Nowy Curaprox 5460 Ultra Soft Michelangelo Edition 2 sztuki Powiększ

Curaprox 5460 Ultra Soft Michelangelo Edition 2 sztuki

Curaprox Curaprox

23813

Nowy

Ostatnie egzemplarze!

36,50 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Curaprox 5460 Ultra Soft Michelangelo Edition 2 sztuki

Szczoteczka do zębów Curaprox 5460 Ultra Soft Michelangelo Edition zapewnia zdrowe i piękne zęby. Skutecznie usuwa osad nazębny i pomaga zapobiegać próchnicy.

Właściwości:

  • zapewnia delikatną pielęgnację dziąseł i szkliwa zębów
  • usuwa osad nazębny
  • łatwo się nią manipuluje

Sposób użycia:
Nanieś na szczoteczkę pastę do zębów, zwilż, wyczyść zęby i jamę ustną. Dokładnie wypłucz.

Napisz opinię

Curaprox 5460 Ultra Soft Michelangelo Edition 2 sztuki

Curaprox 5460 Ultra Soft Michelangelo Edition 2 sztukiCURAPROX to wiedza, technologia oraz transfer umiejętności, tak aby dostarczać perfekcyjne rozwiązania w zakresie zdrowia i higieny jamy ustnej. Istniejemy od 1972 roku.


Nasza nauka to coś więcej, niż tylko białe zęby i świeży oddech. Zdrowie jamy ustnej jest niezbędne dla utrzymania zdrowia całego organizmu i wszystkich organów.


To właśnie dlatego CURAPROX rozwinął program motywacyjno-szkoleniowy dla lekarzy stomatologów i wszystkich osób związanych zawodowo z branżą dentystyczną. Każdego roku szkolimy i przyznajemy certyfikaty instruktorów higieny jamy ustnej iTOP/CURAPROX na całym świecie. W codziennej pracy pomagają oni motywować i uczyć pacjentów niezbędnych umiejętności, koniecznych dla zachowania zdrowia jamy ustnej, zębów i dziąseł w perfekcyjnej kondycji. Przez całe życie.


Nasze metody działają, ponieważ pacjenci czują różnicę. Z CURAPROX'em szczotkowanie zębów to zabawa - ponieważ jest to proste, a pozytywne rezultaty są widoczne od razu.


W tym znaczeniu nasze produkty to jedyny "złoty środek". Zapewniają one wysoką motywację w utrzymywaniu czystości jamy ustnej. Dlatego też bardzo ciężko i intensywnie pracujemy nad tym, aby nasze produkty były najbardziej atrakcyjne, pożądane i najlepsze na świecie- tym zdobywamy każdego roku miliony nowych CURAPROX'owych fanów.


Nie nazywają nas: «the Swiss teeth obsessives» bez powodu.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.