Esthederm INTENSIVE AHA PEEL 30ml Powiększ

Esthederm INTENSIVE AHA PEEL 30ml

Instytut Esthederm Paris Instytut Esthederm Paris

Nowy

Ostatnie egzemplarze!

300,00 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

INTENSIVE AHA PEEL

Zaawansowane serum z kwasami AHA, intensywnie regenerujące skórę

Linia zaawansowanych produktów INTENSIVE, to udowodnione działanie cząsteczek w dermo-estetyce, dobranych i zastosowanych w odpowiednich ilościach przez Institut Esthederm. Skuteczność została udowodniona badaniami nad szybkim i długotrwałym efektem przywrócenia równowagi i spowolnienia starzenia się skóry.

AHA / BHA 12%

Działają jak peeling, który regeneruje skórę. Institut Esthederm stworzył koncentrat kwasu cytrynowego, mlekowego i salicylowego, który wyrównuje powierzchnię skóry. Rozjaśnia przebarwienia i zwęża rozszerzone pory. Obecność kompleksu kwasu glikolowego i argininy wzmacnia działanie, pobudzając syntezę kolagenu przy jednoczesnym zapewnieniu skórze wysoki próg tolerancji.

INTENSIVE AHA PEEL SERUM

Odbudowuje powierzchnię skóry, zmniejsza rozszerzone pory i niedoskonałości. Wygładza, pozostawiając ją młodszą. Lekka, orzeźwiająca i jedwabista konsystencja.

DZIAŁANIE:

  •   Wyrównuje: kolor skóry, rozjaśnia i zmniejsza przebarwienia oraz nierówności.
  •   Przywraca blask: eliminuje martwe komórki i przyspiesza odbudowę naskórka, dzięki czemu skóra jest rozświetlona.
  •   Oczyszcza powierzchnię skóry: zwęża rozszerzone pory, skóra jest gładsza i miękka.

REZULTAT: Skóra jest gładsza i zregenerowana. Zmatowienie skóry nadało jej promienności.

SPOSÓB UŻYCIA: Twarz i szyja. Rano i/lub wieczorem. Może być stosowane na przemian z obecnymi produktami lub jako uzupełnienie po zabiegach medycyny estetycznej.

Unikać kontaktu z oczami. Unikać ekspozycji na słońce podczas korzystania z tego produktu lub zastosować odpowiednią ochronę przeciwsłoneczną. Jeśli odczujesz dyskomfort, należy zwiększyć odstęp czasu między aplikacjami. Tylko dla dorosłych.

POJEMNOŚĆ: 30 ml

 

Kategoria produktu kosmetyk
Dla Wegan kosmetyk

Napisz opinię

Esthederm INTENSIVE AHA PEEL 30ml

Esthederm INTENSIVE AHA PEEL 30ml


Założycielem francuskiej marki jest Jean-Noël Thorel – farmaceuta, biolog oraz specjalista w dziedzinie biologii komórkowej, którego działalność i przełomowe odkrycia zaowocowały powstaniem marek Institut Esthederm, Bioderma i Etat Pur. W 1970 roku, kochający słońce badacz opracował nowe podejście do ochrony przed słońcem. Bazując na biologicznych procesach zachodzących w skórze aby wykorzystać i pobudzić naturalne zasoby skóry. Głównym celem naukowców Institut Esthederm jest tworzenie produktów, które usprawniają mechanizmy skóry i silnie chronią przed starzeniem.


Starzenie się, nietolerancja i przebarwienia są wynikiem kontaktu ze słońcem, objawy te doprowadziły do powstania bardzo popularnych produktów: Adaptasun, Sun Intolerance, Photo Reverse.


Jean-Noël Thorel opracował patenty i technologie, które wspierają efektywność wszystkich produktów do pielęgnacji twarzy, ciała i ochrony przeciwsłonecznej, wykorzystując biologiczne zależności i pobudzając naturalne zasoby skóry.


Patenty Cellular Water (biomimetyczny płyn tkankowy), Repair (odbudowa skóry), UV inCellium (filtr i ochrona przed stresem oksydacyjnym, uszkodzeniami DNA i stanami zapalnymi), Time Control System (anty-utleniacz) są jednymi z najbardziej zaawansowanych rozwiązań mające na celu walkę ze starzeniem się skóry. 

Pionier badań nad florą skóry i jej ekosystemu, mikrobiomu, rozwinął profesjonalną metodę oczyszczania: Osmoclean, która została zatwierdzona przez wielu kosmetologów. Wyniki uzyskane przez firmę, opracowane we współpracy z ekspertami w dziedzinie osteopatii i fizjoterapii, zdobyły serca nawet najbardziej wymagających kobiet. 

Dzisiaj, skuteczność i wysoka jakość produktów, zdobyły zaufanie i szacunek specjalistów w branży kosmetycznej na całym świecie. Lojalność i zaangażowanie klientów sprawiają, że Institut Esthederm jest czołowym graczem w pielęgnacji skóry i ochrony przeciwsłonecznej. Dla wszystkich kobiet, które chcą chronić kapitał młodości skóry.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.