Obniżka! Crescina HFSC Complete Treatment 10+10 - dla kobiet - 500 Powiększ

Crescina HFSC Complete Treatment 10+10 - dla kobiet - 500

1 Opinia(e)
Crescina Crescina

5346

Nowy

Pielęgnacja wspierająca porost włosów i zapobiegająca wypadaniu włosów dla kobiet.

Więcej szczegółów

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

520,20 zł

brutto

578,00 zł brutto

-57,80 zł

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Crescina HFSC Complete Treatment 10+10 - dla kobiet - 500

CRESCINA Re-Growth HFSC - Formuła 100%

Wspomaga naturalny wzrost włosów - Udowodniona skuteczność u 100% przebadanych osób*

Prawidłowa aktywność komórek macierzystych w mieszkach włosowych to kluczowy czynnik wzrostu nowych włosów

Complete Treatment Re-Growth i Anti-Hair Loss - Pośrednia faza przerzedzenia i poważnej utraty włosów - 500 Kobieta

CRESCINA RE-GROWTH HFSC - FORMUŁA 100%

 • to produkt kosmetyczny do stosowania miejscowego. Zawiera opatentowaną kompozycje składników Crescina Re-Growth, która wspomaga fizjologiczny wzrost włosów. Część opatentowanych substancji czynnych (cysteina, lizyna, glikoproteina i kompleks Stem-Engine) umieszczana jest na specjalnych nośnikach, dzięki którym są w sposób stopniowy i ciągły uwalniane na skórze głowy. Formuła opracowana specjalnie dla kobiet. Zaleca się stosować w pośredniej fazie przerzedzenia włosów.

CRESCINA ANTI-HAIR LOSS HSSC

 • to produkt kosmetyczny oferowany w ampułkach do stosowania miejscowego, przeciwdziałający wypadaniu włosów. Do podstawowych składników aktywnych (hydroksyproliny, kwasu asparaginowego, aktywatora enzymatycznego i tauryny) dodano zhydrolizowane proteiny drożdży oraz acetylo-tetrapeptyd-3, które skutecznie wzmacniają włos od samego korzenia (badanie in-vitro na składnikach aktywnych). Formuła została wzbogacona o Kompleks HSSC, który chroni i pielęgnuje włosy głowy (badania in-vitro i ex-vivo na składnikach aktywnych). Dla kobiet. Zaleca się stosować w przypadku poważnej utraty włosów.

9 PATENTOW: SZWAJCARIA, USA, EUROPA

 • Patent szwajcarski CH 689 821 AS
 • Patent szwajcarski CH 693 814 A5
 • Patent szwajcarski CH 693 815 AS
 • Patent szwajcarski CH 697 229 81
 • Patent szwajcarski CH 703 390 81
 • Patent szwajcarski CH 693 816 AS
 • Patent szwajcarski CH 704 629 81
 • Patent amerykański US 6,479,059 82
 • Patent europejski EP 1 089 704 81

*UDOWODNIONA SKUTECZNOŚĆ U 100% PRZEBADANYCH OSÓB:

 • wyniki uzyskane na podstawie 4-miesięcznych badan klinicznych/instrumentalnych in-vivo, przeprowadzonych metodą podwójnie ślepej  próby, z kontrola placebo oraz udziałem 46 uczestników (23 badanych leczono preparatem Crescina HFSC, a 23 placebo).  Uczestnicy płci męskiej cierpieli z powodu przerzedzenia włosów w stopniu II, III, III wierzchołka głowy i IV według skali Hamiltona-Norwooda. Wyniki pozytywne zaobserwowano u wszystkich uczestników; stwierdzono wzrost od minimum +7 do maksimum +41 nowych włosów na obszarze o powierzchni 1,8 cm2, który podano elektronicznemu pomiarowi. Wyniki badania są istotne statystycznie.

WZROST 6300 NOWYCH WŁOSÓW:

 • biorąc za podstawę średni wynik analizy matematycznej z obszaru 1 cm2 i mnożąc go przez całą powierzchnię skóry głowy (około 600 cm2), można założyć, że po 4 miesiącach stosowania preparatu Crescina HFSC 100% następuje wzrost średnio 6300 nowych włosów. Analiza instrumentalna została wykonana za pomocą fototrychogramu.

SPOSÓB UŻYCIA:

 • Na pełną kuracje Crescina HFSC 100% składa się 10 ampułek Crescina Re-Growth HFSC 100% oraz 10 ampułek Crescina Anti-Hair Loss HSSC. Każda ampułka zawiera 3,5 ml preparatu i przeznaczona jest do naprzemiennego stosowania każdego dnia przez 5 pierwszych dni tygodnia, po których powinna nastąpić 2-dniowa przerwa. 20 ampułek znajdujących się w opakowaniu wystarcza na miesięczną kurację.
 • Zaleca się stosować w przypadkach rzednięcia lub utraty włosów z przyczyn fizjologicznych, nie patologicznych. Nie działa na całkowicie nieaktywne mieszki włosowe.

