LabHome Test na koronawirusa COVID-19 antygenowy z nosa Powiększ

LabHome Test na koronawirusa COVID-19 antygenowy z nosa (COVID-19-CHECK-1 ANTIGEN)

Labhome Labhome

Nowy

Test na koronawirusa COVID-19 antygenowy z nosa.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

98,00 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

COVID-19-CHECK-1 ANTIGEN Wymaz z nosa na antygen, 2 TESTY

 Test na antygen COVID-19-CHECK-1 ANTIGEN to szybki test immunodiagnostyczny do wykrywania białka nukleokapsydu SARS-CoV-2 w próbce z wymazu z nosa. Czułość testu 98% i swoistość testu 100% - w odniesieniu do metody referencyjnej PCR. Test można wykonywać u dzieci.

Wskazania

Test może wykonać osoba bez objaw w lub osoba, u której objawy trwają krócej niż 7 dni.

W przypadku zakażenia SARS-CoV-2 może pojawić się wiele objawów, w tym gorączka, kaszel, ból gardła, utrata smaku, utrata węchu oraz wysypka. Zaleca się wykonanie testu w ciągu 5 dni od wystąpienia objaw w lub w ciągu 7 dni od kontaktu z osobami zakażonymi w przypadku braku widocznych objawów. Test można wykonać o dowolnej porze dnia.

Skład zestawu

Opakowanie zawiera materiały niezbędne do wykonania badania:

- 2 aluminiowe, szczelne torebki, z których każda zawiera:

1 urządzenie testowe oraz 1 saszetkę z pochłaniaczem wilgoci

Test powinien pozostać w szczelnie zamkniętym opakowaniu do momentu użycia.

Nie używaj saszetki z pochłaniaczem wilgoci.

- 2 sterylne wymazówki do pobierania próbek z nosa

- 2 butelki z zakraplaczem, z których każda zawiera 0,5 ml roztworu ekstrakcyjnego

- 1 ulotka z instrukcją użytkowania

Sposób użycia

Włóż wymazówkę do wnętrza nozdrza na głębokość od 4-5 cm, a następnie obróć 5 razy wzdłuż błony śluzowej nosa. Po pobraniu próbki z nosa odkręć nakrętkę butelki z zakraplaczem zawierającej roztwór ekstrakcyjny i włóż wymaz z nosa bezpośrednio do roztworu. Energicznie obracaj wymazówkę zanurzoną w roztworze. Zakręć i złam końcówkę nakrętki butelki. Dodaj dokładnie 2 dobrze uformowane krople (bez pęcherzyk w powietrza) do dołka próbkowego. Odczytaj wynik testu po 20 minutach. Należy zachować szczególną ostrożność w przypadku wykonywania testu u osób poniżej 15 roku życia (podczas pobierania wymazu z nosa wymazówkę należy włożyć do nozdrza na odpowiednio mniejszą głębokość).

Uwagi

Wynik pozytywny oznacza, że test wykrył antygen wirusa, skontaktuj się z lekarzem, aby pokazać wynik badania. Następnie lekarz zadecyduje, czy należy wykonać dodatkową diagnostykę. Obecność wirusa niekoniecznie oznacza, że rozwinie się u ciebie ciężka postać choroby, ale należy podjąć niezbędne środki ostrożności, aby uniknąć przeniesienia wirusa na inne osoby. Tylko lekarz może postawić diagnozę na podstawie badania lekarskiego i dodatkowych wyników badań.

Producent

VEDA.LAB 

Rue de l'Expansion

61000 Cerise, France

Dystrybutor

ZBADAJSIE SP. Z O.O.

ul. Kamila Cypriana Norwida 1/2

48-300 Nysa

Napisz opinię

LabHome Test na koronawirusa COVID-19 antygenowy z nosa (COVID-19-CHECK-1 ANTIGEN)

LabHome Test na koronawirusa COVID-19 antygenowy z nosa (COVID-19-CHECK-1 ANTIGEN)

LabhomeTesty w naszej ofercie są alternatywą dla konwencjonalnego laboratorium, optymalizują czas wykonania badania oraz zwiększają komfort pacjenta. Minimalizują również wszelkie błędy przed-laboratoryjne. Aby wykonać zamówiony test samodzielnie w domu nie potrzeba fachowej wiedzy ani profesjonalnego sprzętu, a odczyt wyniku następuje zaledwie po kilku minutach od przeprowadzenia badania. Nasze produkty posiadają taką samą jakość i wiarygodność jak profesjonalne testy używane w laboratoriach medycznych – oparte są o identyczne metody diagnostyczne, tym samym bardzo dokładne i czułe.


Są pierwszym etapem rozpoznania danego schorzenia bądź wykrycia patogenu, który zagraża lub może w przyszłości zagrażać naszemu zdrowiu. Głęboko wierzymy, że LabHome przyczyni się do profilaktyki zdrowotnej oraz zwiększy wykrywalność wielu niebezpiecznych, rozwijających się często bezobjawowo stanów chorobowych.


Naszą misją poza oferowaniem domowych testów medycznych IVD jest edukacja na temat badań, ich roli w profilaktyce zdrowotnej oraz w procesie diagnozowania pacjenta. Badania, poza zdrowym odżywianiem i aktywnością fizyczną, powinny stać się istotnym elementem zdrowego stylu życia.Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.