Wyprzedaż! Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen Graphite, 50 ml Powiększ

Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen Graphite, 50 ml

Nowy

Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen Graphite. Aktywny kolagen nowej generacji w postaci żelu przeznaczony do pielęgnacji włosów i paznokci, do masaży wspomagających odchudzanie oraz do kąpieli poprawiających samopoczucie. Dla każdego rodzaju skóry.

Więcej szczegółów

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

209,00 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!
Linia kosmetyczna Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen

Preparaty kolagenowe Anna Pikura BIOAKTIV to nowatorskie osiągnięcie, bezprecedensowe na rynku. Są produkowane według unikatowej w skali światowej technologii, składają się w całości z kolagenu aktywnego biologicznie pochodzenia morskiego. Część specjalistycznych preparatów zawiera dodatek naturalnych witamin. Mają one za zadanie jeszcze szybciej i skuteczniej przywracać mechanizmy zdrowo funkcjonującego organizmu.

Linię kosmetyczną Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen wyróżnia:

- brak konserwantów;

- wysoka stabilność temperaturowa, gwarantująca aktywność biologiczną w wyższych temperaturach;

- jeszcze większe podobieństwo pod względem biofizycznym i biochemicznym do kolagenu naturalnie produkowanego przez ludzki organizm (przez fibroblasty i chondrocyty);

- precyzyjnie kontrolowany skład pod względem mineralogicznym, witamin i pierwiastków niezbędnych do przywracania homeostazy (równowagi) organizmu na poziomie komórek. 


Charakterystyka produktu

Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen Graphite jest kosmetykiem. Dla każdego rodzaju skóry.

W zakresie tzw. pielęgnacji kolagenowej- Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen Graphite polecany jest szczególnie do pielęgnacji skóry głowy, włosów i paznokci. Może być także stosowany w zabiegach pielęgnacyjnych całego ciała.

Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen Graphite jest biologicznie aktywnym kolagenem nowej generacji w postaci żelu.

Kolagen aktywny biologicznie dostarcza skórze wszystkiego, co jest jej niezbędne do dobrego i zdrowego wyglądu. Dzięki bogatej zawartości aminokwasów skóra jest codziennie odżywiana. 

Działanie:

  • wzmacnia włosy, a także pobudza odrastanie włosów, brwi i rzęs;
  • sprzyja odzyskiwaniu barwy przez siwiejące bądź spłowiałe włosy;
  • wzmacnia paznokcie;
  • poprawia gęstość skóry;
  • wspiera kuracje odchudzające.

Produkt nie zawiera parabenów, ftalanów, fenoksyetanolu, laurylosiarczanu sodu, olejów mineralnych i składników pochodzenia zwierzęcego.


Czy wiesz, że...

Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen Graphite może być stosowany w kąpielach kolagenowych i aminokwasowych. Oba typy zabiegów zaleca się osobom po dużym wysiłku psychicznym i fizycznym oraz osobom w wieku dojrzałym i seniorom. 


Zawartość netto

50 ml


Opakowanie

Elegancki słoik


Postać

Żel


Stosowanie

Włosy
Regeneracja włosów może być przeprowadzana na dwa sposoby:
1. Na umytą, wilgotną skórę głowy nałożyć warstwę preparatu przedzielając włosy ruchami masującymi, owinąć głowę ciepłym ręcznikiem i pozostawić na ok. 20 min. Po upływie tego czasu obficie spłukać włosy ciepłą wodą, rozczesać włosy.
2. Łyżkę kolagenu rozpuścić w ciepłej wodzie i tym roztworem płukać włosy.

Dłonie, stopy i paznokcie
Po zwilżeniu skóry wodną mgiełką, np. Anna Pikura Mist Rosarium nanieść niewielką ilość kolagenu i wmasować go, a po jego wchłonięciu- wmasować specjalistyczny krem do rąk bądź stóp.

Kąpiele
Kąpiele kolagenowe służą kompleksowemu wprowadzeniu kolagenu do organizmu, poprawiają stan skóry. Kąpiel przeprowadza się w chłodnej wodzie (do 30 st. C), dwa razy w tygodniu, co najmniej przez 15 min. Do wody należy dodać 20 ml kolagenu.
Kąpiele aminokwasowe zaleca się osobom po dużym wysiłku psychicznym i fizycznym, a zwłaszcza w okresie starzenia się. Kąpiel przeprowadza się w ciepłej lub w gorącej wodzie, dwa razy w tygodniu, przez co najmniej 10 min. Do wody należy dodać 20 ml kolagenu.


Główne składniki bioaktywne pochodzenia naturalnego

Aqua, Collagen, Caprylyl Glycol, Elastin, Lactic Acid


Skład produktu

Kolagen


Środki ostrożności

Nie spożywać. Tylko do użytku zewnętrznego.

Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć ciepłą wodą i zasięgnąć porady lekarza.

Nie nakładać na otwarte rany.

Nie stosować po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu. 

Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Informacje dodatkowe

Produkt został przebadany dermatologicznie. Jest hipoalergiczny.

Przechowywać w temperaturze od 5° C do 15° C, najlepiej w lodówce lub w chłodnym, zacienionym miejscu. Zbyt niska lub zbyt wysoka temperatura może spowodować utratę konformacji przestrzennej białka. 

Chronić produkt przed promieniowaniem słonecznym. Naświetlenie lub napromieniowanie może spowodować utratę konformacji przestrzennej białka.

Transport odbywa się przy zachowaniu szczególnych warunków- produkty są przesyłane w opakowaniach termoizolacyjnych, co pozwala utrzymać ich najwyższą jakość aż do chwili, gdy trafią do odbiorcy końcowego.

Wszystkie preparaty Anna Pikura zawierają w swoim składzie naturalne substancje biologicznie aktywne, w większości pozyskiwane z roślin pochodzących z certyfikowanych upraw ekologicznych.

Firma Anna Pikura jest przeciwko testowaniu kosmetyków na zwierzętach. Wszystkie kosmetyki są testowane na grupie wolontariuszy.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Anna Pikura: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmienione bez zawiadomienia.


Skuteczne osiągnięcie celu dzięki kosmetykom Anna Pikura 
Kategoria produktukosmetyk
Postaćżel
Rodzaj włosówprzesuszone, zniszczone, cienkie i łamliwe, rozdwajające się
Rodzaj skórysucha, przetłuszczająca się, pękająca, podrażniona, delikatna
Droga podaniaprzeskórna, na włosy
Długość kuracji / suplementacjizależy od częstości stosowania
Produkt nie zawieragroźnych dla zdrowia konserwantów, parabenów, aluminium, parafin, SLS, SLES i pochodnych, sztucznych barwników, triklosanu, ftalanów, 1,4-dioksanu, metali ciężkich, EDTA i pochodnych, parfum / fragrance

Napisz opinię

Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen Graphite, 50 ml

Anna Pikura BIOAKTIV Kolagen Graphite, 50 ml

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.