Skład:

 • cysteina, lizyna, glikoproteiny i substancja rozszerzająca naczynia krwionośne – wykazują dobroczynny wpływ na stan cebulek włosów i stymulują zdrowy wzrost włosów
 • tetrafosforan diguanozyny, profilex, isofel, kwas salicylowy, biotechnologiczne DNA – stymulują zdrowy porost włosów
 • krzem, cynk – odżywiają włosy, stymulując ich wzrost
 • formuła Stem-Engine – stymuluje komórki macierzyste, przyczyniając się do naturalnego wzrostu włosów
 • hydroksyprolina, kwas asparaginowy, aktywator enzymów, tauryna, hydrolizowane białko drożdżowe, acetylotetrapeptyd-3 – wzmacniają włosy od nasady po końce
 • aminokwas glutamina – zapewnia cebulkom włosów niezbędne odżywienie
 • Quaternium-52 – wykazuje właściwości odżywki, przeciwdziałając uszkodzeniom włókien włosowych
 • kompleks HSSC – utrzymuje zdrową skórę głowy
 • odżywia włókna włosowe

Cysteina - co to jest?

 • To aminokwas, czyli białko, które stanowi podstawę budowy włókien włosowych. Poziom dostępności cysteina determinuje tempo wzrostu mieszka włosowego, syntezę białek oraz średnicę włókien włosowych. Obniżenie stężenia cysteiny w mieszkach włosowych zmniejsza tempo wzrostu włosa a także zmniejsza średnicę wytwarzanych włókien w stopniu zależnym od stosowanej dawki [1]

Lizyna - co to jest?

 • To kolejny kluczowy aminokwas. który nie jest wytwarzany w organizmie a jest fundamentalnym komponentem procesu syntezy białek. Co za tym idzie, lizyna pobudza wzrost włosów. Wspomaga również odporność włosa na czynniki chemiczne i enzymatyczne. [2]

Glikoproteina - co to jest?

 • Glikoproteina pochodzenia roślinnego o wielkości MW 20,000 daltonów stanowi czynnik wzrostu włosa. Pobudza zużywanie tlenu przez komórki, w przypadku keratynocytów zużycie to zwiększa nawet o 221% w porównaniu z nieleczonymi komórkami. Taka stymulacja ma skutek w zwiększonym wykorzystaniu substancji zapasowych których zadaniem jest wytwarzanie energii wewnątrzkomórkowej, niezbędnej w procesie syntezy białek. Glikoproteina tym samym stymuluje aktywność metaboliczną i pobudza wzrost włosów.

Krzem na włosy

 • Obecność krzemu jest istotna, gdyż jest pierwiastkiem śladowym zawartym we włosach. Poza tym odgrywa ważną rolę w metabolizmie włosów. Wpływa na zwiększenie liczby włosów w fazie anagenu. Krzem stymuluje wzrost włosów.

Cynk a włosy

 • To kolejny pierwiastek śladowy obecny we włosach w stężeniu 150-180 mg/gr. Jest kluczowy w kontekście szeregu reakcji enzymów, przy podziale komórek oraz syntezy DNA i RNA. Odgrywa istotną rolę w procesach syntezy białek. Kiedy brakuje cynku, włosy słabną a tempo ich wzrostu zmniejsza się. Cynk działa również jako inhibitor (hamulec) w procesie 5alfareduktazy, chroniąc włosy przed negatywnymi skutkami dihydrotestosteronu [3]

Co daje środek rozszerzający naczynia krwionośne?

 • U mężczyzn cierpiących na przedwczesne wypadanie włosów odnotowano że przepływ krwi w tkance podskórnej jest 2,6 razy niższy niż u osób zdrowych [3]. Znaczne obniżenie poziomu przepływu krwi w tkance podskórnej głowy u osoby z zaczątkami przerzedzenia może być przyczyną utraty włosów oraz ich niezdolności do odrastania. Celem zastosowania środka rozszerzającego naczynia krwionośne jest zapewnienie odżywienia cebulek włosowych, by wydłużyć fazę wzrostu włosa i jednocześnie skrócić fazę telogenu (etap wypadania włosów).

Kompleks komórek macierzystych, czyli wyciąg z liści nieśplika 

 • Łysienie androgenowe związana jest ze zmniejszonym poziomem transformacji komórek macierzystych mieszka włosowego w komórki prekursorowe czyli takie, które będą tworzyć cebulkę włosa. Mieszki włosowe na łysinie obumierają, niektóre z nich zanikają, lecz wciąż jest w nich obecny zasób komórek macierzystych [4]. Kompleks Stem-Engine wzmacnia przestrzeń mieszkowych komórek macierzystych, gwarantując większą aktywność mieszka i w rezultacie pobudzając wzrost włosów.

Ostrzeżenie: DO UŻYTKU ZEWNĘTRZNEGO. NIE WSTRZYKIWAĆ. NIE POŁYKAĆ. Unikać kontaktu z oczami i błoną śluzową. 

