Wyprzedaż! Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen Intimate For Woman, 50 ml Powiększ
Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!
Linia kosmetyczna Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen

Preparaty kolagenowe Anna Pikura BIOAKTIV to nowatorskie osiągnięcie, bezprecedensowe na rynku. Są produkowane według unikatowej w skali światowej technologii, składają się w całości z kolagenu aktywnego biologicznie pochodzenia morskiego. Część specjalistycznych preparatów zawiera dodatek naturalnych witamin. Mają one za zadanie jeszcze szybciej i skuteczniej przywracać mechanizmy zdrowo funkcjonującego organizmu.

Linię kosmetyczną Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen wyróżnia:

- brak konserwantów;

- wysoka stabilność temperaturowa, gwarantująca aktywność biologiczną w wyższych temperaturach;

- jeszcze większe podobieństwo pod względem biofizycznym i biochemicznym do kolagenu naturalnie produkowanego przez ludzki organizm (przez fibroblasty i chondrocyty);

- precyzyjnie kontrolowany skład pod względem mineralogicznym, witamin i pierwiastków niezbędnych do przywracania homeostazy (równowagi) organizmu na poziomie komórek. 


Charakterystyka produktu

Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen Intimate For Woman jest kosmetykiem. Dla każdego rodzaju skóry.

W zakresie tzw. pielęgnacji kolagenowej- Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen Intimate For Woman polecany jest szczególnie do higieny intymnej dziewcząt i kobiet, niezależnie od wieku.  Znakomita wchłanialność w zewnętrznym odcinku narządu rodnego uczyniła kolagen Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen Intimate For Woman niemal idealnym preparatem poprawiającym komfort życia.

Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen Intimate For Woman jest biologicznie aktywnym kolagenem nowej generacji w postaci żelu intymnego, który został wzbogacony witaminami A i E.

Kolagen aktywny biologicznie dostarcza skórze wszystkiego, co jest jej niezbędne do dobrego i zdrowego wyglądu. Dzięki bogatej zawartości aminokwasów skóra jest codziennie odżywiana. 

Działanie:

  • wspomaga pielęgnację zewnętrznych narządów płciowych u dziewcząt i kobiet, a zwłaszcza u kobiet w okresie menopauzalnym;
  • wspomaga pielęgnację skóry przy niedostatecznej czynności gruczołów nawilżających;
  • pielęgnuje skórę o wyglądzie zmienionym z powodu stanów zapalnych;
  • wspiera pielęgnację skóry w okolicy intymnej w przypadkach, w których zwiększenie witalności narządu rodnego jest uzasadnione subiektywnie.

Produkt nie zawiera parabenów, ftalanów, fenoksyetanolu, laurylosiarczanu sodu, olejów mineralnych i składników pochodzenia zwierzęcego.


Zawartość netto

50 ml


Opakowanie

Elegancki słoik


Postać

Żel


Stosowanie

Stosować z zachowaniem zasad aseptyki. Wskazane jest stosowanie jednorazowych aplikatorów o pojemności nie mniejszej niż 1 ml.

Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen Intimate For Woman należy stosować 1 raz dziennie w ilości 1 ml przed snem, w okresie nie krótszym niż 14 dni. Preparat należy pobrać z pojemnika aplikatorem z zachowaniem zasad aseptyki, następnie rozprowadzić na zewnętrznych narządach płciowych.

Po uzyskaniu pożądanego efektu podawanie preparatu należy kontynuować 3 razy w tygodniu w celu uzyskania i utrzymania pożądanych rezultatów.


Główne składniki bioaktywne pochodzenia naturalnego

Kolagen aktywny biologicznie


Skład produktu

Aqua, Collagen, Tocopherol, Retinol, Caprylyl Glycol, Elastin, Lactic Acid


Środki ostrożności

Nie spożywać. Tylko do użytku zewnętrznego.

Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć ciepłą wodą i zasięgnąć porady lekarza.

Nie nakładać na otwarte rany.

Nie stosować po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu. 

Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Informacje dodatkowe

Produkt został przebadany dermatologicznie. Jest hipoalergiczny.

Przechowywać w temperaturze od 5° C do 15° C, najlepiej w lodówce lub w chłodnym, zacienionym miejscu. Zbyt niska lub zbyt wysoka temperatura może spowodować utratę konformacji przestrzennej białka. 

Chronić produkt przed promieniowaniem słonecznym. Naświetlenie lub napromieniowanie może spowodować utratę konformacji przestrzennej białka.

Transport odbywa się przy zachowaniu szczególnych warunków- produkty są przesyłane w opakowaniach termoizolacyjnych, co pozwala utrzymać ich najwyższą jakość aż do chwili, gdy trafią do odbiorcy końcowego.

Wszystkie preparaty Anna Pikura zawierają w swoim składzie naturalne substancje biologicznie aktywne, w większości pozyskiwane z roślin pochodzących z certyfikowanych upraw ekologicznych.

Firma Anna Pikura jest przeciwko testowaniu kosmetyków na zwierzętach. Wszystkie kosmetyki są testowane na grupie wolontariuszy.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Anna Pikura: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmienione bez zawiadomienia.


Skuteczne osiągnięcie celu dzięki kosmetykom Anna Pikura 

Napisz opinię

Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen Intimate For Woman, 50 ml

Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen Intimate For Woman, 50 ml

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.