CRESCINA HFSC DLA KOBIET RE-GROWTH 100% 1300 - 10 AMPUŁEK Powiększ

CRESCINA HFSC DLA KOBIET RE-GROWTH 100% 1300 - 10 AMPUŁEK

Labo Cosprophar Suisse Labo Cosprophar Suisse

Nowy

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

469,00 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

CRESCINA Re-Growth HFSC - Formuła 100%

  Zaawansowana faza przerzedzenia  - 1300 - Kobieta 

CRESCINA RE-GROWTH HFSC - FORMUŁA 100% to produkt kosmetyczny do stosowania miejscowego. Zawiera opatentowaną kompozycje składników Crescina Re-Growth, która wspomaga fizjologiczny wzrost włosów. Część opatentowanych substancji czynnych (cysteina, lizyna, glikoproteina i kompleks Stem-Engine) umieszczana jest na specjalnych nośnikach, dzięki którym są w sposób stopniowy i ciągły uwalniane na skórze głowy. Formuła opracowana specjalnie dla kobiet. Zaleca się stosować w początkowej fazie przerzedzenia włosów.

W skład zestawu wchodzi 10 ampułek Crescina Re-Growth HFSC - formuła 100% Produkt kosmetyczny do stosowania miejscowego. Zawiera opatentowaną kompozycje składników Crescina Re-Growth, która wspomaga fizjologiczny wzrost włosów. Część opatentowanych substancji czynnych (cysteina, lizyna, glikoproteina i kompleks Stem-Engine) umieszczana jest na specjalnych nośnikach, dzięki którym są w sposób stopniowy i ciągły uwalniane na skórze głowy.

Sposób użycia: Każda ampułka zawiera 3,5 ml preparatu i przeznaczona jest do stosowania każdego dnia przez 5 pierwszych dni tygodnia, po których powinna nastąpić 2-dniowa przerwa. 10 ampułek znajdujących się w opakowaniu wystarcza na 2 tygodniową kurację. Zaleca się stosować w przypadkach rzednięcia lub utraty włosów z przyczyn fizjologicznych, nie patologicznych. Nie działa na całkowicie nieaktywne mieszki włosowe.

Napisz opinię

CRESCINA HFSC DLA KOBIET RE-GROWTH 100% 1300 - 10 AMPUŁEK

CRESCINA HFSC DLA KOBIET RE-GROWTH 100% 1300 - 10 AMPUŁEK


Jesteśmy włoską filią szwajcarskiej firmy Labo Cosprophar AG, lidera na rynku aptek z liniami produktów premium, takimi jak Crescina® do pielęgnacji włosów (w szczególności łysiny androgenetycznej) oraz najnowszej firmy Fillerina® do pielęgnacji twarzy. Labo jest obecny w ponad 32 krajach głównie europejskich, na Bliskim Wschodzie, w niektórych krajach Afryki Północnej i Dalekiego Wschodu.Od 1998 r. marka Crescina® Re-Growth podstawową działalnością Labo, Preparaty w filkach wspomagają naturalny wzrost włosów na cienkich skalpach. Nasze produkty mają laboratoryjnie potwierdzoną skuteczność - większą niż inne standardowe produkty przeciw wypadaniu włosów. Z tego powodu marka ta stała się światowym liderem w segmencie produktów do pielęgnacji i ochrony włosów.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.