Oceń 
2019-03-07

zadowolona

Jedyny produkt po którym widziałam rezultat. Po 3 miesiącach stosowania miejsca w okolicach skroni oraz na przedziałku wypełniły się ogromną ilością maleńkich włosów. Dziś włosy te już są całkiem sporej długości i ani śladu po prześwitach na głowie. Polecam

  Napisz swoją opinię! !

  Napisz opinię

  Crescina HFSC Complete Treatment 10+10 - dla kobiet - 500

  Crescina HFSC Complete Treatment 10+10 - dla kobiet - 500


  Jesteśmy włoską filią szwajcarskiej firmy Labo Cosprophar AG, lidera na rynku aptek z liniami produktów premium, takimi jak Crescina® do pielęgnacji włosów (w szczególności łysiny androgenetycznej) oraz najnowszej firmy Fillerina® do pielęgnacji twarzy. Labo jest obecny w ponad 32 krajach głównie europejskich, na Bliskim Wschodzie, w niektórych krajach Afryki Północnej i Dalekiego Wschodu.  Od 1998 r. marka Crescina® Re-Growth podstawową działalnością Labo, Preparaty w filkach wspomagają naturalny wzrost włosów na cienkich skalpach. Nasze produkty mają laboratoryjnie potwierdzoną skuteczność - większą niż inne standardowe produkty przeciw wypadaniu włosów. Z tego powodu marka ta stała się światowym liderem w segmencie produktów do pielęgnacji i ochrony włosów.


  Crescina pomaga hamować wypadanie włosów


  Crescina Anti-Hair Loss to produkt hamujący wypadanie włosów. Posiada dwa patentny: patent szwajcarski CH 693 816 A5, patent europejski EPO N. 1 646 359


  Preparat przeciwdziałający wypadaniu włosów oddziałuje na mieszek włosowy (trzon, macierz oraz cebulkę). Powstrzymuje utratę włosów i obniża ilość wypadających włosów.


  Crescina Anti-Hair Loss skladniki aktywne to:  • hydroksyprolina

  • kwas asparginowy

  • aktywator enzymatyczny

  • tauryna

  • środek na rozszerzenie naczyń


  CRESCINA RE-GROWTH HFSC 100%
  Skuteczność potwierdzona u 100% przebadanych osób


  Skuteczność preparatu Crescina HFSC 100% w zakresie wspomagania wzrostu włosów na obszarach podatnych na rzednięcie i łysienie oceniono w badaniu klinicznym/ instrumentalnym, z podwójnie ślepą próbą, kontrolą placebo i randomizacją.


  Udział wzięło 46 ochotników cierpiących na przerzedzenie włosów w stopniu II, III, III wierzchołka głowy i IV według skali Hamiltona-Norwooda*. Grupa 23 ochotników przez 4 miesiące stosowała preparat Crescina HFSC 100%, a druga grupa placebo (tj. balsam z tymi samymi substancjami pomocniczymi, ale bez składników aktywnych).


  Ani naukowcy, ani uczestnicy nie wiedzieli, jaki typ preparatu jest używany w badaniu (metoda podwójnie ślepej próby).


  Na głowie uczestników kropkami oznaczono obszar o powierzchni 1,8 cm2 w fazie przejściowej pomiędzy rzednięciem a łysieniem. Po 2 i 4 miesiącach kuracji za pomocą fototrichogramu elektronicznie policzono włosy oraz wykonano test pociągania.


  Na podstawie analizy matematycznej wyników z wyznaczonego i poddanego pomiarowi obszaru głowy obliczono, że nastąpił wzrost średnio 6300 nowych włosów.


  Crescina Re-Growth dla kobiet i mężczyzn - jak dobrać preparat?


  Pełna Kuracja Crescina jest dwuskładnikowa:  1. Podstawowa formuła Crescina Re-Growth HFSC 100% zawarta jest w ampułkach z bursztynową zawartością - odbudowuje włosy

  2. Ampułki przezroczyste to Crescina Complete Treatment Anti-Hair Loss HSSC zawierają substancję chroniącą I pielęgnującą skórę głowy oraz skutecznie wzmacniającą włos u korzenia - zapobiega wypadaniu włosów.


  Podział produktów na preparaty dla kobiet i mężczyzn:


  - CRESCINA RE-GROWTH HFSC - FORMUŁA 100% - 200 -  skuteczny w początkowej fazie przerzedzenia włosów


  - CRESCINA RE-GROWTH HFSC - FORMUŁA 100% - 500 -  skuteczny w pośredniej fazie przerzedzenia włosów


  - CRESCINA RE-GROWTH HFSC - FORMUŁA 100% - 1300 - skuteczny w zaawansowanej fazie przerzedzenia włosów


  Preparaty dla kobiet i meżczyzn różnią się jedynie substancją ułatwiającą rozczesywanie. Wszystkie opatentowane składniki czynne są identyczne.


  Crescina Re-Growth dla kobiet i mężczyzn - jak stosować?  https://www.youtube.com/watch?v=nT34YJqzL-8&feature=emb_logo

  Akceptuję
  Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.