Obniżka! Crescina HFSC Complete Treatment 10+10 - dla kobiet - 500 Powiększ

Crescina HFSC Complete Treatment 10+10 - dla kobiet - 500

1 Opinia(e)
Labo Cosprophar Suisse Labo Cosprophar Suisse

5346

Nowy

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

520,20 zł

brutto

578,00 zł brutto

-57,80 zł

Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

CRESCINA Re-Growth HFSC - Formuła 100%

Wspomaga naturalny wzrost włosów - Udowodniona skuteczność u 100% przebadanych osób*

Prawidłowa aktywność komórek macierzystych w mieszkach włosowych to kluczowy czynnik wzrostu nowych włosów

Complete Treatment Re-Growth i Anti-Hair Loss - Pośrednia faza przerzedzenia i poważnej utraty włosów - 500 Kobieta

 

CRESCINA RE-GROWTH HFSC - FORMUŁA 100% to produkt kosmetyczny do stosowania miejscowego. Zawiera opatentowaną kompozycje składników Crescina Re-Growth, która wspomaga fizjologiczny wzrost włosów. Część opatentowanych substancji czynnych (cysteina, lizyna, glikoproteina i kompleks Stem-Engine) umieszczana jest na specjalnych nośnikach, dzięki którym są w sposób stopniowy i ciągły uwalniane na skórze głowy. Formuła opracowana specjalnie dla kobiet. Zaleca się stosować w pośredniej fazie przerzedzenia włosów.

CRESCINA ANTI-HAIR LOSS HSSC to produkt kosmetyczny oferowany w ampułkach do stosowania miejscowego, przeciwdziałający wypadaniu włosów. Do podstawowych składników aktywnych (hydroksyproliny, kwasu asparaginowego, aktywatora enzymatycznego i tauryny) dodano zhydrolizowane proteiny drożdży oraz acetylo-tetrapeptyd-3, które skutecznie wzmacniają włos od samego korzenia (badanie in-vitro na składnikach aktywnych). Formuła została wzbogacona o Kompleks HSSC, który chroni i pielęgnuje włosy głowy (badania in-vitro i ex-vivo na składnikach aktywnych). Dla kobiet. Zaleca się stosować w przypadku poważnej utraty włosów.

9 PATENTOW: SZWAJCARIA, USA, EUROPA

 • Patent szwajcarski CH 689 821 AS
 • Patent szwajcarski CH 693 814 A5
 • Patent szwajcarski CH 693 815 AS
 • Patent szwajcarski CH 697 229 81
 • Patent szwajcarski CH 703 390 81
 • Patent szwajcarski CH 693 816 AS
 • Patent szwajcarski CH 704 629 81
 • Patent amerykański US 6,479,059 82
 • Patent europejski EP 1 089 704 81

*UDOWODNIONA SKUTECZNOŚĆ U 100% PRZEBADANYCH OSÓB: wyniki uzyskane na podstawie 4-miesięcznych badan klinicznych/instrumentalnych in-vivo, przeprowadzonych metodą podwójnie ślepej  próby, z kontrola placebo oraz udziałem 46 uczestników (23 badanych leczono preparatem Crescina HFSC, a 23 placebo).  Uczestnicy płci męskiej cierpieli z powodu przerzedzenia włosów w stopniu II, III, III wierzchołka głowy i IV według skali Hamiltona-Norwooda. Wyniki pozytywne zaobserwowano u wszystkich uczestników; stwierdzono wzrost od minimum +7 do maksimum +41 nowych włosów na obszarze o powierzchni 1,8 cm2, który podano elektronicznemu pomiarowi. Wyniki badania są istotne statystycznie.

WZROST 6300 NOWYCH WŁOSÓW: biorąc za podstawę średni wynik analizy matematycznej z obszaru 1 cm2 i mnożąc go przez całą powierzchnię skóry głowy (około 600 cm2), można założyć, że po 4 miesiącach stosowania preparatu Crescina HFSC 100% następuje wzrost średnio 6300 nowych włosów. Analiza instrumentalna została wykonana za pomocą fototrychogramu.

SPOSÓB UŻYCIA: Na pełną kuracje Crescina HFSC 100% składa się 10 ampułek Crescina Re-Growth HFSC 100% oraz 10 ampułek Crescina Anti-Hair Loss HSSC. Każda ampułka zawiera 3,5 ml preparatu i przeznaczona jest do naprzemiennego stosowania każdego dnia przez 5 pierwszych dni tygodnia, po których powinna nastąpić 2-dniowa przerwa. 20 ampułek znajdujących się w opakowaniu wystarcza na miesięczną kurację.
Zaleca się stosować w przypadkach rzednięcia lub utraty włosów z przyczyn fizjologicznych, nie patologicznych. Nie działa na całkowicie nieaktywne mieszki włosowe.

Ostrzeżenie: DO UŻYTKU ZEWNĘTRZNEGO. NIE WSTRZYKIWAĆ. NIE POŁYKAĆ. Unikać kontaktu z oczami i błoną śluzową. 

Oceń 
2019-03-07

zadowolona

Jedyny produkt po którym widziałam rezultat. Po 3 miesiącach stosowania miejsca w okolicach skroni oraz na przedziałku wypełniły się ogromną ilością maleńkich włosów. Dziś włosy te już są całkiem sporej długości i ani śladu po prześwitach na głowie. Polecam

  Napisz swoją opinię! !

  Napisz opinię

  Crescina HFSC Complete Treatment 10+10 - dla kobiet - 500

  Crescina HFSC Complete Treatment 10+10 - dla kobiet - 500


  Jesteśmy włoską filią szwajcarskiej firmy Labo Cosprophar AG, lidera na rynku aptek z liniami produktów premium, takimi jak Crescina® do pielęgnacji włosów (w szczególności łysiny androgenetycznej) oraz najnowszej firmy Fillerina® do pielęgnacji twarzy. Labo jest obecny w ponad 32 krajach głównie europejskich, na Bliskim Wschodzie, w niektórych krajach Afryki Północnej i Dalekiego Wschodu.  Od 1998 r. marka Crescina® Re-Growth podstawową działalnością Labo, Preparaty w filkach wspomagają naturalny wzrost włosów na cienkich skalpach. Nasze produkty mają laboratoryjnie potwierdzoną skuteczność - większą niż inne standardowe produkty przeciw wypadaniu włosów. Z tego powodu marka ta stała się światowym liderem w segmencie produktów do pielęgnacji i ochrony włosów.

  Akceptuję
  Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.