Lyprinol Sport, 180 kapsułek Powiększ

Lyprinol Sport, 180 kapsułek

Biovico Biovico

Nowy

Lyprinol Sport pomaga w szybkiej regeneracji organizmu po intensywnym treningu- zmniejsza odczuwalny ból związany z powstawaniem mikrourazów, zwiększa wydolność organizmu oraz zapobiega powstawaniu zakwasów.

Więcej szczegółów

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

319,00 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Lyprinol Sport, 180 kapsułek

Charakterystyka produktu

Lyprinol Sport jest suplementem diety.

Polecany w szczególności sportowcom oraz biegaczom. Pomaga przyspieszyć regenerację mięśni oraz całego organizmu i zmniejszyć stany zapalne powstałe przy mikrourazach.

Lyprinol Sport jest naturalnym i bezpiecznym morskim kompleksem lipidowym, który zawiera synergiczną kombinację niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych i steroli morskich.

Niezwykle aktywne składniki Lyprinolu Sport uzyskuje się w drodze ekstrakcji z nowozelandzkiego małża zielonego, czego nie posiadają inne suplementy diety dla sportowców i biegaczy.

Opatentowany, innowacyjny proces technologiczny gwarantuje zachowanie silnych właściwości przeciwzapalnych. Dodatkowo, zawiera bardzo potrzebne do prawidłowego funkcjonowania kwasy EPA i DHA. Unikalny skład Lyprinolu okazał się najaktywniejszą mieszaniną kwasów Omega-3, zdolną do blokowania szlaku metabolicznego 5-lipoksygenazy, odpowiedzialnego za stany zapalne w organizmie człowieka.

Lyprinol Sport może być długotrwale stosowany przez kontuzjowanych sportowców oraz biegaczy bez powikłań zdrowotnych jako preparat przeciwzapalny i przeciwbólowy oraz przyspieszający regenerację organizmu.


Zawartość netto

43,2 g


Opakowanie

180 kapsułek (każda po 240 mg)


Postać

Kapsułki


Stosowanie

Profilaktycznie zaleca się spożywać 2 x 2 kapsułki dziennie.

Podczas zawodów oraz w okresie intensywnego treningu i regeneracji 2 x 4 kapsułki dziennie.


Składniki

stabilizowany ekstrakt tłuszczowy z zielonych małż nowozelandzkich Perna canaliculus, oliwa z oliwek, żelatyna, substancje utrzymujące wilgoć (gliceryna, sorbitol), przeciwutleniacz (Alfa-tokoferol); osłonka kapsułki zawiera żelatyną wołową


Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Produkt należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Informacje dodatkowe

Przechowywać w suchym, w temperaturze nie przekraczającej temperatury pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Biovico i partnerów: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Lyprinol Sport, 180 kapsułek

Lyprinol Sport, 180 kapsułek

Biovico


Misją Biovico jest szerzenie idei zdrowego życia i leczenia substancjami naturalnymi, pozbawionymi działań niepożądanych i skutków ubocznych charakterystycznych dla leków uzyskanych na drodze chemicznej.


Filozofię firmy determinuje bezpieczeństwo, innowacyjność oraz najwyższe standardy medycyny naturalnej. Produkty Biovico o unikalnych formułach opartych o naturalne składniki to synergia zaawansowanych procesów technologicznych, doświadczenia oraz wiedzy, dzięki której realizowana jest ta filozofia w codziennej pracy.


Nutraceutyki to naturalne suplementy i preparaty na bazie roślinnej, które wykazują konkretne działania pro-zdrowotne, profilaktyczne oraz terapeutyczne. Cenne substancje pochodzenia naturalnego zawarte w nutraceutykach sprzyjają zachowaniu zdrowia i podtrzymaniu prawidłowego funkcjonowania organizmu.


Biovico oferuje- bezpośrednio lub jako dystrybutor- preparaty do stosowania w takich dolegliwościach i chorobach, jak problemy ze stawami, osteoporoza, reumatyzm, osłabiony układ odpornościowy czy cukrzyca.  

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.