Beauté Pacifique neurofluid przeciwzmarszczkowy Line Combat, 15 ml Powiększ

Beauté Pacifique neurofluid przeciwzmarszczkowy Line Combat, 15 ml

Beaute Pacifique Beaute Pacifique

Nowy

Beauté Pacifique neurofluid przeciwzmarszczkowy Line Combat. Kosmeceutyk rozluźniający mięśnie dzięki dwóm synergistycznie działającym składnikom: syntetycznemu, zmodyfikowanemu jadowi węża, paraliżującemu mięśnie i ekstraktowi z kwiatu Spilanthes Acmella, nazywanemu roślinnym botoxem.

Więcej szczegółów

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

189,00 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!
Charakterystyka produktu

Beauté Pacifique neurofluid przeciwzmarszczkowy Line Combat jest kosmeceutykiem.

Rozluźnia mięśnie dzięki dwóm synergistycznie działającym składnikom: syntetycznemu, zmodyfikowanemu jadowi węża, paraliżującemu mięśnie i ekstraktowi z kwiatu Spilanthes Acmella, nazywanemu roślinnym botoxem, który blokuje neuroprzekaźniki prowadzące do mięśni. Obie substancje wyłączają mięśnie mimiczne.

Neurofluid jest kosmetykiem medycznym do codziennego stosowania. Daje bardzo dobre efekty, podobne do toksyny botulinowej, lecz o mniejszej sile działania. Jest mniej inwazyjny, bezpieczny, a jego efekty są w pełni odwracalne po kilku dniach odstawienia preparatu.

Neurofluid uzupełnia działanie kremów Métamorfique do twarzy i do powiek z witaminą A. Kremy działają w głębi skóry, zmieniając i odmładzając jej wewnętrzną strukturę, natomiast Neorofluid wygładza warstwę zewnętrzną.

Neurofluid zawiera również substancję odbijającą i rozpraszającą światło, zapewniając optyczne wygładzenie zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień oraz kamuflaż innych niedoskonałości skóry. Ponadto, zawarte w Neurofluidzie estry witaminy A działają odmładzająco na naskórek i głębokie warstwy skóry właściwej, stymulując syntezę białek strukturalnych.

Neurofluid może być alternatywą dla osób, które nie chcą stosować botoxu, lub też jako kontynuacja i przedłużenie efektów działania medycznych zabiegów  z zastosowaniem toksyny botulinowej.

Unikalne korzyści:

- działa poprzez blokowanie mięśni;
- zapewnia działanie relaksujące/ odblokowujące mięśnie, podobne do delikatnego efektu toksyny botulinowej na zmarszczki mimiczne;
- zmniejsza widoczność przyciemnionych linii za pomocą składnika odbijającego światło, który przedostaje się na dno zmarszczek i bruzd;
- uaktywnia ujędrniający kolagen i napina tkanki znajdujące się w skórze właściwej.

Produkt nie zawiera SLS (Sodium Lauryl Sulfate- laurylosiarczan sodu / sól sodowa siarczanu laurylowego) i SLES (Sodium Laureth Sulfate - lauretosiarczan sodowy / siarczan sodowy eteru laurylowego)– tanich, drażniących i niebezpiecznych dla skóry syntetycznych detergentów, powodujących jej przesuszenie, zaburzenia wydzielania łoju i potu, podrażniania, świąd, wypryski i wykwity. 


Zawartość netto

15 ml


Opakowanie

Butelka z dozownikiem


Postać

Fluid


Stosowanie

Do stosowania miejscowego dwa razy dziennie bezpośrednio na zmarszczki i pobrużdżenia.

Dla osiągnięcia optymalnego efektu, zawsze należy nakładać produkt dwa razy: najpierw okrężnymi ruchami, pozostawić na kilka minut, aby wniknął w skórę; następnie nałożyć kolejną warstwę- tym razem zygzakowatymi ruchami w poprzek zmarszczek. Dzięki temu odpowiednia, niewielka ilość składnika odbijającego światło znajdzie się na dnie zmarszczki. Następnie, nałożyć krem odmładzający, np. z retinolem, witaminami: C, E, D w dawkach medycznych.

