Beauté Pacifique maseczka X-nawilżająca, 100 ml Powiększ

Beauté Pacifique maseczka X-nawilżająca, 100 ml

Beaute Pacifique Beaute Pacifique

Nowy

Beauté Pacifique maseczka X-nawilżająca. Przywraca utracony poziom nawilżenia. Pielęgnuje ziemistą i suchą skórę. Zawiera składniki utrwalające nawilżenie, które zatrzymują nawilżenie w skórze i tworzą barierę utrzymującą wodę w zewnętrznej warstwie skóry.

Więcej szczegółów

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

175,00 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!
Charakterystyka produktu

Beauté Pacifique maseczka X-nawilżająca jest dermokosmetykiem.

Przywraca utracony poziom nawilżenia. Pielęgnuje ziemistą i suchą skórę. Zawiera składniki utrwalające nawilżenie, które zatrzymują nawilżenie w skórze i tworzą barierę utrzymującą wodę w zewnętrznej warstwie skóry.

Zawiera również substancje przeciwstarzeniowe w dawkach medycznych. 

Maseczka X-nawilżająca może być stosowana również jako krem na noc, w celu nawodnienia skóry i utrzymania stałego, optymalnego nawilżenia. Nie zostawiaj maseczki na noc jako produktu nawilżającego po użyciu kremów z witaminą A.

Terapia i wspomaganie leczenia: skóry suchej, cienkiej, wrażliwej, delikatnej, ze skłonnością do podrażnień, pękania naczynek krwionośnych, nadmiernie wrażliwej na warunki atmosferyczne i/lub detergenty, ziemistej/matowej, czasem lekko zaróżowionej z powodu widocznych naczyń krwionośnych.

Skóra szorstka w dotyku, chropowata, łuszcząca się, spierzchnięta, podrażnienia, z bolesnymi pęknięciami, mało elastyczna, z towarzyszącym nieprzyjemnym uczuciem napięcie i swędzenia.

Kondycjonowanie i medyczne nawilżenie: skóry suchej narażonej na wysokie i niskie temperatury, wiatr, długotrwałe przebywanie w ogrzewanych lub klimatyzowanych pomieszczeniach, skóry łuszczącej się na skutek współistniejących chorób lub warunków klimatycznych: suche i gorące lato, mroźna zima (w ciągu jednej minuty skóra traci od 30 do 40 tysięcy komórek, w niższych temperaturach komórki te scalają się, tworząc łuski), skóry naczyniowej z tendencją do rumienia.

Unikalne korzyści:

- minimalizuje drobne linie i zmarszczki;
- zatrzymuje dodatkowe nawilżenie, aby utrzymać stały optymalny poziom nawilżenia;
- zawiera witaminę A, która zmniejsza drobne linie i oznaki starzenia.

Produkt nie zawiera SLS (Sodium Lauryl Sulfate- laurylosiarczan sodu / sól sodowa siarczanu laurylowego) i SLES (Sodium Laureth Sulfate - lauretosiarczan sodowy / siarczan sodowy eteru laurylowego)– tanich, drażniących i niebezpiecznych dla skóry syntetycznych detergentów, powodujących jej przesuszenie, zaburzenia wydzielania łoju i potu, podrażniania, świąd, wypryski i wykwity. 


Zawartość netto

100 ml


Opakowanie

Tubka


Postać

Maseczka


Stosowanie

Stosować na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu 2-3 razy w tygodniu.

1. Nałożyć dowolną ilość maseczkę i pozostawić na skórze przez 10-20 minut. Nadmiar maseczki usunąć chusteczką,  następnie zastosować tonik i wybrany krem.

2. Nałożyć maseczkę i pozostawić na skórze na całą noc. Dzięki takiemu zabiegowi zostanie uzyskany efekt nawodnienia skóry. 

3. Nałożyć krem odmładzający lub leczniczy. Pozostawić do wchłonięcia, a następnie nałożyć na całą noc maseczkę.  

W celu osiągnięcia maksymalnych rezultatów- stosowanie produktu połącz z innymi dermokosmetykami marki Beauté Pacifique. Może to być np.:

- krem na noc Métamorphique: Métamorphique Night Cream;
- krem na noc Super 3 Booster: Super 3 Booster Night Cream;
- terapeutyczne serum dla skóry uszkodzonej: Defy Damage Skin Repair Lotion;
- serum Paradoxe: Submersive Serum Paradoxe;
- lotion dla skóry suchej: Oil-Free Moisturizer;
- przeciwstarzeniowy krem Paradoxe na dzień: Paradoxe Anti-Age Day Cream;
- wzbogacony krem nawilżający dla wszystkich typów skóry: Enriched Moisturizing Cream All Skin Types;
- wzbogacony krem nawilżający dla skóry suchej: Enriched Moisturizing Cream Dry Skin;
- krem przeciwstarzeniowy z witamina D na dzień: D-Force Risk Management Anti-Age Day Cream.
- suplement diety: Clinical La Forte Derma+2.


