Obniżka! Crescina HFSC Complete Treatment 10+10 - dla mężczyzn - 500 Powiększ

Crescina HFSC Complete Treatment 10+10 - dla mężczyzn - 500

Crescina Crescina

20413

Nowy

Preparat Crescina Hfsc 100% Complete Treatment 500 przeciwdziała rzednięciu włosów. Crescina nie jest kolejnym produktem zwalczającym wypadanie włosów, który ma spowalniać proces wypadania .Preparat opracowano bowiem tak, aby zapobiegał i leczył przypadki.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

520,20 zł

brutto

578,00 zł brutto

-57,80 zł

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Crescina HFSC Complete Treatment 10+10 - dla mężczyzn 200

CRESCINA Re-Growth HFSC - Formuła 100%

Wspomaga naturalny wzrost włosów - Udowodniona skuteczność u 100% przebadanych osób*

Prawidłowa aktywność komórek macierzystych w mieszkach włosowych to kluczowy czynnik wzrostu nowych włosów

Complete Treatment Re-Growth i Anti-Hair Loss - Pośrednia faza przerzedzenia i poważnej utraty włosów - 500 Mężczyzna

 CRESCINA RE-GROWTH HFSC - FORMUŁA 100%

 • to produkt kosmetyczny do stosowania miejscowego. Zawiera opatentowaną kompozycje składników Crescina Re-Growth, która wspomaga fizjologiczny wzrost włosów. Część opatentowanych substancji czynnych (cysteina, lizyna, glikoproteina i kompleks Stem-Engine) umieszczana jest na specjalnych nośnikach, dzięki którym są w sposób stopniowy i ciągły uwalniane na skórze głowy. Formuła opracowana specjalnie dla mężczyzn. Zaleca się stosować w pośredniej fazie przerzedzenia włosów.

CRESCINA ANTI-HAIR LOSS HSSC

 • to produkt kosmetyczny oferowany w ampułkach do stosowania miejscowego, przeciwdziałający wypadaniu włosów. Do podstawowych składników aktywnych (hydroksyproliny, kwasu asparaginowego, aktywatora enzymatycznego i tauryny) dodano zhydrolizowane proteiny drożdży oraz acetylo-tetrapeptyd-3, które skutecznie wzmacniają włos od samego korzenia (badanie in-vitro na składnikach aktywnych). Formuła została wzbogacona o Kompleks HSSC, który chroni i pielęgnuje włosy głowy (badania in-vitro i ex-vivo na składnikach aktywnych). Dla mężczyzn. Zaleca się stosować w przypadku poważnej utraty włosów.

9 PATENTOW: SZWAJCARIA, USA, EUROPA

 • Patent szwajcarski CH 689 821 AS
 • Patent szwajcarski CH 693 814 A5
 • Patent szwajcarski CH 693 815 AS
 • Patent szwajcarski CH 697 229 81
 • Patent szwajcarski CH 703 390 81
 • Patent szwajcarski CH 693 816 AS
 • Patent szwajcarski CH 704 629 81
 • Patent amerykański US 6,479,059 82
 • Patent europejski EP 1 089 704 81

*UDOWODNIONA SKUTECZNOŚĆ U 100% PRZEBADANYCH OSÓB:

 • wyniki uzyskane na podstawie 4-miesięcznych badan klinicznych/instrumentalnych in-vivo, przeprowadzonych metodą podwójnie ślepej  próby, z kontrola placebo oraz udziałem 46 uczestników (23 badanych leczono preparatem Crescina HFSC, a 23 placebo).  Uczestnicy płci męskiej cierpieli z powodu przerzedzenia włosów w stopniu II, III, III wierzchołka głowy i IV według skali Hamiltona-Norwooda. Wyniki pozytywne zaobserwowano u wszystkich uczestników; stwierdzono wzrost od minimum +7 do maksimum +41 nowych włosów na obszarze o powierzchni 1,8 cm2, który podano elektronicznemu pomiarowi. Wyniki badania są istotne statystycznie.

WZROST 6300 NOWYCH WŁOSÓW:

 • biorąc za podstawę średni wynik analizy matematycznej z obszaru 1 cm2 i mnożąc go przez całą powierzchnię skóry głowy (około 600 cm2), można założyć, że po 4 miesiącach stosowania preparatu Crescina HFSC 100% następuje wzrost średnio 6300 nowych włosów. Analiza instrumentalna została wykonana za pomocą fototrychogramu.

SPOSÓB UŻYCIA:

 • Na pełną kuracje Crescina HFSC 100% składa się 10 ampułek Crescina Re-Growth HFSC 100% oraz 10 ampułek Crescina Anti-Hair Loss HSSC. Każda ampułka zawiera 3,5 ml preparatu i przeznaczona jest do naprzemiennego stosowania każdego dnia przez 5 pierwszych dni tygodnia, po których powinna nastąpić 2-dniowa przerwa. 20 ampułek znajdujących się w opakowaniu wystarcza na miesięczną kurację.
 • Zaleca się stosować w przypadkach rzednięcia lub utraty włosów z przyczyn fizjologicznych, nie patologicznych. Nie działa na całkowicie nieaktywne mieszki włosowe.