W celu osiągnięcia maksymalnych rezultatów- stosowanie produktu połącz z innymi dermokosmetykami marki Beauté Pacifique. Może to być np.:

- terapeutyczne serum dla skóry uszkodzonej: Defy Damage Skin Repair Lotion;
- krem na noc Métamorphique: Métamorphique Night Cream;
- krem przeciwzmarszczkowy z witaminą D: D-Force Risk Management;
- krem Lactique AHA przeciwzmarszkowy z kwasem mlekowym: Lactique AHA Anti-Wrinkle Cream.


Główne składniki bioaktywne

3. Spilanthes Acmella/Wyciąg z kwiatu Spilanthes Acmella to nowo odkryty ekstrakt z rośliny, który relaksuje mięśnie mimiczne znajdujące się w skórze- efekt jest podobny do tego, jaki zapewniają iniekcje toksyny botulinowej. Składnik ten działa tylko po pełnym wniknięciu w skórę. Opatentowany przez Beauté Pacifique system przenoszenia oparty na skwalanie to rozwiązanie, które umożliwia takie działanie Neurofluidu.

9. Skwalan to stabilna i odporna na utlenianie pochodna skwalenu, naturalnego komponentu wydzieliny gruczołów łojowych a także składnika spoiwa międzykomórkowego naskórka. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom technologicznym w kosmetykach medycznych Beauté Pacifique zastosowano zmikronizowaną do wielkości nanometrycznej cząsteczkę skwalanu, o wysokiej zdolności przenikania przez naskórek i penetracji do głębszych warstw skóry. Nanometrowe cząsteczki skwalanu, o wysokim powinowactwie do lipidowych struktur naskórka, stanowią również bardzo dobry nośnik dla witaminy A i innych składników aktywnych rozpuszczalnych w tłuszczach.  Młoda i zdrowa skóra zawiera dużą ilość skwalenu, jednak jego poziom drastycznie spada z wiekiem. Niedobór skwalenu w skórze może prowadzić do jej przedwczesnego starzenia się, nadmiernego wysuszenia i utraty elastyczności. Zawarty w kremie skwalan przeciwdziała tym zjawiskom. Działa nawilżająco, wzmacnia naturalną barierę lipidową skóry, przez co ogranicza transepidermalną utratę wody. Lekko skórę zmiękcza, uelastycznia, natłuszcza (bez uczucia ciężkości i „tłustości”) oraz odtwarza utraconą strukturę. Posiada właściwości gojące, naprawcze, antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Redukuje wolne rodniki formujące się na powierzchni skóry. Ogranicza procesy starzenia. Stymuluje lepszą cyrkulację krwi i odżywienie skóry oraz równoważy metabolizm w jej obrębie. Chroni przed działaniem promieniowania UV, oparzeniami słonecznymi (pochłaniania promienie w zarumienionej okolicy) i innymi czynnikami środowiskowymi. Redukuje tworzenie się blizn. Skwalan zaliczany jest do drogich składników kosmetycznych, spotykanych głównie w ekskluzywnych kosmetykach.

17. Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate jest to cząsteczka opracowana jako bliska kopia jadu węża. Wąż stosuje jad do sparaliżowania swojej ofiary, a Beauté Pacifique wykorzystuje ten mechanizm, aby imitować efekty iniekcji toksyny botulinowej. Składnik ten wytwarzany jest przez liczącą się firmę szwajcarską produkującą lekarstwa/serum z jadem węża, która otrzymała nagrody za doskonałość w dziedzinie zaawansowanych technologii.

3 i 17. Kiedy te dwa składniki aktywne zostaną połączone w jednym produkcie, ich podwójne działanie jest symbiotyczne i wzmocnione. Sposób przechodzenia produktów przez barierę skórną jest również zaawansowany, opiera się bowiem na rożnych drogach z dodatkowym wnikaniem, dzięki czemu efekt rozluźnienia mięśni, jaki zapewnia produkt, jest jeszcze silniejszy.

32. Octan retinylu- stabilny ester witaminy A o silnym działaniu odmładzającym. Odbudowuje i regeneruje skórę uszkodzoną działaniem słońca i przedwcześnie postarzałą.

34. Propionian retinylu- ester witaminy A o najsilniejszym działaniu, jaki obecnie dostępny jest na rynku. Posiada zdolność do stabilizacji innych postaci witaminy A, a połączone działanie jest symbiotyczne.

