Nowy AVENE Sun, spray ochronny, SPF50+, 200ml Powiększ

AVENE Sun, spray ochronny, SPF50+, 200ml

Avène Avène

12640

Nowy

75,00 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

AVENE Sun, spray ochronny, SPF50+, 200ml

Bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna skóry wrażliwej. Nie pozostawia białych śladów. Wodoodporny. Nie zawiera silikonów. Bardzo szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UVB-UVA. Fotostabilny.

Wskazania: skóra nadwrażliwa na słońce, ulegająca oparzeniom słonecznym, narażona na intensywne działanie promieni słonecznych. Skóra wrażliwa.

Sposób użycia: przed ekspozycją na słońce aplikować odpowiednią ilość produktu. W celu zapewnienia wysokiej ochrony należy często ponawiać aplikacje produktu, zwłaszcza po pływaniu, wcieraniu skóry ręcznikiem.

Główne składniki: woda termalna Avene.

Napisz opinię

AVENE Sun, spray ochronny, SPF50+, 200ml

AVENE Sun, spray ochronny, SPF50+, 200ml


Po ponad 40-letniej wędrówce, Woda termalna Avène wypływa na powierzchnię, gdzie jest pobierana, a następnie transportowana bezpośrednio do Zakładu produkcyjnego, gdzie powstają produkty Laboratoriów Dermatologicznych Avène. I do Uzdrowiska, które zajmuje się pacjentami ze skórą wrażliwą, nadwrażliwą, atopową, czy łuszczycą. Niska mineralizacja : sucha pozostałość 266 mg/litr, profil wodorowęglanu wapnia i magnezu, stosunek wapnia do magnezu równy 2,  bogata w krzemionkę : 10,6 mg/litr, duże zróżnicowanie w oligoelementy, pH netralne : 7,5.Czystość bakteriologiczna Wody termalnej Avène jest pod stałą i rygorystyczną kontrolą. Laboratoria dermatologiczne Avène tworzą nowe formuły i proponują innowacyjne rozwiązania, aby zapewnić ukojenie nawet najbardziej wrażliwej skórze.- 1996 : Tolérance extrême, rewolucja! Pierwszy produkt kosmetyczny całkowicie sterylny i stworzony z minimalnej ilości najczystszych składników, zgromadzonych w środowisku klasy A (najwyższy stopień wymagań technologicznych).- D.E.F.I. (Dispositif Exclusif Formule Intacte). Umożliwił wprowadzenie nowego systemu zamknięcia tubki produktu, który zapewnia jego całkowitą ochronę. Produkt pozostaje sterylny przez cały czas użytkowania. Nie zawiera substancji konserwujących, bez względu na pojemność opakowania.Kosmetyki Avene to pielęgnacja każdego typu skóry. Delikatna skóra wymaga używania odpowiednich kosmetyków, które będą dopasowane do jej potrzeb, a dzięki temu będą wysoce skuteczne i bezpieczne. Dermokosmetyki Avene to sprawdzone preparaty o szerokim spektrum zastosowania: kremy przeciwzmarszczkowe, nawilżające, antybakteryjne oraz do nakładania pod oczy, podkłady kremowe, toniki matujące, żele łagodzące, pudry, kremy do rąk, maseczki, emulsje nawilżające, dezodoranty w kulce, a nawet ochronne pomadki do ust i kremy z filtrem do opalania. Niezwykle bogata oferta dermokosmetyków marki Avene oraz dobrane z ogromną dokładnością składniki poszczególnych preparatów sprawiają, że każdy ma możliwość wybrania odpowiedniego kosmetyku, który będzie dopasowany do konkretnych potrzeb skóry.


Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.