Wyprzedaż! Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen Grey, 50 ml Powiększ

Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen Grey, 50 ml

Anna Pikura Anna Pikura

Nowy

Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen Grey. Aktywny kolagen nowej generacji w postaci żelu przeznaczony do pielęgnacji ciała i niwelowania niedoskonałości skórnych powstałych w wyniku żylaków, obrzęków, oparzeń i skaleczeń; wspomaga zwalczanie cellulitu i rozstępów. Dla każdego rodzaju skóry.

Więcej szczegółów

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

209,00 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!
Linia kosmetyczna Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen

Preparaty kolagenowe Anna Pikura BIOAKTIV to nowatorskie osiągnięcie, bezprecedensowe na rynku. Są produkowane według unikatowej w skali światowej technologii, składają się w całości z kolagenu aktywnego biologicznie pochodzenia morskiego. Część specjalistycznych preparatów zawiera dodatek naturalnych witamin. Mają one za zadanie jeszcze szybciej i skuteczniej przywracać mechanizmy zdrowo funkcjonującego organizmu.

Linię kosmetyczną Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen wyróżnia:

- brak konserwantów;

- wysoka stabilność temperaturowa, gwarantująca aktywność biologiczną w wyższych temperaturach;

- jeszcze większe podobieństwo pod względem biofizycznym i biochemicznym do kolagenu naturalnie produkowanego przez ludzki organizm (przez fibroblasty i chondrocyty);

- precyzyjnie kontrolowany skład pod względem mineralogicznym, witamin i pierwiastków niezbędnych do przywracania homeostazy (równowagi) organizmu na poziomie komórek. 


Charakterystyka produktu

Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen Grey jest kosmetykiem. Dla każdego rodzaju skóry.

W zakresie tzw. pielęgnacji kolagenowej- Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen Grey polecany jest szczególnie do pielęgnacji ciała i niwelowania niedoskonałości skórnych powstałych w wyniku żylaków, obrzęków, oparzeń i skaleczeń; wspomaga zwalczanie cellulitu i rozstępów.

Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen Grey jest biologicznie aktywnym kolagenem nowej generacji w postaci żelu.

Kolagen aktywny biologicznie dostarcza skórze wszystkiego, co jest jej niezbędne do dobrego i zdrowego wyglądu. Dzięki bogatej zawartości aminokwasów skóra jest codziennie odżywiana. 

Działanie:

  • zalecany oraz do masażu ciała;
  • pielęgnuje skórę o wyglądzie zmienionym z powodu żylaków;
  • wspomaga zwalczanie cellulitu;
  • pielęgnuje skórę o wyglądzie zmienionym z powodu bólu ścięgien, mięśni, obrzęków;
  • pielęgnuje skórę po oparzeniach;
  • stosowany w przypadku problemów z rozstępami;
  • zwiększa elastyczność i napięcie skóry;
  • pielęgnuje i regeneruje skórę w przypadku blizn.

Produkt nie zawiera parabenów, ftalanów, fenoksyetanolu, laurylosiarczanu sodu, olejów mineralnych i składników pochodzenia zwierzęcego.


Czy wiesz, że...

Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen Grey może być stosowany jako pomoc w leczeniu chorób układu mięśniowo-szklieletowego, których objawy występują także na skórze. Należą do nich obrzęki, zaczerwienienia, narośla etc. 


Zawartość netto

50 ml


Opakowanie

Elegancki słoik


Postać

Żel


Stosowanie

Stosować z zastosowaniem zasad aseptyki. Preparat należy aplikować na czystą skórę zwilżoną wodną mgiełką, np. Anna Pikura Mist Rosarium, następnie wykonać masaż partii ciała, na którą uprzednio został nałożony kolagen.

Kolagen wchłania się bardzo szybko, dlatego do kontynuacji masażu potrzebna jest odpowiednia substancja poślizgowa (oliwka, olejek itp.). Dzięki masażowi zwiększa się penetracja kolagenu przez skórę, polepsza się więc jego przyswajalność.

Po wchłonięciu się kolagenu należy nałożyć odpowiednio dobrany do typu skóry biokrem botaniczny Anna Pikura, np. Anna Pikura Poetica®, Douxmatique®, Matmatique® etc.


Główne składniki bioaktywne pochodzenia naturalnego

Aqua, Collagen, Caprylyl Glycol, Elastin, Lactic Acid


Skład produktu

Kolagen


Środki ostrożności

Nie spożywać. Tylko do użytku zewnętrznego.

Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć ciepłą wodą i zasięgnąć porady lekarza.

Nie nakładać na otwarte rany.

Nie stosować po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu. 

Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Informacje dodatkowe

Produkt został przebadany dermatologicznie. Jest hipoalergiczny.

Przechowywać w temperaturze od 5° C do 15° C, najlepiej w lodówce lub w chłodnym, zacienionym miejscu. Zbyt niska lub zbyt wysoka temperatura może spowodować utratę konformacji przestrzennej białka. 

Chronić produkt przed promieniowaniem słonecznym. Naświetlenie lub napromieniowanie może spowodować utratę konformacji przestrzennej białka.

Transport odbywa się przy zachowaniu szczególnych warunków- produkty są przesyłane w opakowaniach termoizolacyjnych, co pozwala utrzymać ich najwyższą jakość aż do chwili, gdy trafią do odbiorcy końcowego.

Wszystkie preparaty Anna Pikura zawierają w swoim składzie naturalne substancje biologicznie aktywne, w większości pozyskiwane z roślin pochodzących z certyfikowanych upraw ekologicznych.

Firma Anna Pikura jest przeciwko testowaniu kosmetyków na zwierzętach. Wszystkie kosmetyki są testowane na grupie wolontariuszy.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Anna Pikura: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmienione bez zawiadomienia.


Skuteczne osiągnięcie celu dzięki kosmetykom Anna Pikura 
Kategoria produktukosmetyk
Postaćżel
Rodzaj skórynormalna, sucha, mieszana, dojrzała, po urazach, podrażniona, z oznakami starzenia, zniszczona, każdy rodzaj skóry
Droga podaniaprzeskórna
Długość kuracji / suplementacjizależy od częstości stosowania
Produkt nie zawieragroźnych dla zdrowia konserwantów, parabenów, aluminium, parafin, SLS, SLES i pochodnych, sztucznych barwników, triklosanu, ftalanów, 1,4-dioksanu, metali ciężkich, EDTA i pochodnych, parfum / fragrance

Napisz opinię

Anna Pikura

Marka Anna Pikura zadebiutowała na największych światowych targach kosmetycznych w Bolonii w 2010 roku. Zaprezentowała wówczas unikatową linię swych preparatów kolagenowych Anna Pikura BIOAKTIV. Jeszcze w tym samym roku do linii kolagenowej dołączyły pierwsze luksusowe biokremy botaniczne Anna Pikura. W 2012 roku firma gościła na prestiżowych międzynarodowych targach kosmetycznych w Dubaju.


Skuteczność i łagodność naturalnych składników czynnych skłoniła firmę do pracy nad kolejnymi produktami, które pozwolą zadbać o urodę w sposób satysfakcjonujący każdego klienta i dostosowany do jego potrzeb. Szczególnej uwadze Anna Pikura poświęciła kolagenowi- uzyskiwanemu pierwszą na świecie metodą, która nie zmienia jego struktury, dzięki czemu zachowuje on swoją aktywność biologiczną. Kolagen o nienaruszonej budowie wykazuje dobroczynny wpływ na skórę i sąsiadujące z nią tkanki, a przy tym jest niesłychanie łagodny- nie wywołuje bowiem podrażnień nawet w przypadku skóry bardzo wrażliwej i alergicznej.


W firmie Anna Pikura została przyjęta zasada, że naturalne piękno można przywrócić tylko dzięki naturze. Uznano zatem, że preparaty marki Anna Pikura muszą opierać się na zasadzie odwrotnej niż kosmetyki konwencjonalne: w ich składzie jest blisko 100% substancji pochodzenia roślinnego, a syntetyczną chemię ograniczono do absolutnego minimum.


W ten oto sposób- z pasji do kosmetologii w jej najlepszym wydaniu- zrodziła się linia unikatowych luksusowych biokremów botanicznych Anna Pikura, firmowanych osobiście przez twórczynię i właścicielkę firmy. Ich skład stanowią substancje naturalne, czerpane wprost z przyrody: ekstrakty, cenne oleje roślinne, wody kwiatowe i olejki eteryczne. Nawet tak typowo „chemiczne” składniki jak substancje zapachowe, emulgatory i stabilizatory są całkowicie naturalne.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.