Obniżka! CRESCINA HFSC DLA MĘŻCZYZN RE-GROWTH 100% 200 - 10 AMPUŁEK Powiększ

CRESCINA HFSC DLA MĘŻCZYZN RE-GROWTH 100% 200 - 10 AMPUŁEK

Crescina Crescina

2526

Nowy

Crescina 200 Re-Growth and Anti-Hair Loss, pielęgnacja wspierająca porost włosów i zapobiegająca wypadaniu włosów dla mężczyzn.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

207,00 zł

brutto

230,00 zł brutto

-23,00 zł

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

CRESCINA HFSC DLA MĘŻCZYZN RE-GROWTH 100% 200 - 10 AMPUŁEK

CRESCINA Re-Growth HFSC - Formuła 100%

  Początkowa faza przerzedzenia  - 200 - Mężczyzna

CRESCINA RE-GROWTH HFSC - FORMUŁA 100%

 • to produkt kosmetyczny do stosowania miejscowego. Zawiera opatentowaną kompozycje składników Crescina Re-Growth, która wspomaga fizjologiczny wzrost włosów. Część opatentowanych substancji czynnych (cysteina, lizyna, glikoproteina i kompleks Stem-Engine) umieszczana jest na specjalnych nośnikach, dzięki którym są w sposób stopniowy i ciągły uwalniane na skórze głowy. Formuła opracowana specjalnie dla mężczyzn. Zaleca się stosować w początkowej fazie przerzedzenia włosów.

W skład zestawu wchodzi 10 ampułek Crescina Re-Growth HFSC - formuła 100% Produkt kosmetyczny do stosowania miejscowego. Zawiera opatentowaną kompozycje składników Crescina Re-Growth, która wspomaga fizjologiczny wzrost włosów. Część opatentowanych substancji czynnych (cysteina, lizyna, glikoproteina i kompleks Stem-Engine) umieszczana jest na specjalnych nośnikach, dzięki którym są w sposób stopniowy i ciągły uwalniane na skórze głowy.

Składniki aktywne:

 • Cysteina - jest podstawowym aminokwasem włókien włosowych. Poziom dostępności cysteiny determinuje tempo wzrostu mieszka, syntezę białek oraz średnicę włókien włosowych. Obniżenie stężenia cysteiny w mieszkach włosowych zmniejsza tempo wzrostu oraz średnicę wytwarzanych włókien w stopniu zależnym od stosowanej dawki.
 • Glikoproteina pochodzenia roślinnego – MW 20,000 daltonów. Stymuluje zużycie tlenu przez komórki, w przypadku kultur keratynocytów zużycie to zwiększa się nawet o +221% w porównaniu z nieleczonymi komórkami. Ta stymulacja skutkuje zwiększonym wykorzystaniem substancji rezerwowych, których zadaniem jest wytwarzanie energii wewnątrzkomórkowej, niezbędnej w procesie syntezy białek. Tym samym stymuluje aktywność metaboliczną i pobudza wzrost włosów.
 • Lizyna - kluczowy aminokwas, który nie jest wytwarzany w organizmie, jest fundamentalnym komponentem procesu syntezy białek, a co za tym idzie pobudza wzrost włosów. W keratynie włosa umiejscowiona jest w białku wewnętrznej osłonki korzenia. Białka wewnętrznej osłonki korzenia oraz rdzenia stabilizowane są za pomocą usieciowionych wiązań pomiędzy glutaminą i lizyną, odpowiadających za wyjątkowo silną odporność tych protein na czynniki chemiczne i enzymatyczne. (Molec. Cell. Bioch., 1984, Peterson i in.)
 • Krzem jest pierwiastkiem śladowym zawartym we włosach, ale jego obecność jest bardzo istotna, odgrywa ważną rolę w metabolizmie włosów. Zwiększa liczbę włosów w fazie anagenu. Stymuluje wzrost włosów.
 • Cynk - pierwiastek śladowy obecny we włosach (150 − 180 mg/gr). Kluczowy w kontekście szeregu reakcji enzymów, podziału komórek oraz syntezy DNA i RNA. Odgrywa kluczową rolę w procesach syntezy białek. Kiedy go brakuje, włosy słabną, a tempo ich wzrostu zmniejsza się. Działa jako inhibitor w procesie 5α-reduktazy, chroniąc włosy przed negatywnymi skutkami dihydrotestosteronu. (J Invest Dermatol, 104: 5, 1995).
 • Środek rozszerzający naczynia krwionośne.

Znaczne obniżenie poziomu przepływu krwi w tkance podskórnej skóry głowy osoby z zaczątkami przerzedzenia może być przyczyną utraty włosów oraz ich niezdolności do odrastania.


Celem środka rozszerzającego naczynia krwionośne jest zapewnienie odżywienia cebulek włosowych, by wydłużyć fazę wzrostu włosa i jednocześnie skrócić fazę telogenu (etap wypadania włosów).


Kompleks Stem-Engine wzmacnia przestrzeń mieszkowych komórek macierzystych, gwarantując większą aktywność mieszka i w rezultacie pobudzając wzrost.


