Beauté Pacifique krem do ciała z wit. D: D-Force Risk Management, 100 ml Powiększ

Beauté Pacifique krem do ciała z wit. D: D-Force Risk Management, 100 ml

Beaute Pacifique Beaute Pacifique

Nowy

Beauté Pacifique krem do ciała z wit. D: D-Force Risk Management. Formuła kremu opiera się na niezmydlonym olejku z awokado- rzadkim roślinnym źródle bogatym w naturalną witaminę D. Dawka witaminy D w kremie osiąga wyjątkową ilość 250 IU na 1 ml kremu.

Więcej szczegółów

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

299,00 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!
Charakterystyka produktu

Beauté Pacifique krem do ciała z wit. D: D-Force Risk Management jest kosmeceutykiem.

Formuła kremu opiera się na niezmydlonym olejku z awokado- rzadkie roślinne źródło bogate w naturalną witaminę D. Dawka witaminy D w kremie osiąga wyjątkową ilość 250 IU na 1 ml kremu. 

Po nałożeniu kremu na skórę, opatentowany prze Beauté Pacifique system przenoszenia na bazie skwalanu o nanometrycznych rozmiarach, pozwala na przeniknięcie witaminy D przez barierę skórną. 

Witamina D wytwarzana jest naturalnie w skórze, jako efekt ekspozycji na słońce. Przyczyna niedoborów tej witaminy jest zatem związana z tym, jak bardzo świadomość raka skóry wywołanego działaniem słońca zmieniła nawyki współczesnego stylu życia, wywołując drastyczne ograniczenie ekspozycji na promienie UV. 

Produkty D-Force- w tym krem do ciała z wit. D: D-Force Risk Management- stanowią silną przeciwstarzeniową pielęgnację z wysoką dawką witaminy D, aby równoważyć niedobór ekspozycji na słońce.

Unikalne korzyści:
- zapewnia naturalną witaminę D, suplementując dawkę witaminy D wytwarzanej przez skórę w wyniku działania słońca;
- zawiera trzy skuteczne postaci estrów witaminy A, zwalczających oznaki starzenia i uszkodzenia skóry wywołane działaniem słońca;
- zawiera dwa rodzaje witaminy E- działające jako przeciwutleniacze;
- uwaga: produkt nie jest sprzedawany jako lekarstwo- jest to kosmeceutyk.
- nie zawiera perfum/ zapachu.

Produkt nie zawiera SLS (Sodium Lauryl Sulfate- laurylosiarczan sodu / sól sodowa siarczanu laurylowego) i SLES (Sodium Laureth Sulfate - lauretosiarczan sodowy / siarczan sodowy eteru laurylowego)– tanich, drażniących i niebezpiecznych dla skóry syntetycznych detergentów, powodujących jej przesuszenie, zaburzenia wydzielania łoju i potu, podrażniania, świąd, wypryski i wykwity. 


Zawartość netto

100 ml


Opakowanie

Słoik


Postać

Krem


Stosowanie

Rozgrzać niewielką ilości kremu, którą następnie należy nałożyć na skórę i starannie wmasować, najlepiej po porannym i wieczornym prysznicu aż do całkowitego wchłonięcia. W przypadku wyjątkowo suchej skóry, należy dodatkowo zastosować lotion dla skóry suchej: Oil-Free Moisturizer.

W celu osiągnięcia maksymalnych rezultatów- stosowanie produktu połącz z innymi dermokosmetykami marki Beauté Pacifique. Może to być np.:

- łagodny żel pod prysznic dla skóry suchej i wrażliwej: Seriously Mild Shower Gel;
- antyperspirant Pit Stop: Pit Stop Roll-on Anti-perspirant;
- łagodny peeling do ciała: Softly Exfoliating Body Scrub.


Główne składniki bioaktywne

2. Persea Gratissima Oil/Niezmydlony olejek z awokado bogaty jest w kwas linolowy- substancję niezbędną dla zdrowej skóry, której ilość zmniejsza się w skórze wraz z upływem czasu. Jest to również silne roślinne źródło naturalnej witaminy D. Składnik może zostać w pełni rozpuszczony i połączony z roślinnym skwalanem, a następnie przetransportowany do skóry za pomocą opatentowanego przez Beauté Pacifique nanometrycznego systemu przenoszenia.

6. Skwalan to substancja tłusta naturalnie występująca w ludzkiej skórze, która jest ważnym elementem układu lipidowego. Posiada wysoką zdolność przenikania przez skórę. Nanometrowe krople skwalanu funkcjonują skutecznie „transportując” witaminę A i inne składniki aktywne rozpuszczalne w tłuszczach. Młoda i zdrowa skóra zawiera dużą ilość skwalanu, jednak jego poziom drastycznie spada z wiekiem. Dlatego skwalan doskonale wchłania się w skórę uszkodzoną działaniem słońca i starzeniem. Niedobór skwalanu w skórze może prowadzić do jej przedwczesnego starzenia, nadmiernego wysuszenia i utraty elastyczności. Obszary stale eksponowanej, suchej i przedwcześnie postarzonej skóry, takie jak dłonie, łokcie, pięty i kolana itp., stają się niezwykle miękkie natychmiast po nałożeniu skwalanu w odpowiedniej formule.

21. Tokoferol to źródło witaminy E, która odgrywa ważną rolę w ochronie skóry i produktu przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i działa jak naturalna substancja nawilżająca, zdolna do redukowania zmarszczek i drobnych linii.

