Obniżka! Crescina HFSC Complete Treatment 10+10 - dla kobiet - 1300 Powiększ

Crescina HFSC Complete Treatment 10+10 - dla kobiet - 1300

Crescina Crescina

13771

Nowy

 • Pielęgnacja wspierająca porost włosów dla kobiet.

Więcej szczegółów

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

763,20 zł

brutto

848,00 zł brutto

-84,80 zł

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Crescina HFSC Complete Treatment 10+10 - dla kobiet - 1300

CRESCINA Re-Growth HFSC - Formuła 100%

Wspomaga naturalny wzrost włosów - Udowodniona skuteczność u 100% przebadanych osób*

Prawidłowa aktywność komórek macierzystych w mieszkach włosowych to kluczowy czynnik wzrostu nowych włosów

Complete Treatment Re-Growth i Anti-Hair Loss - Zaawansowana faza przerzedzenia i chorobliwej utraty włosów - 1300 Kobieta

CRESCINA RE-GROWTH HFSC - FORMUŁA 100%

 • to produkt kosmetyczny do stosowania miejscowego. Zawiera opatentowaną kompozycje składników Crescina Re-Growth, która wspomaga fizjologiczny wzrost włosów. Część opatentowanych substancji czynnych (cysteina, lizyna, glikoproteina i kompleks Stem-Engine) umieszczana jest na specjalnych nośnikach, dzięki którym są w sposób stopniowy i ciągły uwalniane na skórze głowy. Formuła opracowana specjalnie dla kobiet. Zaleca się stosować w zaawansowanej fazie przerzedzenia włosów.

CRESCINA ANTI-HAIR LOSS HSSC

 • to produkt kosmetyczny oferowany w ampułkach do stosowania miejscowego, przeciwdziałający wypadaniu włosów. Do podstawowych składników aktywnych (hydroksyproliny, kwasu asparaginowego, aktywatora enzymatycznego i tauryny) dodano zhydrolizowane proteiny drożdży oraz acetylo-tetrapeptyd-3, które skutecznie wzmacniają włos od samego korzenia (badanie in-vitro na składnikach aktywnych). Formuła została wzbogacona o Kompleks HSSC, który chroni i pielęgnuje włosy głowy (badania in-vitro i ex-vivo na składnikach aktywnych). Dla kobiet. Zaleca się stosować w przypadku chorobliwej utraty włosów.

9 PATENTOW: SZWAJCARIA, USA, EUROPA

 • Patent szwajcarski CH 689 821 AS
 • Patent szwajcarski CH 693 814 A5
 • Patent szwajcarski CH 693 815 AS
 • Patent szwajcarski CH 697 229 81
 • Patent szwajcarski CH 703 390 81
 • Patent szwajcarski CH 693 816 AS
 • Patent szwajcarski CH 704 629 81
 • Patent amerykański US 6,479,059 82
 • Patent europejski EP 1 089 704 81

*UDOWODNIONA SKUTECZNOŚĆ U 100% PRZEBADANYCH OSÓB:

 • wyniki uzyskane na podstawie 4-miesięcznych badan klinicznych/instrumentalnych in-vivo, przeprowadzonych metodą podwójnie ślepej  próby, z kontrola placebo oraz udziałem 46 uczestników (23 badanych leczono preparatem Crescina HFSC, a 23 placebo).  Uczestnicy płci męskiej cierpieli z powodu przerzedzenia włosów w stopniu II, III, III wierzchołka głowy i IV według skali Hamiltona-Norwooda. Wyniki pozytywne zaobserwowano u wszystkich uczestników; stwierdzono wzrost od minimum +7 do maksimum +41 nowych włosów na obszarze o powierzchni 1,8 cm2, który podano elektronicznemu pomiarowi. Wyniki badania są istotne statystycznie.

WZROST 6300 NOWYCH WŁOSÓW:

 • biorąc za podstawę średni wynik analizy matematycznej z obszaru 1 cm2 i mnożąc go przez całą powierzchnię skóry głowy (około 600 cm2), można założyć, że po 4 miesiącach stosowania preparatu Crescina HFSC 100% następuje wzrost średnio 6300 nowych włosów. Analiza instrumentalna została wykonana za pomocą fototrychogramu.

SPOSÓB UŻYCIA:

 • Na pełną kuracje Crescina HFSC 100% składa się 10 ampułek Crescina Re-Growth HFSC 100% oraz 10 ampułek Crescina Anti-Hair Loss HSSC. Każda ampułka zawiera 3,5 ml preparatu i przeznaczona jest do naprzemiennego stosowania każdego dnia przez 5 pierwszych dni tygodnia, po których powinna nastąpić 2-dniowa przerwa. 20 ampułek znajdujących się w opakowaniu wystarcza na miesięczną kurację.
 • Zaleca się stosować w przypadkach rzednięcia lub utraty włosów z przyczyn fizjologicznych, nie patologicznych. Nie działa na całkowicie nieaktywne mieszki włosowe.

Jak stosować Crescina? 

Ile ampułek stosować dziennie? Ile tygodniowo?

Ampułka zawiera jedną dawkę 3,5 ml. Jedną ampułkę stosujemy raz dziennie od poniedziałku do piątku. Kolejno robimy dwa dni przerwy.

Jak długo stosować?

Zalecany czas stosowania to minimum 2 miesiące. Kurację powinno się przeprowadzać dwa razy do roku.

Kiedy efekty? Efekty po preparatach na wypadanie włosów z reguły widać gołym okiem po 3 miesiącach od rozpoczęcia kuracji.

Dobrze jest uzupełnić stosowanie preparatów zewnętrznych o kurację wewnętrzną - sprawdź suplementy diety na wypadanie włosów.