Główne składniki bioaktywne

2. Gliceryna jest jedną z najszerzej stosowanych substancji nawilżających. Łatwo wnika do głębszych warstw rogowych naskórka i pozostaje tam, regulując wilgotność skóry przez około dobę. Wspomaga funkcjonowanie lipidów skórnych. Gliceryna pochodzenia roślinnego, wchodząca w skład kosmetyków medyczny Beauté Pacifique może być stosowana na bardzo wrażliwą skórę. Natłuszcza ją, wygładza, poprawia elastyczność. Reguluje procesy prawidłowej odnowy naskórka. Ma doskonałe właściwości łagodzące oraz kojące. Skórę spierzchniętą i odwodnioną czyni jąmiękką, delikatną i aksamitną.

3. Skwalan (pochodzenie: roślinne - z oliwek; metoda otrzymywania: wyizolowany z oliwy z oliwek) tostabilna i odporna na utlenianie pochodna skwalenu, naturalnego komponentu wydzieliny gruczołów łojowych, a także składnik spoiwa międzykomórkowego naskórka. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom technologicznym w kosmetykach medycznych Beauté Pacifique zastosowano zmikronizowaną do wielkości nanamotrycznej cząsteczkę skwalanu, o wysokiej zdolności przenikania przez naskórek i penetracji do głębszych warstw skóry. Nanometrowe cząsteczki skwalanu, o wysokim powinowactwie do lipidowych struktur naskórka, stanowią również bardzo dobry nośnik dla witaminy A i innych składników aktywnych rozpuszczalnych w tłuszczach. 

Młoda i zdrowa skóra zawiera dużą ilość skwalenu, jednak jego poziom drastycznie spada z wiekiem. Niedobór skwalenu w skórze może prowadzić do jej przedwczesnego starzenia się, nadmiernego wysuszenia i utraty elastyczności. Skwalan aplikowany na skórę przeciwdziała tym zjawiskom.

Działa nawilżająco, wzmacnia naturalną barierę lipidową skóry, przez co ogranicza trans- epidermalną utratę wody. Lekko skórę zmiękcza, uelastycznia, natłuszcza (bez uczucia ciężkości i „tłustości”) oraz odtwarza utraconą strukturę. Posiada właściwości gojące, naprawcze, antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Redukuje wolne rodniki formujące się na powierzchni skóry. Ogranicza procesy starzenia. Stymuluje lepszą cyrkulację krwi i odżywienie skóry oraz równoważy metabolizm w jej obrębie. Chroni przed działaniem promieniowania UV, oparzeniami słonecznymi (pochłania promienie w zarumienionej okolicy) i innymi czynnikami środowiskowymi. Redukuje tworzenie się blizn.

Skwalan zaliczany jest do drogich składników kosmetycznych, spotykanych głównie w ekskluzywnych kosmetykach.

4. Lanolina odgrywa ważną rolę w utrzymaniu poziomu nawilżenia skóry i zapewnia jej niezwykle gładką powierzchnię, zwłaszcza stosowana w połączeniu ze skwalanem. Napotykane wcześniej problemy z reakcją alergiczną na lanolinę zostały w tym kosmetyku zminimalizowane, dzięki jej farmaceutycznej czystości, zapewniającej usunięcie zanieczyszczeń alergennych.

14. Hydrolizowany kolagen– tworzy na powierzchni skóry film, blokujący przeznaskórkową utratę wody. Zapewnia skórze wysoki poziom nawilżenia.

15. Hialuronian sodu to zmodyfikowana postać kwasu hialuronowego, która wnika znacznie głębiej w skórę, dzięki dezintegracji cząsteczek. Składnik ten wiąże wodę i zapewnia wysoki poziom nawilżenia we wszystkich warstwach naskórka.

21. Octan tokoferylu to rodzaj witaminy E, który odgrywa ważną rolę w ochronie zarówno skóry, jak i produktów, przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

22. Palmitynian retinylu to wyjątkowo stabilna i aktywna postać witaminy A (zarówno podczas przechowywania, jak i po aplikacji na skórę). Kapsułkowana w kroplach skwalanu o nanometrowych rozmiarach, witamina A może wnikać głębiej w skórę w odpowiedniej ilości, aby pobudzać komórki do syntezy włókien kolagenu, tak jak w młodej skórze. Zmarszczki i drobne linie ulegają zmniejszeniu, a skóra w pełni odbudowuje się. W opatentowanym połączeniu ze skwalanem, który spełnia rolę skutecznego systemu przenoszącego składniki aktywne do głębokich warstw skóry, witamina A zapewnia unikalne i wyjątkowo skuteczne działanie przeciwstarzeniowe, dzięki czemu skóra staje się o 10-20 lat młodsza. Odgrywa ona dużą rolę w normalizacji metabolizmu skóry. Reguluje proces keratynizacji naskórka. Stymulując produkcję nowych komórek wspomaga jego regenerację. Wywiera również znaczący wpływ na równowagę wodno-tłuszczową, dzięki czemu ogranicza szorstkość i reguluje złuszczanie naskórka. Długotrwałe stosowanie kosmetyków, zawierających w swoim składzie witaminę A, działa stymulująco na komórki skóry właściwej, poprawia jej elastyczność, działa na skórę odżywczo, zapobiega jej wiotczeniu. Systematyczne stosowanie witaminy A w wysokich stężeniach zmniejsza przebarwienia skóry, wybiela plamy i piegi.