22. Palmitynian retinylu to wyjątkowo stabilna postać witamina A, którą włączyliśmy do formuł naszych kremów w celu zachowania ich wysokiej aktywności – zarówno podczas przechowywania, jak i po aplikacji na skórę. Kapsułkowana w kroplach skwalanu o nanometrowych rozmiarach, witamina A może wnikać głębiej w skórę w odpowiedniej ilości, aby pobudzać komórki i syntetyzować utracone struktury włókien kolagenu, jak w młodej skórze. Zmarszczki i drobne linie ulegają zmniejszeniu, a w pełni odbudowana skóra wygląda na odmłodzoną. W naszym opatentowanym połączeniu ze skwalanem, który spełnia rolę skutecznego systemu przenoszącego składnik w skórę, witamina A zapewnia unikalne i wyjątkowo skuteczne działanie przeciwstarzeniowe, a skóra staje się o 10-20 lat młodsza.

23. Octan retinylu zapewnia działanie zbliżone do palmitynianu retinylu, który jest wyjątkowo stabilną postacią witaminy A i zapewnia bardzo skuteczne działanie odmładzające skórę. Pozwala komórkom skóry odbudować i zregenerować skórę uszkodzoną działaniem słońca i postarzoną, tak samo jak Palmitynian retinylu.

26. P to trzeci wyjątkowy rodzaj witaminy A o najsilniejszym działaniu, jaki obecnie dostępny jest na rynku. Posiada zdolność do stabilizacji innych postaci witaminy A, a połączone działanie jest symbiotyczne.


Skład produktu

1. Aqua/ Woda, 2. Persea Gratissima/ Niezmydlony olejek z awokado, 3. Gliceryna, 4. Citrus Medica Limonum/ Wyciąg z cytryny, 5. Glikol propylenowy, 6. Skwalan, 7. Alkolhol stearylowy oksyetylenowany 20 molami tlenku etylenu, 8. Sproszkowane liście aloesu, 9. Trigliceryd Kaprylowo-Kaprynowy, 10. Lanolina, 11. Polioksyetylenowane 20 molami tlenku etylenu estry tłuszczowe sorbitanu, 12. 2-(2-etoksyetoksy)etanol, 13. Mieszanina alkoholu cetylowego i stearylowego, 14. Kwas stearynowy oksyetylenowany 20 molami tlenku etylenu, 15. Wosk syntetyczny (mieszanina estrów kwasów tłuszczowych i alkoholi), 16. Palmitynian izopropylu, 17. Octan tokoferolu, 18. Fenoksyetanol, 19. Etyloheksylogliceryna, 20. Polidimetylosiloksan, 21. Tokoferol, 22. Palmitynian retinylu, 23. Octan retinylu, 24. Arachis Hypogaea / Olej z orzechów, 25. Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, 26. Propionian retinylu, 27. Butylowany hydroksytoluen, 28. Mieszanina alkoholi Lanolinaowych, 29. Etylenodiaminotetraoctan tetrasodu


Środki ostrożności

Nie spożywać. Tylko do użytku zewnętrznego.

Unikać bezpośredniego kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć ciepłą wodą i w razie potrzeby zasięgnąć porady lekarza.

Nie nakładać na otwarte rany.

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. 

Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej i poza zasięgiem promieni słonecznych.


Informacje dodatkowe

Produkt został przebadany dermatologicznie. Jest hipoalergiczny.

Produkt jest odpowiedni dla wegetarian i wegan.

Firma Beauté Pacifique jest przeciwko testowaniu kosmetyków na zwierzętach. Wszystkie kosmetyki są testowane na grupie wolontariuszy.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Beauté Pacifique: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmienione bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Beauté Pacifique krem do ciała z wit. D: D-Force Risk Management, 100 ml

Beauté Pacifique krem do ciała z wit. D: D-Force Risk Management, 100 ml

Beauté Pacifique

Beauté Pacifique jest duńską firmą założoną w 1997 roku przez inżynierów Flemminga K. Christensen'a i Gunnara Svendsen'a. W ofercie Beauté Pacifique znajdują się dermokosmetyki mające zastosowanie w zabiegach głębokiej penetracji skóry. Na polskim rynku marka pojawiła się oficjalnie w 2012 roku dzięki staraniom pani Bogusławy Witer- prezes DermService Pologne. Dorobek Beauté Pacifique to blisko 50 dermokosmetyków spełniających najnowsze standardy regulowane przez Dyrektywę Kosmetyczną Unii Europejskiej.


Dermokosmetyki Beauté Pacifique świetnie sprawdzają się wśród osób poszukujących skutecznego sposobu pozbycia się problematycznych uszkodzeń skóry spowodowanych przez promieniowanie słoneczne, a także preparatów niwelujących objawy starzenia. Zdaniem specjalistów z dziedziny dermatologii i medycyny estetycznej takich, jak dr Izabela Tiszler- dermokosmetyki Beauté Pacifique przynoszą rezultaty bliskie do tych, jakie można uzyskać stosując preparaty farmaceutyczne. 


Niepodważalna skuteczność dermokosmetyków została udowodniona niezależnymi badaniami wykonanymi przez specjalistów z dziedziny dermatologii i z użyciem medycznych skanerów ultradźwiękowych służących do obrazowania skóry.


Ambasadorem marki Beauté Pacifique jest znana, skandynawska modelka i aktorka- Helena Christensen, która współpracowała z najlepszymi na świecie projektantami i domami mody, takimi jak: Gianni Versace, Chanel, Valentino, Christian Dior czy Giorgio Armani.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.