Wyprzedaż! Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen Plus, 50 ml Powiększ
Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!
Linia kosmetyczna Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen

Preparaty kolagenowe Anna Pikura BIOAKTIV to nowatorskie osiągnięcie, bezprecedensowe na rynku. Są produkowane według unikatowej w skali światowej technologii, składają się w całości z kolagenu aktywnego biologicznie pochodzenia morskiego. Część specjalistycznych preparatów zawiera dodatek naturalnych witamin. Mają one za zadanie jeszcze szybciej i skuteczniej przywracać mechanizmy zdrowo funkcjonującego organizmu.

Linię kosmetyczną Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen wyróżnia:

- brak konserwantów;

- wysoka stabilność temperaturowa, gwarantująca aktywność biologiczną w wyższych temperaturach;

- jeszcze większe podobieństwo pod względem biofizycznym i biochemicznym do kolagenu naturalnie produkowanego przez ludzki organizm (przez fibroblasty i chondrocyty);

- precyzyjnie kontrolowany skład pod względem mineralogicznym, witamin i pierwiastków niezbędnych do przywracania homeostazy (równowagi) organizmu na poziomie komórek. 


Charakterystyka produktu

Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen Plus jest kosmetykiem. Dla każdego rodzaju skóry.

W zakresie tzw. pielęgnacji kolagenowej- Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen Plus polecany jest szczególnie do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu.

Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen Plus jest biologicznie aktywnym kolagenem nowej generacji w postaci żelu, wzbogacony naturalną witaminą A.

Kosmetyk ten- opracowany według nowej uściślonej technologii- reprezentuje unikatową metodę łączenia witamin z kolagenem aktywnym biologicznie. Połączenie takie gwarantuje zwielokrotnienie kosmetycznej skuteczności preparatu.

Kolagen aktywny biologicznie dostarcza skórze wszystkiego, co jest jej niezbędne do dobrego i zdrowego wyglądu. Dzięki bogatej zawartości aminokwasów skóra jest codziennie odżywiana. Witamina A posiada szereg dobroczynnych właściwości, m. in. zapobiega tworzeniu się kolagenoz i elastaz (enzymów niszczących cząsteczki kolagenu i elastyny), chroni przed promieniami UV, stymuluje odnowę komórek skóry.

Działanie:

 • zapobiega starzeniu się skóry;
 • redukuje zmarszczki i odmładza skórę;
 • poprawia elastyczność skóry;
 • regeneruje skórę;
 • odżywia i nawilża;
 • pielęgnuje skórę trądzikową;
 • chroni przed słońcem i regeneruje skórę zniszczoną przez słońce;
 • wzmacnia wodną barierę ochronną skóry;
 • zwiększa grubość żywych warstw naskórka, poprawia strukturę warstwy keratynowej;
 • stymuluje komórki skóry;
 • działa przeciwutleniająco, unieszkodliwiając wolne rodniki na powierzchni skóry.

Produkt nie zawiera parabenów, ftalanów, fenoksyetanolu, laurylosiarczanu sodu, olejów mineralnych i składników pochodzenia zwierzęcego.


Czy wiesz, że...

Skóra to niezwykle złożony system, chroniący ludzki organizm przed niekorzystnymi czynnikami środowiska- zanieczyszczeniami, bakteriami, promieniowaniem UV, a tym samym przed przedwczesnym starzeniem się. Niesłychanie zatem istotne jest, aby w preparatach kosmetycznych służących pielęgnowaniu tego ważnego organu i jego ochronie stosować optymalną postać witamin.


Zawartość netto

50 ml


Opakowanie

Elegancki słoik


Postać

Żel


Stosowanie

Stosować dwa razy dziennie- rano i wieczorem- z zastosowaniem zasad aseptyki. Preparat należy aplikować na czystą skórę zwilżoną wodną mgiełką, np. Anna Pikura Mist Rosarium. Po wchłonięciu się kolagenu należy nałożyć odpowiednio dobrany do typu skóry biokrem botaniczny Anna Pikura, np. Anna Pikura Poetica®, Douxmatique®, Matmatique® etc. Nie nakładać preparatu na okolice oczu.


Główne składniki bioaktywne pochodzenia naturalnego

Kolagen aktywny biologicznie


Skład produktu

Aqua, Collagen, Retinol, Tocopherol, Caprylyl Glycol, Elastin, Lactic Acid


Środki ostrożności

Nie spożywać. Tylko do użytku zewnętrznego.

Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć ciepłą wodą i zasięgnąć porady lekarza.

Nie nakładać na otwarte rany.

Nie stosować po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu. 

Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Informacje dodatkowe

Produkt został przebadany dermatologicznie. Jest hipoalergiczny.

Przechowywać w temperaturze od 5° C do 15° C, najlepiej w lodówce lub w chłodnym, zacienionym miejscu. Zbyt niska lub zbyt wysoka temperatura może spowodować utratę konformacji przestrzennej białka. 

Chronić produkt przed promieniowaniem słonecznym. Naświetlenie lub napromieniowanie może spowodować utratę konformacji przestrzennej białka.

Transport odbywa się przy zachowaniu szczególnych warunków- produkty są przesyłane w opakowaniach termoizolacyjnych, co pozwala utrzymać ich najwyższą jakość aż do chwili, gdy trafią do odbiorcy końcowego.

Wszystkie preparaty Anna Pikura zawierają w swoim składzie naturalne substancje biologicznie aktywne, w większości pozyskiwane z roślin pochodzących z certyfikowanych upraw ekologicznych.

Firma Anna Pikura jest przeciwko testowaniu kosmetyków na zwierzętach. Wszystkie kosmetyki są testowane na grupie wolontariuszy.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Anna Pikura: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmienione bez zawiadomienia.


Skuteczne osiągnięcie celu dzięki kosmetykom Anna Pikura 
Kategoria produktukosmetyk
Postaćżel
Rodzaj skórysucha, wrażliwa, przetłuszczająca się, mieszana, dojrzała, pękająca, po urazach, z oznakami starzenia, zniszczona, każdy rodzaj skóry, delikatna
Droga podaniaprzeskórna
Długość kuracji / suplementacjizależy od częstości stosowania
Produkt nie zawieragroźnych dla zdrowia konserwantów, parabenów, aluminium, parafin, SLS, SLES i pochodnych, sztucznych barwników, triklosanu, ftalanów, 1,4-dioksanu, metali ciężkich, EDTA i pochodnych, parfum / fragrance

Napisz opinię

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.