36. Palmitynian retinylu to wyjątkowo stabilna postać witaminy A. Kapsułkowana w kroplach skwalanu o nanometrowych rozmiarach spełnia rolę skutecznego systemu przenoszącego witaminę A do głębokich warstw skóry, co zapewnia unikalne i wyjątkowo skuteczne działanie przeciwstarzeniowe. Skóra staje się młodsza o 10-20 lat.


Skład produktu

1. Aqua/Woda, 2. Trójglicerydy kwasu kaprylowego i kaprynowego, 3. Wyciąg z kwiatu Spilanthes Acmella, 4. Gliceryna, 5. Bursztynian bis(2-etyloheksylu), 6. Cyklopentasiloksan, 7. Alkohol, 8. Glikol propylenowy, 9. Skwalan, 10. Cetyl Alkohol, 11. Kwas stearynowy, 12. PEG-75 Stearate, 13. Ceteth-20, 14. Alkolhol stearylowy oksyetylenowany z 20 molami tlenku etylenu, 15. Nylon-12 Flurocent Brightener 230 Salt, 16. Polimery winyloacetalu, 17. Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide, Diacetate, 18. Fenoksyetanol, 19. Etyloheksylogliceryna, 20. Fosforan diskrobiowy 21. Akrylan sodu, 22. Uwodorniony polidecen, 23. Trideceth-6, 24. Octan tokoferylu, 25. Sodium PCA, 26. Wyciąg  z korzenia Rubia Tinctorum, 27. Hydrolizowany kolagen, 28. Hialuronian sodu, 29. Dodekametylocykloheksasiloksan 30. Etylenodiaminotetraoctan tetrasodu, 31. Tokoferol, 32. Octan retinylu, 33. Arachis Hypogaea/Olej z orzechów ziemnych, 34. Propionian retinylu, 35. Butylowany hydroksytoluen, 36. Palmitynian retinylu


Środki ostrożności

Nie spożywać. Tylko do użytku zewnętrznego.

Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć ciepłą wodą i w razie potrzeby zasięgnąć porady lekarza.

Nie nakładać na otwarte rany.

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. 

Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej i poza zasięgiem promieni słonecznych.


Informacje dodatkowe

Produkt został przebadany dermatologicznie. Jest hipoalergiczny.

Produkt jest odpowiedni dla wegetarian i wegan.

Firma Beauté Pacifique jest przeciwko testowaniu kosmetyków na zwierzętach. Wszystkie kosmetyki są testowane na grupie wolontariuszy.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Beauté Pacifique: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmienione bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Beauté Pacifique neurofluid przeciwzmarszczkowy Line Combat, 15 ml

Beauté Pacifique neurofluid przeciwzmarszczkowy Line Combat, 15 ml

Beauté Pacifique

Beauté Pacifique jest duńską firmą założoną w 1997 roku przez inżynierów Flemminga K. Christensen'a i Gunnara Svendsen'a. W ofercie Beauté Pacifique znajdują się dermokosmetyki mające zastosowanie w zabiegach głębokiej penetracji skóry. Na polskim rynku marka pojawiła się oficjalnie w 2012 roku dzięki staraniom pani Bogusławy Witer- prezes DermService Pologne. Dorobek Beauté Pacifique to blisko 50 dermokosmetyków spełniających najnowsze standardy regulowane przez Dyrektywę Kosmetyczną Unii Europejskiej.


Dermokosmetyki Beauté Pacifique świetnie sprawdzają się wśród osób poszukujących skutecznego sposobu pozbycia się problematycznych uszkodzeń skóry spowodowanych przez promieniowanie słoneczne, a także preparatów niwelujących objawy starzenia. Zdaniem specjalistów z dziedziny dermatologii i medycyny estetycznej takich, jak dr Izabela Tiszler- dermokosmetyki Beauté Pacifique przynoszą rezultaty bliskie do tych, jakie można uzyskać stosując preparaty farmaceutyczne. 


Niepodważalna skuteczność dermokosmetyków została udowodniona niezależnymi badaniami wykonanymi przez specjalistów z dziedziny dermatologii i z użyciem medycznych skanerów ultradźwiękowych służących do obrazowania skóry.


Ambasadorem marki Beauté Pacifique jest znana, skandynawska modelka i aktorka- Helena Christensen, która współpracowała z najlepszymi na świecie projektantami i domami mody, takimi jak: Gianni Versace, Chanel, Valentino, Christian Dior czy Giorgio Armani.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.