Caudalie Świeca Divine Candle z linii Divine Collection, 150 g Powiększ

Caudalie Świeca Divine Candle z linii Divine Collection, 150 g

Caudalie Paris Caudalie Paris

Nowy

Caudalie Świeca Divine Candle z linii Divine Collection. Świeca zapachowa łącząca w sobie nuty zapachowe pieprzu czerwonego, cedru, wanilii i piżma. 

Więcej szczegółów

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

181,95 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!
Linia kosmetyczna Caudalie Divine Collection

Cechą rozpoznawczą linii kosmetycznej Caudalie Divine Collection jest boski zapach kwiatowo-leśny, który powstał z harmonijnego połączenia róż, cedru, wanilii oraz białego piżma.   


Charakterystyka produktu

Caudalie Świeca Divine Candle z linii Divine Collection jest świecą zapachową.

Świeca zapachowa łącząca w sobie nuty zapachowe pieprzu czerwonego, cedru, wanilii i piżma. Już w kilka minut wypełnia pomieszczenia pięknym i ciepłym zapachem. 

Produkt nie zawiera parabenów, ftalanów, fenoksyetanolu, laurylosiarczanu sodu, olejów mineralnych i składników pochodzenia zwierzęcego.


Zawartość netto

150 g


Opakowanie

Szklany pojemnik ze święcą


Postać

Świeca


Środki ostrożności

Nie spożywać. Tylko do użytku wewnątrz pomieszczeń.

Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć ciepłą wodą i zasięgnąć porady lekarza.

Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Informacje dodatkowe

Zastrzeżenie zmian przez firmę Caudalie: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmienione bez zawiadomienia.

Kategoria produktu akcesoria
Postać świeca zapachowa
Zapach wanilia, piżmo, cedr, pieprz czerwony

Napisz opinię

Caudalie Świeca Divine Candle z linii Divine Collection, 150 g

Caudalie Świeca Divine Candle z linii Divine Collection, 150 g

Caudalie Paris

Caudalie- firma powołana do życia w 1995 roku we Francji przez Bertranda i Mathilde Thomas'ów wykorzystuje w procesie produkcji kosmetyków niezwykłe właściwości Vitis Vinifera- winorośli winnej. Marka Caudalie kładzie szczególny nacisk na składniki aktywne, które są naturalne i przyjazne dla środowiska, stale poszukując składników "zielonych". Wyciągi z krzewów latorośli winnej, które stosowane są w kosmetykach- pochodzą z winnic regionów Bordeaux, Szampanii i Burgundii. Najczęściej i najchętniej wykorzystywane są: antyoksydacyjne polifenole z pestek winogron, przeciwzmarszczkowy i ujędrniający resweratrol z pędów winnych, rozjaśniający przebarwienia viniferin zawarty w sokach winorośli, roślinna woda winogronowa, odżywczy olejek winogronowy i nawilżający Vinolevure®- wytwarzany na bazie drożdży winnych.


Caudalie posiada własny zespół naukowców i specjalistów opracowujących receptury kosmetyków; od początku współpracuje z prof. Josephem Vercauteren'em- specjalistą w dziedzinie polifenoli, profesorem Farmakognozji na Wydziale Farmacji w Monpellier i członkiem Centre National de la Recherche Scientifique- CNRS (Krajowego Centrum Badań Naukowych): francuskiej państwowej instytucji naukowej, skupiającej się na rozwoju dziedzin nauki, w tym dziedzin biologicznych. CNRS zatrudnia ponad 26 tys. osób- naukowców, inżynierów i innych;  jest największą i najbardziej prestiżową organizacją tego typu we Francji.


Będąc członkiem stowarzyszenia "1% for the Planet", Caudalie przekazuje na rzecz organizacji ekologicznych 1% swoich światowych obrotów ze sprzedaży, aby działać na rzecz ochrony tych regionów świata, które są najbardziej narażone na deforestację oraz utratę bioróżnorodności. Opakowania Caudalie są wytwarzane z papieru pochodzącego z recyklingu. Gdy tylko jest to możliwe- wykorzystywany jest plastik z recyklingu oraz plastik roślinny.


"Stworzyłam Caudalie, ponieważ wierzę w skuteczność natury, jej piękno i wyrafinowanie." Mathilde Thomas

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.