Ostrzeżenie: DO UŻYTKU ZEWNĘTRZNEGO. NIE WSTRZYKIWAĆ. NIE POŁYKAĆ. Unikać kontaktu z oczami i błoną śluzową. 

Napisz opinię

Crescina HFSC Complete Treatment 10+10 - dla mężczyzn - 500

Crescina HFSC Complete Treatment 10+10 - dla mężczyzn - 500


Jesteśmy włoską filią szwajcarskiej firmy Labo Cosprophar AG, lidera na rynku aptek z liniami produktów premium, takimi jak Crescina® do pielęgnacji włosów (w szczególności łysiny androgenetycznej) oraz najnowszej firmy Fillerina® do pielęgnacji twarzy. Labo jest obecny w ponad 32 krajach głównie europejskich, na Bliskim Wschodzie, w niektórych krajach Afryki Północnej i Dalekiego Wschodu.Od 1998 r. marka Crescina® Re-Growth podstawową działalnością Labo, Preparaty w filkach wspomagają naturalny wzrost włosów na cienkich skalpach. Nasze produkty mają laboratoryjnie potwierdzoną skuteczność - większą niż inne standardowe produkty przeciw wypadaniu włosów. Z tego powodu marka ta stała się światowym liderem w segmencie produktów do pielęgnacji i ochrony włosów.


Crescina pomaga hamować wypadanie włosów


Crescina Anti-Hair Loss to produkt hamujący wypadanie włosów. Posiada dwa patentny: patent szwajcarski CH 693 816 A5, patent europejski EPO N. 1 646 359


Preparat przeciwdziałający wypadaniu włosów oddziałuje na mieszek włosowy (trzon, macierz oraz cebulkę). Powstrzymuje utratę włosów i obniża ilość wypadających włosów.


Crescina Anti-Hair Loss skladniki aktywne to: • hydroksyprolina

 • kwas asparginowy

 • aktywator enzymatyczny

 • tauryna

 • środek na rozszerzenie naczyń


CRESCINA RE-GROWTH HFSC 100%
Skuteczność potwierdzona u 100% przebadanych osób


Skuteczność preparatu Crescina HFSC 100% w zakresie wspomagania wzrostu włosów na obszarach podatnych na rzednięcie i łysienie oceniono w badaniu klinicznym/ instrumentalnym, z podwójnie ślepą próbą, kontrolą placebo i randomizacją.


Udział wzięło 46 ochotników cierpiących na przerzedzenie włosów w stopniu II, III, III wierzchołka głowy i IV według skali Hamiltona-Norwooda*. Grupa 23 ochotników przez 4 miesiące stosowała preparat Crescina HFSC 100%, a druga grupa placebo (tj. balsam z tymi samymi substancjami pomocniczymi, ale bez składników aktywnych).


Ani naukowcy, ani uczestnicy nie wiedzieli, jaki typ preparatu jest używany w badaniu (metoda podwójnie ślepej próby).


Na głowie uczestników kropkami oznaczono obszar o powierzchni 1,8 cm2 w fazie przejściowej pomiędzy rzednięciem a łysieniem. Po 2 i 4 miesiącach kuracji za pomocą fototrichogramu elektronicznie policzono włosy oraz wykonano test pociągania.


Na podstawie analizy matematycznej wyników z wyznaczonego i poddanego pomiarowi obszaru głowy obliczono, że nastąpił wzrost średnio 6300 nowych włosów.


Crescina Re-Growth dla kobiet i mężczyzn - jak dobrać preparat?


Pełna Kuracja Crescina jest dwuskładnikowa: 1. Podstawowa formuła Crescina Re-Growth HFSC 100% zawarta jest w ampułkach z bursztynową zawartością - odbudowuje włosy

 2. Ampułki przezroczyste to Crescina Complete Treatment Anti-Hair Loss HSSC zawierają substancję chroniącą I pielęgnującą skórę głowy oraz skutecznie wzmacniającą włos u korzenia - zapobiega wypadaniu włosów.


Podział produktów na preparaty dla kobiet i mężczyzn:


- CRESCINA RE-GROWTH HFSC - FORMUŁA 100% - 200 -  skuteczny w początkowej fazie przerzedzenia włosów


- CRESCINA RE-GROWTH HFSC - FORMUŁA 100% - 500 -  skuteczny w pośredniej fazie przerzedzenia włosów


- CRESCINA RE-GROWTH HFSC - FORMUŁA 100% - 1300 - skuteczny w zaawansowanej fazie przerzedzenia włosów


Preparaty dla kobiet i meżczyzn różnią się jedynie substancją ułatwiającą rozczesywanie. Wszystkie opatentowane składniki czynne są identyczne.


Crescina Re-Growth dla kobiet i mężczyzn - jak stosować?https://www.youtube.com/watch?v=nT34YJqzL-8&feature=emb_logo

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.