24. Tokoferol (witamina E), chroni przed utlenianiem i zniszczeniem lipidy naskórka, włókna kolagenowe i elastyczne skóry. Redukuje zmarszczki i drobne linie, nawilża. Przeciwdziała zmianom starczym i degeneracyjnym skóry oraz chroni ją przed działaniem niekorzystnych czynników środowiskowych. Stosowana miejscowo ma działanie przeciwzapalne i przeciwobrzękowe. Aktywizuje i działa odżywczo na skórę, poprawia jej ukrwienie oraz zwiększa elastyczność tkanki łącznej. 


Skład produktu

1. Aqua/Woda, 2. Gliceryna, 3. Skwalan, 4. Lanolina, 5. Kwas stearynowy, 6. PEG-100 Stearate, 7. Sól sodowa kwasu mlekowego, 8. Sorbitol, 9. Glikol propylenowy, 10. Mieszanina alkoholu cetylowego i stearylowego, 11. PEG-20 Stearate, 12. Fenoksyetanol, 13. Etyloheksylogliceryna, 14. Hydrolizowany kolagen, 15. Hialuronian sodu, 16. Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, 17. PEG-45 Palm Kernel Glycerides, 18. Alkohol behenylowy, 19. C10-30 Cholesterol/Lanosterol Esters, 20. Mieszanina alkoholi Lanolinaowych, 21. Octan tokoferylu, 22. Palmitynian retinylu, 23. Etylenodiaminotetraoctan tetrasodu, 24. Tokoferol, 25. Butylowany hydroksytoluen, 26. Alkohol oleilowy, 27. Aromat


Środki ostrożności

Nie spożywać. Tylko do użytku zewnętrznego.

Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć ciepłą wodą i w razie potrzeby zasięgnąć porady lekarza.

Nie nakładać na otwarte rany.

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. 

Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej i poza zasięgiem promieni słonecznych.


Informacje dodatkowe

Produkt został przebadany dermatologicznie. Jest hipoalergiczny.

Produkt jest odpowiedni dla wegetarian i wegan.

Firma Beauté Pacifique jest przeciwko testowaniu kosmetyków na zwierzętach. Wszystkie kosmetyki są testowane na grupie wolontariuszy.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Beauté Pacifique: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmienione bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Beauté Pacifique maseczka X-nawilżająca, 100 ml

Beauté Pacifique maseczka X-nawilżająca, 100 ml

Beauté Pacifique

Beauté Pacifique jest duńską firmą założoną w 1997 roku przez inżynierów Flemminga K. Christensen'a i Gunnara Svendsen'a. W ofercie Beauté Pacifique znajdują się dermokosmetyki mające zastosowanie w zabiegach głębokiej penetracji skóry. Na polskim rynku marka pojawiła się oficjalnie w 2012 roku dzięki staraniom pani Bogusławy Witer- prezes DermService Pologne. Dorobek Beauté Pacifique to blisko 50 dermokosmetyków spełniających najnowsze standardy regulowane przez Dyrektywę Kosmetyczną Unii Europejskiej.


Dermokosmetyki Beauté Pacifique świetnie sprawdzają się wśród osób poszukujących skutecznego sposobu pozbycia się problematycznych uszkodzeń skóry spowodowanych przez promieniowanie słoneczne, a także preparatów niwelujących objawy starzenia. Zdaniem specjalistów z dziedziny dermatologii i medycyny estetycznej takich, jak dr Izabela Tiszler- dermokosmetyki Beauté Pacifique przynoszą rezultaty bliskie do tych, jakie można uzyskać stosując preparaty farmaceutyczne. 


Niepodważalna skuteczność dermokosmetyków została udowodniona niezależnymi badaniami wykonanymi przez specjalistów z dziedziny dermatologii i z użyciem medycznych skanerów ultradźwiękowych służących do obrazowania skóry.


Ambasadorem marki Beauté Pacifique jest znana, skandynawska modelka i aktorka- Helena Christensen, która współpracowała z najlepszymi na świecie projektantami i domami mody, takimi jak: Gianni Versace, Chanel, Valentino, Christian Dior czy Giorgio Armani.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.