Green Origins Chlorella BIO tabletki 180x500mg Powiększ

Green Origins Chlorella BIO tabletki 180x500mg

Nowy

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

59,90 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Chlorella BIO tabletki (180x500mg)

Chlorella to niebiesko-zielona alga, która jest uważana za jeden z najlepszych, pełnowartościowych pokarmów na świecie. To skuteczny suplement diety, który wykazuje szerokie działanie i wpływ na dietę.

Chlorella to alga, która wykształciła fotosyntezę, czyli naturalny proces absorpcji energii ze światła.

Chlorella w tabletkach firmy Green Origins jest hodowana w naturalnych basenach, w czystej wodzie, gdzie rozmnaża się w naturalnych warunkach. W późniejszym etapie produkcyjnym ściany chlorelli są rozbite, co sprawia, że maksymalna ilość substancji odżywczych jest wchłaniana przez organizm.

Produkcja

Chlorella to jednokomórkowa, niebiesko-zielona alga, która wykształciła fotosyntezę. Algi rozmnażają się naturalnie, w szybkim tempie w basenach wypełnionych czystą wodą. Są one zbierane, kiedy osiągną odpowiedni poziom składników odżywczych.

Ściany komórkowe chlorelli są twarde, co ogranicza przenikanie składników odżywczych. Ściany chlorelli w produkcie firmy Green Origins są rozbite z wykorzystaniem procesu rozpylania o dużej sile uderzenia. Następnie chlorella jest suszona i mielona. Dzięki temu procesowi chlorella zachowuje praktycznie wszystkie swoje wartości odżywcze.

Z chlorelli w proszku są wytwarzane tabletki przez wiodącego wytwórcę produktów farmaceutycznych posiadającego certyfikat GMP (Dobrych Praktyk Produkcyjnych). Produkty w tabletkach firmy Green Origins nie zawierają wypełniaczy tj. stearynian magnezu. Tabletki zawierają 100% czyste, sproszkowane algi chlorelli, bez dodatków.

Pochodzenie

Uważa się, że chlorella to jedno z najstarszych i najczęściej badanych pokarmów na ziemi.
Rosjanie stosowali chlorellę, aby chronić ludzi przed skutkami promieniowania po wybuchu elektrowni w Czarnobylu.

Składniki: chlorella 100% (Chlorella vulgaris).

Składnik aktywny

6 tabletek

Chlorella

3 g

Napisz opinię

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.