FInclub fin Cardumitabs - Ostropest plamisty - 60 tabletek Powiększ

FInclub fin Cardumitabs - Ostropest plamisty - 60 tabletek

Finclub International Finclub International

25492

Nowy

Suplement diety fin Cardumitabs zawiera wyciąg z ostu ostropestu plamistego, którego głównym składnikiem jest sylimaryna.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

75,00 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

FInclub fin Cardumitabs - Ostropest plamisty - 60 tabletek

Suplement diety fin Cardumitabs zawiera wyciąg z ostu ostropestu plamistego, którego głównym składnikiem jest sylimaryna. Forma tabletkowa suplementu diety ułatwia szybkie zażycie.

Ostropest plamisty (Silybum marianum) wspomaga wątrobę, wykazuje zdolności detoksykacyjne, ochrania komórki wątrobowe przed szkodliwym wpływem środowiska. Wspomaga prawidłowy poziom cukru we krwi. Działa jako antyoksydant, wspomaga prawidłową pracę serca. W pozytywny sposób wpływa na trawienie, wspomaga wydzielanie soków trawiennych. Jest pożyteczny dla naturalnej odporności organizmu. Ekstrakt z ostropestu plamistego jest odpowiedni w przypadku nadmiernego przeciążenia układu trawiennego, zalecany jest po antybiotykoterapii (oczyszcza jelita). Polecany jest również przy nadmiernym obciążeniu wątroby (np. nadmierne spożycie alkoholu, zatrucia, diety lub przejedzenie).

Składniki: ostropest plamisty (Silybum marianum) 200 mg

Zawartość składników: w 1 tabletce: ostropest plamisty 200 mg, który zawiera 160 mg sylimaryny, w tym 48 mg sylibiny

Zawartość: 60 tabletek/33 g

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie, rano, po posiłku, popić płynem
Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finlandia

Napisz opinię

FInclub fin Cardumitabs - Ostropest plamisty - 60 tabletek

FInclub fin Cardumitabs - Ostropest plamisty - 60 tabletek


W ośmiu krajach, gdzie Finclub jest obecny na rynkach współpracuje z nami 2000 lekarzy zrzeszonych w ramach Gremium Lekarskiego Finclubu. Specjaliści ci są gwarantem jakości publikowanych informacji i całego naszego programu opieki zdrowotnej. Dzięki tej współpracy firma może zaoferować swoim klientom dostęp do konsultacji lekarskich, a także wydawany raz w roku Biuletyn Gremium Lekarskiego zawierający specjalistyczne artykuły dotyczące naszych suplementów diety.


Dla polskich klientów są wybierane produkty, które są ukierunkowane na konkretne, specyficzne problemy mieszkańców Polski. Taki wybór zawsze jest konsultowany z naszymi specjalistami z Gremium Lekarskiego.


Nie wydajemy milionów na mega kampanie reklamowe, dla nas najważniejsze są osobiste doświadczenia naszych zadowolonych klientów.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.