Skład:

 • formuła Stem-Engine – stymuluje komórki macierzyste, przyczyniając się do naturalnego wzrostu włosów
 • tetrafosforan diguanozyny, profilex, isofel, kwas salicylowy, biotechnologiczne DNA – stymulują wzrost włosów
 • lizyna – przyczynia się do syntezy białek, wspomagając tym samym porost włosów
 • glikoproteiny – wspomagają metabolizm komórkowy i zdrowy wzrost włosów
 • krzem, cynk – odżywiają włosy, stymulując ich wzrost
 • quaternium-52 – chroni włosy przed uszkodzeniami
 • glutamina – odżywia cebulki włosowe
 • cysteina – wzmacnia strukturę włókien włosowych
 • biotyna (witamina H) – odżywia włókna włosowe
 • substancja rozszerzająca naczynia krwionośne

Ostrzeżenie: DO UŻYTKU ZEWNĘTRZNEGO. NIE WSTRZYKIWAĆ. NIE POŁYKAĆ. Unikać kontaktu z oczami i błoną śluzową. 

Napisz opinię

Crescina HFSC Complete Treatment 10+10 - dla kobiet - 1300

Crescina HFSC Complete Treatment 10+10 - dla kobiet - 1300


Jesteśmy włoską filią szwajcarskiej firmy Labo Cosprophar AG, lidera na rynku aptek z liniami produktów premium, takimi jak Crescina® do pielęgnacji włosów (w szczególności łysiny androgenetycznej) oraz najnowszej firmy Fillerina® do pielęgnacji twarzy. Labo jest obecny w ponad 32 krajach głównie europejskich, na Bliskim Wschodzie, w niektórych krajach Afryki Północnej i Dalekiego Wschodu.Od 1998 r. marka Crescina® Re-Growth podstawową działalnością Labo, Preparaty w filkach wspomagają naturalny wzrost włosów na cienkich skalpach. Nasze produkty mają laboratoryjnie potwierdzoną skuteczność - większą niż inne standardowe produkty przeciw wypadaniu włosów. Z tego powodu marka ta stała się światowym liderem w segmencie produktów do pielęgnacji i ochrony włosów.


Crescina pomaga hamować wypadanie włosów


Crescina Anti-Hair Loss to produkt hamujący wypadanie włosów. Posiada dwa patentny: patent szwajcarski CH 693 816 A5, patent europejski EPO N. 1 646 359


Preparat przeciwdziałający wypadaniu włosów oddziałuje na mieszek włosowy (trzon, macierz oraz cebulkę). Powstrzymuje utratę włosów i obniża ilość wypadających włosów.


Crescina Anti-Hair Loss skladniki aktywne to: • hydroksyprolina

 • kwas asparginowy

 • aktywator enzymatyczny

 • tauryna

 • środek na rozszerzenie naczyń


CRESCINA RE-GROWTH HFSC 100%
Skuteczność potwierdzona u 100% przebadanych osób


Skuteczność preparatu Crescina HFSC 100% w zakresie wspomagania wzrostu włosów na obszarach podatnych na rzednięcie i łysienie oceniono w badaniu klinicznym/ instrumentalnym, z podwójnie ślepą próbą, kontrolą placebo i randomizacją.


Udział wzięło 46 ochotników cierpiących na przerzedzenie włosów w stopniu II, III, III wierzchołka głowy i IV według skali Hamiltona-Norwooda*. Grupa 23 ochotników przez 4 miesiące stosowała preparat Crescina HFSC 100%, a druga grupa placebo (tj. balsam z tymi samymi substancjami pomocniczymi, ale bez składników aktywnych).


Ani naukowcy, ani uczestnicy nie wiedzieli, jaki typ preparatu jest używany w badaniu (metoda podwójnie ślepej próby).


Na głowie uczestników kropkami oznaczono obszar o powierzchni 1,8 cm2 w fazie przejściowej pomiędzy rzednięciem a łysieniem. Po 2 i 4 miesiącach kuracji za pomocą fototrichogramu elektronicznie policzono włosy oraz wykonano test pociągania.


Na podstawie analizy matematycznej wyników z wyznaczonego i poddanego pomiarowi obszaru głowy obliczono, że nastąpił wzrost średnio 6300 nowych włosów.


Crescina Re-Growth dla kobiet i mężczyzn - jak dobrać preparat?


Pełna Kuracja Crescina jest dwuskładnikowa: 1. Podstawowa formuła Crescina Re-Growth HFSC 100% zawarta jest w ampułkach z bursztynową zawartością - odbudowuje włosy

 2. Ampułki przezroczyste to Crescina Complete Treatment Anti-Hair Loss HSSC zawierają substancję chroniącą I pielęgnującą skórę głowy oraz skutecznie wzmacniającą włos u korzenia - zapobiega wypadaniu włosów.


Podział produktów na preparaty dla kobiet i mężczyzn:


- CRESCINA RE-GROWTH HFSC - FORMUŁA 100% - 200 -  skuteczny w początkowej fazie przerzedzenia włosów


- CRESCINA RE-GROWTH HFSC - FORMUŁA 100% - 500 -  skuteczny w pośredniej fazie przerzedzenia włosów


- CRESCINA RE-GROWTH HFSC - FORMUŁA 100% - 1300 - skuteczny w zaawansowanej fazie przerzedzenia włosów


Preparaty dla kobiet i meżczyzn różnią się jedynie substancją ułatwiającą rozczesywanie. Wszystkie opatentowane składniki czynne są identyczne.


Crescina Re-Growth dla kobiet i mężczyzn - jak stosować?https://www.youtube.com/watch?v=nT34YJqzL-8&feature=emb_logo

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.