BEeHEALTHY Miód lipowy - 400g Powiększ

BEeHEALTHY Miód lipowy - 400g

BEeHEALTHY BEeHEALTHY

Nowy

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

21,50 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Miód lipowy

Naturalny miód nektarowy, 400 g

Miód z polskiej pasieki.

Miody BEeHEALTHY są wytwarzane w niedużej pasiecie wędrownej. Ich produkcja odbywa się w sposób nieprzemysłowy, a co za tym idzie, miody nie są przegrzewane w procesie rozlewania. Dzięki temu nie tracą one swoich właściwości leczniczych, a ponadto są czyste gatunkowo i bogate w mikroelementy oraz olejki eteryczne.

Miód lipowy jest przez wielu specjalistów uznawany za najcenniejszy miód nektarowy.

Miód ten jest bogaty w olejki eteryczne obecne w kwiatach lipy, które są od lat wykorzystywane w medycynie. Surowiec farmakopealny Kwiatostan lipy (Tiliae inflorescentia) wykazuje działanie przeciwgorączkowe i napotne, a ponadto ceni się go za ułatwianie w odkrztuszaniu oraz łagodne działanie moczopędne i uspokajające. 

Miód lipowy cechuje również doskonały smak – aromatyczny, słodki, z nutą pikantności i goryczy.

Trudność pozyskania tego miodu w czystej postaci czyni go tym bardziej poszukiwanym i cenionym.

Kiedy stosować?

Ze względu na swoje właściwości miód lipowy jest tradycyjnie stosowany w przeziębieniach, anginach i zapaleniach oskrzeli. Ponadto jest używany w chorobach dróg moczowych i układu krążenia. Miód lipowy może być rekomendowany jako środek wspomagający w walce z bezsennością.

Miód to doskonała alternatywa dla cukru. Może być stosowany w gospodarstwie domowym przez osoby będące na rozmaitych dietach oraz do przygotowywania potraw dla dzieci.

Tylko naturalny miód ulega krystalizacji.

Wyprodukowano dla:

BEeHEALTHY natural products Paulina Kopczyńska ul. Stokowska 32s 92-104 Łódź

www.beehealthy.pl

Wyprodukowano i rozlano w Polsce

 

 

 

 

 

 

Napisz opinię

BEeHEALTHY Miód lipowy - 400g

BEeHEALTHY Miód lipowy - 400g

BeeHealthy logo


BEeHEALTHY to marka stworzona z myślą o świadomych konsumentach ceniących sobie naturalność i wysoką jakość. W naszej ofercie znajdują się suplementy diety, miody i kosmetyki.
Nasze produkty zawierają wiele naturalnych i wartościowych dla ludzkiego organizmu składników stanowiących uzupełnienie codziennej diety.
Jako firma produkująca w Polsce chcemy zachęcić swoich odbiorców do czerpania z tego, czym Polska może się od lat szczycić - z doskonałych produktów pszczelich. Miody, bogate w witaminy i minerały pyłki pszczele, wspaniały pszczeli wosk i naturalny antybiotyk czyli propolis stają się coraz częściej doceniane i stosowane w codziennym życiu, w kosmetyce i w farmacji.
Obecnie w naszej ofercie znajdują się produkty z linii pszczelej. W tym prawdziwy miód z rodzimych pasiek, krem naprawczy zawierający 20% ekstrakt z propolisu oraz pastylki do ssania z propolisem.
Ponadto zachęcamy do wypróbowania pozostałych oferowanych przez nas preparatów. Wszystkie receptury obecne w naszych suplementach są stworzone przez specjalistów i gwarantują harmonię składników, a co za tym idzie wysoką skuteczność.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.