Wyprzedaż! Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen White, 50 ml Powiększ

Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen White, 50 ml

Nowy

Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen White. Aktywny kolagen nowej generacji w postaci żelu przeznaczony do pielęgnacji twarzy, szyi, dekoltu, biustu, okolic oczu i dziąseł. Dla każdego rodzaju skóry.

Więcej szczegółów

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

209,00 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!
Linia kosmetyczna Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen

Preparaty kolagenowe Anna Pikura BIOAKTIV to nowatorskie osiągnięcie, bezprecedensowe na rynku. Są produkowane według unikatowej w skali światowej technologii, składają się w całości z kolagenu aktywnego biologicznie pochodzenia morskiego. Część specjalistycznych preparatów zawiera dodatek naturalnych witamin. Mają one za zadanie jeszcze szybciej i skuteczniej przywracać mechanizmy zdrowo funkcjonującego organizmu.

Linię kosmetyczną Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen wyróżnia:

- brak konserwantów;

- wysoka stabilność temperaturowa, gwarantująca aktywność biologiczną w wyższych temperaturach;

- jeszcze większe podobieństwo pod względem biofizycznym i biochemicznym do kolagenu naturalnie produkowanego przez ludzki organizm (przez fibroblasty i chondrocyty);

- precyzyjnie kontrolowany skład pod względem mineralogicznym, witamin i pierwiastków niezbędnych do przywracania homeostazy (równowagi) organizmu na poziomie komórek. 


Charakterystyka produktu

Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen White jest kosmetykiem. Dla każdego rodzaju skóry.

W zakresie tzw. pielęgnacji kolagenowej- Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen White polecany jest szczególnie do pielęgnacji twarzy, szyi, dekoltu, biustu, okolic oczu i dziąseł.

Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen White jest biologicznie aktywnym kolagenem nowej generacji w postaci żelu.

Kolagen aktywny biologicznie dostarcza skórze wszystkiego, co jest jej niezbędne do dobrego i zdrowego wyglądu. Dzięki bogatej zawartości aminokwasów skóra jest codziennie odżywiana. 

Działanie:

  • spowalnia procesy starzenia się skóry;
  • spłyca zmarszczki;
  • poprawia jędrność i napięcie skóry;
  • wygładza naskórek, eliminuje niedoskonałości;
  • pielęgnuje i regeneruje skórę w przypadku blizn;
  • pielęgnuje i koi skórę trądzikową;
  • pielęgnuje i koi skórę z trądzikiem różowatym;
  • pielęgnuje m.in. w przypadku stanów zapalnych, uszkodzeń skóry;
  • przy aplikacji na powieki poprawia kondycję skóry;
  • pielęgnuje dziąsła.

Produkt nie zawiera parabenów, ftalanów, fenoksyetanolu, laurylosiarczanu sodu, olejów mineralnych i składników pochodzenia zwierzęcego.


Czy wiesz, że...

Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen White może być stosowany jako pomoc w leczeniu parodontozy. W takiej sytuacji, kolagen należy delikatnie wmasować palcem w dziąsła lub użyć do tego celu szczoteczki do zębów. Po wchłonięciu się kolagenu (od 3 do 5 minut)- wypłukać usta wodą. 


Zawartość netto

50 ml


Opakowanie

Elegancki słoik


Postać

Żel


Stosowanie

Stosować dwa razy dziennie- rano i wieczorem- z zastosowaniem zasad aseptyki. Preparat należy aplikować na czystą skórę zwilżoną wodną mgiełką, np. Anna Pikura Mist Rosarium.

Kolagen wchłania się bardzo szybko (od 3 do 5 minut), pozostawiając na skórze cienką warstewkę, i powoduje lekkie napięcie skóry. Pozostawienie preparatu na skórze bez wklepywania go daje bardzo często uczucie silnego napięcia skóry (szczególnie na twarzy), a niewchłonięta warstwa preparatu może się łuszczyć. W takim przypadku należy ponownie zwilżyć skórę wodną mgiełką i wklepać pozostałość preparatu. 

Po wchłonięciu się kolagenu należy nałożyć odpowiednio dobrany do typu skóry biokrem botaniczny Anna Pikura, np. Anna Pikura Poetica®, Douxmatique®, Matmatique® etc.


Główne składniki bioaktywne pochodzenia naturalnego

Kolagen aktywny biologicznie


Skład produktu

Aqua, Collagen, Caprylyl Glycol, Elastin, Lactic Acid


Środki ostrożności

Nie spożywać. Tylko do użytku zewnętrznego.

Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć ciepłą wodą i zasięgnąć porady lekarza.

Nie nakładać na otwarte rany.

Nie stosować po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu. 

Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Informacje dodatkowe

Produkt został przebadany dermatologicznie. Jest hipoalergiczny.

Przechowywać w temperaturze od 5° C do 15° C, najlepiej w lodówce lub w chłodnym, zacienionym miejscu. Zbyt niska lub zbyt wysoka temperatura może spowodować utratę konformacji przestrzennej białka. 

Chronić produkt przed promieniowaniem słonecznym. Naświetlenie lub napromieniowanie może spowodować utratę konformacji przestrzennej białka.

Transport odbywa się przy zachowaniu szczególnych warunków- produkty są przesyłane w opakowaniach termoizolacyjnych, co pozwala utrzymać ich najwyższą jakość aż do chwili, gdy trafią do odbiorcy końcowego.

Wszystkie preparaty Anna Pikura zawierają w swoim składzie naturalne substancje biologicznie aktywne, w większości pozyskiwane z roślin pochodzących z certyfikowanych upraw ekologicznych.

Firma Anna Pikura jest przeciwko testowaniu kosmetyków na zwierzętach. Wszystkie kosmetyki są testowane na grupie wolontariuszy.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Anna Pikura: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmienione bez zawiadomienia.


Skuteczne osiągnięcie celu dzięki kosmetykom Anna Pikura 

Napisz opinię

Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen White, 50 ml

Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen White, 50 ml

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.