G&G Astaksantyna 4 mg 30 kapsułek Powiększ

G&G Astaksantyna 4 mg 30 kapsułek

G and G G and G

Nowy

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

98,00 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Astaksantyna 4 mg

Suplement Diety

Nasza astaksantyna jest naturalnie pozyskiwana z alg . I to co jest unikalne - jest odpowiednia także dla wegetarian i wegan. Większość suplementów z astaksantyną jest w kapsułkach z żelatyny wołowej co uniemożliwia korzystanie z cudownych właściwości astaksantyny dla wegan i wegetarian.

CO TO JEST ASTAKSANTYNA?

Astaksantyna jest naturalnym związkiem występującym powszechnie w skorupiakach i algach. Jest znany jako jeden z najsilniejszych naturalnych przeciwutleniaczy/antyoksydantów dostępnych dla ludzi.

Przy dzisiejszym trybie życia , zanieczyszczeniu środowiska i ilości konserwantów w żywności potrzebujemy pomocników które je unieszkodliwią - a tą rolę pełnią właśnie antyoksydanty.

Antyoksydanty spowalniają procesy starzenia organizmu i zapobiegają powstawaniu chorób tzw. cywilizacyjnych.

G&G Astaksantyna jest odpowiednia dla wegetarian i wegan. Posiada też certfikat koszerny.

Sposób użycia: dorośli spożywać 1 kapsułkę dziennie podczas posiłku. Nie przekraczać maksymalnej ilości 1 porcji (1 kapsułki) dziennie.

Składniki:  nośnik - olej z krokosza  barwierskiego, wegetariańska kapsułka softgel (glicerol, modyfikowana skrobia kukurydziana, karagenina, węglan sodu),  lecytyna sojowa (fosfatydylocholina), witamina E ( d- alfa tokoferol), astaksantyna ( Haematococcus Pluvialis)

 

Składnik aktywny                            1 kapsułka                         %RWS

Witamina E                                        15 mg                                   125

Astaksantyna                                     4 mg                                     -

RWS – Referencyjna Wartość Spożycia 

Napisz opinię

G&G Astaksantyna 4 mg 30 kapsułek

G&G Astaksantyna 4 mg 30 kapsułek

G&G


G & G został założony w 1965 roku przez Davida i Sheilę Gaiman i wciąż pozostaje firmą rodzinną.


Podstawową częścią filozofii G & G jest: rób to dobrze, lub nie rób tego wcale. Nasze produkty tworzymy w sposób uczciwy, przedkładając wysoką jakość nad szybki zysk. Nigdy nie składamy fałszywych obietnic dotyczących produktu. Nigdy nie używamy marketingu i chwytów marketingowych by maskować braki produktu. Co najważniejsze, nigdy nie wypuszczamy na rynek produktu, który nie jest, zgodnie z naszą najlepszą wiedzą, tak dobry, jak to tylko możliwe. Nie zawsze jest to najszybsza, najłatwiejsza lub najbardziej opłacalna droga ,raczej można rzec jest to ta mniej uczęszczana. Jest to jednak ta, którą wybraliśmy ponad pięćdziesiąt lat temu i nigdy nie spoglądaliśmy wstecz.


Mogłeś zauważyć, że nie robimy tabletek. Jest to również częścią naszej filozofii "rób to dobrze". Tańsze i szybsze jest tworzenie tabletek niż kapsułkowane suplementy, ale te tabletki mają jedną istotną wadę; muszą być zlepione - a następnie muszą dobrze smakować, rozpuścić się z odpowiednią prędkością i uchronić się przed uszkodzeniami oksydacyjnymi. Rezultatem jest często lista dwudziestu składników, podczas gdy możemy użyć jednego czystego składnika, zamkniętego przez ekspertów w kapsułce przyjaznej dla wegetarian. W przeciwieństwie do niektórych tabletek, nasze kapsułki nigdy nie będą zawierały substancji słodzących, zbrylających ani innych niezdrowych dodatków. Używamy tylko aktywnych składników, czasami dodając trochę mąki ryżowej - neutralnego i naturalnego bezglutenowego wypełniacza, który nie wpływa na poziom składników aktywnych.


Ponadto kapsułki roślinne są bezwonne i pozbawione smaku. Są łagodniejsze w stosunku do tabletek i dają możliwość dla osób zmagających się z połykaniem ich w całości oddzielania dwóch połówek i dodania ich zawartości do wody lub soku.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.