4257
Nowy
TEST SARS CoV 2 & Grypa A/B & RSV ANTYGEN COMBO jest przeznaczony do jednoczesnego jakościowego wykrywania obecności i różnicowania antygenu koronawirusa (SARS-CoV-2), antygenu wirusa grypy typu A, wirusa grypy typu B oraz antygenu RSV w próbkach wymazu z nosa.
Test może być stosowany jako pomoc w diagnostyce COVID-19 (wirus SARS-CoV-2) u pacjentów z objawami w ciągu 7 dni od ich wystąpienia. Test ma również zastosowanie w diagnostyce chorób wywołanych wirusami grypy typu A i grypy typu B oraz w diagnostyce zakażenia RSV. Wyłącznie do diagnostyki in vitro, wyrób do samokontroli.
Test należy przechowywać w temperaturze 2-30°C. Kaseta testowa powinna być szczelnie zapakowana do momentu użycia. NIE ZAMRAŻAĆ.
Fluorecare umożliwia jednoczesną detekcję antygenu SARS-CoV-2, grypy A/B i RSV w próbkach nosa. Stosowany do diagnozy COVID-19 oraz chorób grypowych i RSV, przyczynia się do szybkiej identyfikacji.
Test Grypa A/B + COVID-19 RSV Combo Ag jest testem immunochromatograficznym do diagnostyki in vitro, przeznaczonym do jakościowego, różnicowego wykrywania antygenu białka nukleokapsydu wirusa grypy typu A (włączając w to podtyp H1N1), wirusa grypy typu B, wirusa RSV i/lub wirusa SARS-CoV-2 w próbkach wymazu z nosa pobranych od osób z objawami zakażenia lub bez, albo z podejrzeniem zakażenia grypą typu A/B, RSV i/lub COVID-19.
Test jest przeznaczony do stosowania jako pomoc w diagnostyce zakażeń wirusami grypy typu A i B, wirusem RSV i/lub SARS-CoV-2. Test jest przeznaczony do wykonywania w domu z użyciem próbek wymazu z nosa pobranych samodzielnie przez osoby w wieku ≥14 lat lub pobranych dzieciom przez osoby dorosłe, albo próbek pobranych od osób bezobjawowych w przypadku występowania przyczyn epidemiologicznych uzasadniających podejrzenie zakażenia grypą typu A/B i RSV/COVID-19.
Wskazania:
Zawartość opakowania:
Producent: Shenzhen Microprofil Biotech Co., Ltd.
Chiny, Room 1001 of Unit 2, Room 1001 and Room 1101 of Unit 1, Building 2, Hongchuang Technology Center, Xikeng Community, Fucheng Sub- district, Longhua District, Shenzhen, Guandong 518000
E-mail:[email protected]
Podmiot prowadzący reklamę: DIATHER Petrusewicz Sp. K.
Upoważniony przedstawiciel: CMC MEDICAL DEVICES & DRUGS, S.L.
Hiszpania, C/Horacio Lengo n18 C.P, Malaga 29006
E-mail: [email protected]