Crescina HFSC 100%, dzięki kompleksowi Stem-Engine, tworzy idealne środowisko rozwoju komórek macierzystych mieszka włosowego, stymulując fizjologiczny wzrost włosów

Sposób użycia:

 • Każda ampułka zawiera 3,5 ml preparatu i przeznaczona jest do stosowania każdego dnia przez 5 pierwszych dni tygodnia, po których powinna nastąpić 2-dniowa przerwa. 10 ampułek znajdujących się w opakowaniu wystarcza na 2 tygodniową kurację. Zaleca się stosować w przypadkach rzednięcia lub utraty włosów z przyczyn fizjologicznych, nie patologicznych. Nie działa na całkowicie nieaktywne mieszki włosowe.

Napisz opinię


Jesteśmy włoską filią szwajcarskiej firmy Labo Cosprophar AG, lidera na rynku aptek z liniami produktów premium, takimi jak Crescina® do pielęgnacji włosów (w szczególności łysiny androgenetycznej) oraz najnowszej firmy Fillerina® do pielęgnacji twarzy. Labo jest obecny w ponad 32 krajach głównie europejskich, na Bliskim Wschodzie, w niektórych krajach Afryki Północnej i Dalekiego Wschodu.Od 1998 r. marka Crescina® Re-Growth podstawową działalnością Labo, Preparaty w filkach wspomagają naturalny wzrost włosów na cienkich skalpach. Nasze produkty mają laboratoryjnie potwierdzoną skuteczność - większą niż inne standardowe produkty przeciw wypadaniu włosów. Z tego powodu marka ta stała się światowym liderem w segmencie produktów do pielęgnacji i ochrony włosów.


Crescina pomaga hamować wypadanie włosów


Crescina Anti-Hair Loss to produkt hamujący wypadanie włosów. Posiada dwa patentny: patent szwajcarski CH 693 816 A5, patent europejski EPO N. 1 646 359


Preparat przeciwdziałający wypadaniu włosów oddziałuje na mieszek włosowy (trzon, macierz oraz cebulkę). Powstrzymuje utratę włosów i obniża ilość wypadających włosów.


Crescina Anti-Hair Loss skladniki aktywne to: • hydroksyprolina

 • kwas asparginowy

 • aktywator enzymatyczny

 • tauryna

 • środek na rozszerzenie naczyń


CRESCINA RE-GROWTH HFSC 100%
Skuteczność potwierdzona u 100% przebadanych osób


Skuteczność preparatu Crescina HFSC 100% w zakresie wspomagania wzrostu włosów na obszarach podatnych na rzednięcie i łysienie oceniono w badaniu klinicznym/ instrumentalnym, z podwójnie ślepą próbą, kontrolą placebo i randomizacją.


Udział wzięło 46 ochotników cierpiących na przerzedzenie włosów w stopniu II, III, III wierzchołka głowy i IV według skali Hamiltona-Norwooda*. Grupa 23 ochotników przez 4 miesiące stosowała preparat Crescina HFSC 100%, a druga grupa placebo (tj. balsam z tymi samymi substancjami pomocniczymi, ale bez składników aktywnych).


Ani naukowcy, ani uczestnicy nie wiedzieli, jaki typ preparatu jest używany w badaniu (metoda podwójnie ślepej próby).


Na głowie uczestników kropkami oznaczono obszar o powierzchni 1,8 cm2 w fazie przejściowej pomiędzy rzednięciem a łysieniem. Po 2 i 4 miesiącach kuracji za pomocą fototrichogramu elektronicznie policzono włosy oraz wykonano test pociągania.


Na podstawie analizy matematycznej wyników z wyznaczonego i poddanego pomiarowi obszaru głowy obliczono, że nastąpił wzrost średnio 6300 nowych włosów.


Crescina Re-Growth dla kobiet i mężczyzn - jak dobrać preparat?


Pełna Kuracja Crescina jest dwuskładnikowa: 1. Podstawowa formuła Crescina Re-Growth HFSC 100% zawarta jest w ampułkach z bursztynową zawartością - odbudowuje włosy

 2. Ampułki przezroczyste to Crescina Complete Treatment Anti-Hair Loss HSSC zawierają substancję chroniącą I pielęgnującą skórę głowy oraz skutecznie wzmacniającą włos u korzenia - zapobiega wypadaniu włosów.


Podział produktów na preparaty dla kobiet i mężczyzn:


- CRESCINA RE-GROWTH HFSC - FORMUŁA 100% - 200 -  skuteczny w początkowej fazie przerzedzenia włosów


- CRESCINA RE-GROWTH HFSC - FORMUŁA 100% - 500 -  skuteczny w pośredniej fazie przerzedzenia włosów


- CRESCINA RE-GROWTH HFSC - FORMUŁA 100% - 1300 - skuteczny w zaawansowanej fazie przerzedzenia włosów


Preparaty dla kobiet i meżczyzn różnią się jedynie substancją ułatwiającą rozczesywanie. Wszystkie opatentowane składniki czynne są identyczne.


Crescina Re-Growth dla kobiet i mężczyzn - jak stosować?https://www.youtube.com/watch?v=nT34YJqzL-8&feature=emb_logo

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.