Test alergiczny IgE Powiększ

LabHome Test alergiczny IgE

1 Opinia(e)
Labhome Labhome

24123

Nowy

Profesjonalny, płytkowy test domowego użytku do ogólnej diagnostyki alergii - badanie wykrywa podwyższony poziom przeciwciał w klasie IgE.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

39,00 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

LabHome Test alergiczny IgE

Badanie na alergię ALLERGY-Check – 1 test z krwi

Profesjonalny, płytkowy test domowego użytku do ogólnej diagnostyki alergii - badanie wykrywa podwyższony poziom przeciwciał w klasie IgE.

Najczęściej odczyny alergiczne są związane z tzw. drogą IgE zależną, dlatego wstępna diagnostyka alergii powinna obejmować w pierwszej kolejności wykrycie podwyższonego poziomu całkowitego stężenia immunoglobulin klasy IgE a następnie w ramach rozszerzenia diagnostyki szukanie konkretnego alergenu.

W jakim celu wykonujemy test?

 • wstępna diagnostyka alergii - większość alergenów uczula pacjenta na drodze IgE zależnej, przed wykonaniem specjalistycznych testów z krwi (paneli alergologicznych) sprawdź czy ogólna ilość przeciwciał IgE jest podwyższona
 • pomocniczo w chorobach pasożytniczych - przeciwciała IgE występują również w podwyższonym stężeniu przy infekcjach pasożytniczych

W zestawie znajdują się wszystkie elementy niezbędne do wykonania testu: profesjonalny nakłuwacz, płytka testowa, pipeta oraz specjalny diluent do rozcieńczenia próbki krwi.

Wykonanie testu jest szybkie i proste, zajmuje 10 minut.

Test ALLERGY-Check jest bardzo dokładny, co potwierdza fakt, że jest dostępny i stosowany również przez profesjonalistów (szybka diagnostyka szpitalna oraz laboratoryjna).

ZBADAJ SIĘ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!

Chcesz zobaczyć film jak prawidłowo wykonać badanie i dowiedzieć się czegoś więcej o domowych testach diagnostycznych?  

Wejdź na stronę www.labhome.pl

Test alergiczny

test alergiczny wyniki

Test ALLERGY-Check® jest bardzo dokładny, co potwierdza fakt, że jest stosowany od ponad 10 lat przez specjalistów (szpitale, laboratoria). Raporty oceny pokazują ogólną zgodność w wysokości 97% w odniesieniu do metody referencyjnej.

Certyfikaty

Oceń 
2018-03-01

mój hit

bardzo dobry test, robiłam u starszej 12 letniej córki bo miała objawy alergii po jedzeniu i wyszedł dodatni !

  Napisz swoją opinię! !

  Napisz opinię

  LabHome Test alergiczny IgE

  LabHome Test alergiczny IgE

  Labhome  Testy w naszej ofercie są alternatywą dla konwencjonalnego laboratorium, optymalizują czas wykonania badania oraz zwiększają komfort pacjenta. Minimalizują również wszelkie błędy przed-laboratoryjne. Aby wykonać zamówiony test samodzielnie w domu nie potrzeba fachowej wiedzy ani profesjonalnego sprzętu, a odczyt wyniku następuje zaledwie po kilku minutach od przeprowadzenia badania. Nasze produkty posiadają taką samą jakość i wiarygodność jak profesjonalne testy używane w laboratoriach medycznych – oparte są o identyczne metody diagnostyczne, tym samym bardzo dokładne i czułe.


  Są pierwszym etapem rozpoznania danego schorzenia bądź wykrycia patogenu, który zagraża lub może w przyszłości zagrażać naszemu zdrowiu. Głęboko wierzymy, że LabHome przyczyni się do profilaktyki zdrowotnej oraz zwiększy wykrywalność wielu niebezpiecznych, rozwijających się często bezobjawowo stanów chorobowych.


  Naszą misją poza oferowaniem domowych testów medycznych IVD jest edukacja na temat badań, ich roli w profilaktyce zdrowotnej oraz w procesie diagnozowania pacjenta. Badania, poza zdrowym odżywianiem i aktywnością fizyczną, powinny stać się istotnym elementem zdrowego stylu życia.  Akceptuję
  Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.