Lyprinol Sport, 180 kapsułek Powiększ

Lyprinol Sport, 180 kapsułek

Biovico Biovico

Nowy

Lyprinol Sport pomaga w szybkiej regeneracji organizmu po intensywnym treningu- zmniejsza odczuwalny ból związany z powstawaniem mikrourazów, zwiększa wydolność organizmu oraz zapobiega powstawaniu zakwasów.

Więcej szczegółów

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

319,00 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Lyprinol Sport, 180 kapsułek

Charakterystyka produktu

Lyprinol Sport jest suplementem diety.

Polecany w szczególności sportowcom oraz biegaczom. Pomaga przyspieszyć regenerację mięśni oraz całego organizmu i zmniejszyć stany zapalne powstałe przy mikrourazach.

Lyprinol Sport jest naturalnym i bezpiecznym morskim kompleksem lipidowym, który zawiera synergiczną kombinację niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych i steroli morskich.

Niezwykle aktywne składniki Lyprinolu Sport uzyskuje się w drodze ekstrakcji z nowozelandzkiego małża zielonego, czego nie posiadają inne suplementy diety dla sportowców i biegaczy.

Opatentowany, innowacyjny proces technologiczny gwarantuje zachowanie silnych właściwości przeciwzapalnych. Dodatkowo, zawiera bardzo potrzebne do prawidłowego funkcjonowania kwasy EPA i DHA. Unikalny skład Lyprinolu okazał się najaktywniejszą mieszaniną kwasów Omega-3, zdolną do blokowania szlaku metabolicznego 5-lipoksygenazy, odpowiedzialnego za stany zapalne w organizmie człowieka.

Lyprinol Sport może być długotrwale stosowany przez kontuzjowanych sportowców oraz biegaczy bez powikłań zdrowotnych jako preparat przeciwzapalny i przeciwbólowy oraz przyspieszający regenerację organizmu.


Zawartość netto

43,2 g


Opakowanie

180 kapsułek (każda po 240 mg)


Postać

Kapsułki


Stosowanie

Profilaktycznie zaleca się spożywać 2 x 2 kapsułki dziennie.

Podczas zawodów oraz w okresie intensywnego treningu i regeneracji 2 x 4 kapsułki dziennie.


Składniki

stabilizowany ekstrakt tłuszczowy z zielonych małż nowozelandzkich Perna canaliculus, oliwa z oliwek, żelatyna, substancje utrzymujące wilgoć (gliceryna, sorbitol), przeciwutleniacz (Alfa-tokoferol); osłonka kapsułki zawiera żelatyną wołową


Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Produkt należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Informacje dodatkowe

Przechowywać w suchym, w temperaturze nie przekraczającej temperatury pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Biovico i partnerów: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Biovico


Misją Biovico jest szerzenie idei zdrowego życia i leczenia substancjami naturalnymi, pozbawionymi działań niepożądanych i skutków ubocznych charakterystycznych dla leków uzyskanych na drodze chemicznej.


Filozofię firmy determinuje bezpieczeństwo, innowacyjność oraz najwyższe standardy medycyny naturalnej. Produkty Biovico o unikalnych formułach opartych o naturalne składniki to synergia zaawansowanych procesów technologicznych, doświadczenia oraz wiedzy, dzięki której realizowana jest ta filozofia w codziennej pracy.


Nutraceutyki to naturalne suplementy i preparaty na bazie roślinnej, które wykazują konkretne działania pro-zdrowotne, profilaktyczne oraz terapeutyczne. Cenne substancje pochodzenia naturalnego zawarte w nutraceutykach sprzyjają zachowaniu zdrowia i podtrzymaniu prawidłowego funkcjonowania organizmu.


Biovico oferuje- bezpośrednio lub jako dystrybutor- preparaty do stosowania w takich dolegliwościach i chorobach, jak problemy ze stawami, osteoporoza, reumatyzm, osłabiony układ odpornościowy czy cukrzyca.  

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.