Test na białko w moczu Powiększ

LabHome Test na białko w moczu

1 Opinia(e)
Labhome Labhome

24190

Nowy

Profesjonalny, paskowy test domowego użytku do wykrywania albuminy w moczu. Obecność białka w moczu świadczy o problemie z filtracją i zaburzonej funkcji nerek.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

19,90 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

LabHome Test na białko w moczu

Badanie na Białko w moczu M-Albu-Check-1 Strip – 1 test z moczu

Profesjonalny, paskowy test domowego użytku do wykrywania albuminy w moczu. Obecność białka w moczu świadczy o problemie z filtracją i zaburzonej funkcji nerek.

W warunkach fizjologicznych (prawidłowych) w moczu obecna jest tylko niewielka ilość białka, zwiększenie jego wydalania jest sygnałem że bariera filtracyjna w nerkach nie działa prawidłowo. Albumina jest jednym z największych białek krwi, dlatego ten parametr najlepiej służy do oceny funkcji nerek.

Dla kogo dedykowany jest test?

 • osób z cukrzycą - nerki bardzo często z powodu zbytniego obciążenia glukozą zostają uszkodzone
 • osób z nadciśnieniem - nerki są odpowiedzialne za regulacje ciśnienia krwi, w wyniku wysokiego ciśnienia mogą ulec uszkodzeniu
 • osób u których występują obrzęki - związane z utratą białka przez nerki
 • osób zażywających duże ilości leków

W zestawie znajdują się wszystkie elementy niezbędne do wykonania testu: pasek testowy oraz pojemnik na mocz.

Wykonanie testu jest szybkie i proste, zajmuje 10 minut.

Test M-Albu-Check-1 Strip jest bardzo dokładny, co potwierdza fakt, że jest dostępny i stosowany również przez profesjonalistów (szybka diagnostyka szpitalna oraz laboratoryjna).

ZBADAJ SIĘ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o domowych testach diagnostycznych?  

Wejdź na stronę www.labhome.pl

Test na białko w moczu

Certyifikaty

Oceń 
2018-01-09

prosty

w koncu test gdzie kubeczek na mocz jest w zestawie

  Napisz swoją opinię! !

  Napisz opinię

  LabHome Test na białko w moczu

  LabHome Test na białko w moczu

  Labhome  Testy w naszej ofercie są alternatywą dla konwencjonalnego laboratorium, optymalizują czas wykonania badania oraz zwiększają komfort pacjenta. Minimalizują również wszelkie błędy przed-laboratoryjne. Aby wykonać zamówiony test samodzielnie w domu nie potrzeba fachowej wiedzy ani profesjonalnego sprzętu, a odczyt wyniku następuje zaledwie po kilku minutach od przeprowadzenia badania. Nasze produkty posiadają taką samą jakość i wiarygodność jak profesjonalne testy używane w laboratoriach medycznych – oparte są o identyczne metody diagnostyczne, tym samym bardzo dokładne i czułe.


  Są pierwszym etapem rozpoznania danego schorzenia bądź wykrycia patogenu, który zagraża lub może w przyszłości zagrażać naszemu zdrowiu. Głęboko wierzymy, że LabHome przyczyni się do profilaktyki zdrowotnej oraz zwiększy wykrywalność wielu niebezpiecznych, rozwijających się często bezobjawowo stanów chorobowych.


  Naszą misją poza oferowaniem domowych testów medycznych IVD jest edukacja na temat badań, ich roli w profilaktyce zdrowotnej oraz w procesie diagnozowania pacjenta. Badania, poza zdrowym odżywianiem i aktywnością fizyczną, powinny stać się istotnym elementem zdrowego stylu życia.  Akceptuję
  Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.