Nowy Ciśnieniomierz nadgarstkowy Omron RS7 Intelli IT Powiększ

Ciśnieniomierz nadgarstkowy Omron RS7 Intelli IT

24425

Nowy

Nadgarstkowy monitor ciśnienia krwi OMRON RS7 Intelli IT z czujnikiem pozycjonującym i funkcją Bluetooth do stosowania w domu lub w podróży.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

370,00 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Ciśnieniomierz nadgarstkowy Omron RS7 Intelli IT

Nadgarstkowy monitor ciśnienia krwi OMRON RS7 Intelli IT z czujnikiem pozycjonującym i funkcją Bluetooth do stosowania w domu lub w podróży.

Wykonywanie pomiarów ciśnienia krwi nie powinno być ograniczone do okresów, kiedy możesz to zrobić w domu. Urządzenie RS7 Intelli IT pomaga zachować kontrolę w trakcie dnia – nawet w podróży. Jego niewielkie wymiary i naprawdę cicha pompka oznaczają, że można go dyskretnie przechowywać i używać w każdym miejscu.

Wysokiej klasy ciśnieniomierz nadgarstkowy

Ciśnieniomierze jak sama nazwa wskazuje to urządzenie przeznaczone do wykonywania pomiaru ciśnienia krwi i tętna. Pomiar tego typu możemy dokonać na nadgarstku lub też ramieniu w zależności od tego jaki model urządzenia wybierzemy. W naszym medycznym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór ciśnieniomierzy naramiennych i nadgarstkowych. Nadgarstkowe są bardzo szybkie w zakładaniu i zdejmowaniu. W tej ofercie prezentujemy jeden z lepszych modeli, którym pomiaru dokonamy na nadgarstku. Jest to nowoczesne urządzenie znanego polskiego producenta model Omron RS7. Jest to bardzo dobry ciśnieniomierz na nadgarstek wykonany w technologii IntelliSense, która zapewnia szybkie napełnianie mankietu, automatycznie oraz spuszczanie powietrza. Ten model wyposażony został w funkcję wykrywania nierównej pracy serca arytmii IHB.

Omron RS7 wyposażony posiada wbudowany wskaźnik położenia, który pokazuje nieprawidłowe ustawienie nadgarstka, dzięki czujnikowi LED. Ta opcja pozwala prawidłowo ustawić dłoń aby pomiar był jeszcze dokładniejszy. W tym modelu znajdziemy również udogodnienie w postaci wskaźnika porannego nadciśnienia. Urządzenie posiada pamięć pozwalającą na zapis po 100 pomiarów dla 2 użytkowników. Jak przystało na urządzenie nowej generacji ten model wyposażony został również w możliwość działania z aplikacją na smartphon, telefon lub komputer, dzięki aplikacji Omron na Android lub iOS. Jest to bardzo pomocna opcja, ponieważ pozwala nam na codzienne monitorowanie ciśnienia, wyniki zawsze możemy mieć przy sobie w telefonie. Aparat pomiarowy ciśnienia tego typu pozwala także na uśrednianie pomiarów. Duży wyświetlacz LCD pozwala na łatwy odczyt danych.

Warto również wspomnieć o długim okresie gwarancyjnym wynoszącym, aż do 5 lat w systemie door to door. Jest to gwarancja pozwalająca w przypadku awarii sprzętu na jego darmowy odbiór i dowóz do domu na koszt producenta. Co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Urządzenie pomiarowe dedykowane jest dla każdego, kto szuka szybkiego i sprawnie działającego ciśnieniomierza z aplikacją na telefon. Ciśnieniomierz nadgarstkowy Omron RS7 działa również bez aplikacji, więc sprawdzi się zarówno dla młodszych jak i starszych użytkowników. Mankiet z regulacją w rozmiarach 13,5 do 21,5 cm, będzie odpowiedni dla osób o mniejszym i większym obwodzie nadgarstka. Ciśnieniomierz tego typu dedykowany dla indywidualnych użytkowników i specjalistycznych gabinetów medycznych.

GŁÓWNE ZALETY: 

- ciśnieniomierz nadgarstkowy Omron RS7
- produkt medyczny polskiego producenta
- zapewnia szybki i wygodny pomiar metodą oscylometryczną
- lekki i poręczny
- wyposażony w funkcję automatycznego pompowania i spuszczania powietrza w mankiecie
- Technologia IntelliSense - inteligentne napełnianie mankietu
- wskaźnik nieregularnej pracy serca arytmii IHB
- wskaźnik nieprawidłowego położenia mankietu, dzięki czujnikowi LED
- wyposażony w wskaźnik porannego nadciśnienia
- polecany również dla osób z nadwagą - wskazuje prawidłowy pomiar przy nadwadze
- blok pamięci po 100 pomiarów dla 2 użytkowników
- działa z aplikacją na telefon, smartphon, tablet przez bluetooth
- walidacja kliniczna
- dedykowany dla indywidualnych użytkowników i gabinetów medycznych
- z etui dołączonym do zestawu
- długi okres gwarancji do 5 lat w systemie door to door

DANE TECHNICZNE:

- wyświetlacz cyfrowy LCD
- zakres pomiarowy ciśnienia: 0-299 mmHg
- zakres pomiarowy tętna: 40–180 / min
- dokładność: ± 3 mmHg ciśnienie
- dokładność: ± 5% odczytu tętno
- mankiet: 13,5 do 21,5 cm
- pamięć: 100 odczytów każdego z użytkowników
- zasilanie: 2 baterie, typ AAA 1,5V
- waga: 91 g bez baterii
- wymiary: 91 x 63 x 13 mm bez mankietu

ZESTAW ZAWIERA:

- ciśnieniomierz 
- etui
- kartę gwarancyjną
- instrukcję obsługi

Napisz opinię

Ciśnieniomierz nadgarstkowy Omron RS7 Intelli IT

Ciśnieniomierz nadgarstkowy Omron RS7 Intelli IT

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.