BEeHEALTHY Miód akacjowy - 400g Powiększ

BEeHEALTHY Miód akacjowy - 400g

BEeHEALTHY BEeHEALTHY

Nowy

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

21,50 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Miód akacjowy

Naturalny miód nektarowy, 400 g

Miód z polskiej pasieki.

Miody BEeHEALTHY są wytwarzane w niedużej pasiecie wędrownej. Ich produkcja odbywa się w sposób nieprzemysłowy, a co za tym idzie, miody nie są przegrzewane w procesie rozlewania. Dzięki temu nie tracą one swoich właściwości leczniczych, a ponadto są czyste gatunkowo i bogate w mikroelementy oraz olejki eteryczne.

Kiedy stosować?

Miód akacjowy pozytywnie wpływa na układ odpornościowy i jest ceniony za swój zbawienny wpływ na układ pokarmowy. Wspomaga trawienie i jest stosowany przez osoby walczące z wrzodami żołądka.

Jest to miód delikatny w smaku i słodki (zawiera dużo sacharozy). Doskonale nadaje się do słodzenia.

Tylko naturalny miód ulega krystalizacji.

Wyprodukowano dla:

BEeHEALTHY natural products Paulina Kopczyńska ul. Stokowska 32s 92-104 Łódź

www.beehealthy.pl

Wyprodukowano i rozlano w Polsce

 

 

 

 

 

 

Napisz opinię

BEeHEALTHY Miód akacjowy - 400g

BEeHEALTHY Miód akacjowy - 400g

BeeHealthy logo


BEeHEALTHY to marka stworzona z myślą o świadomych konsumentach ceniących sobie naturalność i wysoką jakość. W naszej ofercie znajdują się suplementy diety, miody i kosmetyki.
Nasze produkty zawierają wiele naturalnych i wartościowych dla ludzkiego organizmu składników stanowiących uzupełnienie codziennej diety.
Jako firma produkująca w Polsce chcemy zachęcić swoich odbiorców do czerpania z tego, czym Polska może się od lat szczycić - z doskonałych produktów pszczelich. Miody, bogate w witaminy i minerały pyłki pszczele, wspaniały pszczeli wosk i naturalny antybiotyk czyli propolis stają się coraz częściej doceniane i stosowane w codziennym życiu, w kosmetyce i w farmacji.
Obecnie w naszej ofercie znajdują się produkty z linii pszczelej. W tym prawdziwy miód z rodzimych pasiek, krem naprawczy zawierający 20% ekstrakt z propolisu oraz pastylki do ssania z propolisem.
Ponadto zachęcamy do wypróbowania pozostałych oferowanych przez nas preparatów. Wszystkie receptury obecne w naszych suplementach są stworzone przez specjalistów i gwarantują harmonię składników, a co za tym idzie wysoką skuteczność.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.