31526
Nowy
Curaprox Kids enzymatyczna pasta z fluorem dla dzieci powyżej 2. roku życia ma wspaniały, owocowy smak słodkiej truskawki. Wspomaga dbanie o zdrowie jamy ustnej i zmienia szczotkowanie w zabawę. Jest delikatna, ale skuteczna, nie zawiera szkodliwych, agresywnych składników. Enzymy stymulują ochronną moc śliny dziecka zwalczającej szkodliwe bakterie, odpowiednia zawartość fluoru (950 ppm) zapewnia ochronę, a ksylitol wzmacnia zęby.
Do codziennej higieny jamy ustnej dla dzieci powyżej 2 roku życia.
- fluor ochrania zęby przed kwaśnymi pokarmami i próchnicą
- ksylitol wzmacnia zęby i działa antybakteryjnie
- amyloglukozydaza i glukozydaza (enzymy) działają antybakteryjnie
- sorbitol przeciwdziała wysychaniu pasty
- wzmacnia dziąsła
- wspomaga remineralizację szkliwa
- tubka pasty jest łatwa do wyciskania przez dziecięce dłonie
- niski współczynnik ścieralności (RDA ok. 40) ochrania szkliwo zębów
- nie zawiera SLS i parabenów
- fluorek sodu (fluor 950 ppm)
- enzymy (amyloglukozydaza i glukozydaza)
- ksylitol
- sorbitol
Szczotkować zęby 2 razy dziennie, po umyciu wypluć pastę. Nie połykać.
Aqua, Glycerin, Hydrated Silica, Sorbitol, Xylitol, Xanthan Gum, Sodium Monifluorophosphate, Aroma, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Sucralose, Amyloglucosidae, Glucose Oxidase, Polylysine, Propyl Gallate, Sodium Citrate, Citric Acid, Sodium Hydroxide.
CURADEN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. Jana Długosza 48
51-162 Wrocław
Polska
[email protected]
CURAPROX to wiedza, technologia oraz transfer umiejętności, tak aby dostarczać perfekcyjne rozwiązania w zakresie zdrowia i higieny jamy ustnej. Istniejemy od 1972 roku.
Nasza nauka to coś więcej, niż tylko białe zęby i świeży oddech. Zdrowie jamy ustnej jest niezbędne dla utrzymania zdrowia całego organizmu i wszystkich organów.
To właśnie dlatego CURAPROX rozwinął program motywacyjno-szkoleniowy dla lekarzy stomatologów i wszystkich osób związanych zawodowo z branżą dentystyczną. Każdego roku szkolimy i przyznajemy certyfikaty instruktorów higieny jamy ustnej iTOP/CURAPROX na całym świecie. W codziennej pracy pomagają oni motywować i uczyć pacjentów niezbędnych umiejętności, koniecznych dla zachowania zdrowia jamy ustnej, zębów i dziąseł w perfekcyjnej kondycji. Przez całe życie.
Nasze metody działają, ponieważ pacjenci czują różnicę. Z CURAPROX'em szczotkowanie zębów to zabawa - ponieważ jest to proste, a pozytywne rezultaty są widoczne od razu.
W tym znaczeniu nasze produkty to jedyny "złoty środek". Zapewniają one wysoką motywację w utrzymywaniu czystości jamy ustnej. Dlatego też bardzo ciężko i intensywnie pracujemy nad tym, aby nasze produkty były najbardziej atrakcyjne, pożądane i najlepsze na świecie- tym zdobywamy każdego roku miliony nowych CURAPROX'owych fanów.
Nie nazywają nas: «the Swiss teeth obsessives» bez powodu.