oraz pomocy doświadczonych pszczelarzy. Każda partia miodu Manuka MGO™- zanim trafi do sprzedaży- jest poddawana szczegółowym badaniom.


W ofercie firmy Manuka Health New Zealand- oprócz miodów Manuka- odnaleźć można także suplementy diety oraz kosmetyki, zawierające naturalne składniki aktywne.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.