Obniżka! Altrient GSH by LivOnLabs- liposomalny glutation 450 mg, 6 x 30 sasz. Powiększ

Altrient GSH by LivOnLabs- liposomalny glutation 450 mg, 6 x 30 sasz.

Altrient by LivOnLabs Altrient by LivOnLabs

858514001101

Nowy

Altrient® GSH by LivOnLabs- liposomalny glutation 450 mg. Altrient® GSH zawiera zredukowany glutation zamknięty w liposomach zbudowanych z podstawowych fosfolipidów, które chronią go przed zniszczeniem przez soki trawienne, ale też umożliwiają przedostanie się liposomu wraz z zawartością przez błony komórkowe do wnętrza komórek.

Więcej szczegółów

2 094,00 zł

brutto

2 194,00 zł brutto

-100,00 zł

Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!
Charakterystyka produktu

Altrient® GSH by LivOnLabs- liposomalny glutation 450 mg jest suplementem diety.

Altrient® GSH zawiera zredukowany glutation zamknięty w liposomach zbudowanych z podstawowych fosfolipidów (Essential Phospholipids), które chronią go przed zniszczeniem przez soki trawienne, ale też umożliwiają przedostanie się liposomu wraz z zawartością przez błony komórkowe do wnętrza komórek.

W ciągu kilku minut od przyjęcia Altrientu® GSH, drobne liposomy wypełnione glutationem transportowane są bezpośrednio do limfy i krwiobiegu, a stamtąd do wnętrza komórek. To sprawia, że ​​Altrient® GSH jest jednym z najbardziej efektywnych i opłacalnych sposobów zwiększania poziomu glutationu w organizmie.

Altrient® GSH został stworzony w oparciu o silne i stabilne liposomy. Ich wysoka jakość jest gwarancją skutecznego pokonywania barier powodujących ograniczoną wchłanialność do wnętrza komórek. Fosfolipidy, z których są zbudowane nie tylko pełnią funkcję ochronną i transportową dla glutationu, ale posiadają właściwości prozdrowotne. 

Budowa liposomów jest identyczna z budową błony komórkowej, dzięki czemu sprawnie wnikają do wnętrza komórek uszkodzonych przez stres oksydacyjny, gdzie uwalniają zawarty w sobie zredukowany glutation.

Dzięki tej właściwości Altrient® GSH osiąga nawet 98-procentową biodostępność (wchłanialność do wnętrza komórki).

Liposomy umieszczone w żelowej kompozycji z łatwością pokonują układ trawienny. Omijany jest efekt pierwszego przejścia przez wątrobę- zjawisko, któremu podlega proces wchłaniania wszystkich preparatów doustnych, i które w znacznym stopniu ogranicza ich wchłanianie.

Liposomy zbudowane są z fosfolipidów (z certyfikowanej soi nie modyfikowanej genetycznie) zawierających fosfatydylocholinę: bogatą w wielonienasycone kwasy tłuszczowe m.in. Omega-3 i Omega-6 oraz cholinę- składniki niezbędne dla zdrowia i długowieczności każdej komórki.  

Folia laminowana dwoma warstwami polietylenu skutecznie chroni preparat przed utlenieniem, wypłukaniem lub zawilgoceniem.

Pojedyncze porcje suplementu stanowią wygodną formę i pozwalają na bezpieczne przyjmowanie preparatu w różnych okolicznościach.

Produkt nie zawiera składników podyfikowanych genetycznie, cukru, skrobi, barwników, produktów pochodzenia zwierzęcego, nabiału, pszenicy- w tym glutenu- i drożdży.


Zawartość netto

6 x 162 ml


Opakowanie

6 x 30 saszetek (każda po 5,4 ml)


Postać

Żel


Stosowanie

Spożywać zawartość 1 saszetki dziennie. Odciąć lub oderwać nacięty koniec saszetki, następnie wycisnąć zawartość saszetki do 30-60 ml wody niegazowanej bądź soku. 

Zaleca się spożycie na czczo, co najmniej 15 minut przed jedzeniem.


Skład produktu
Składnikw 1 saszetce%RWS*
Setria® zredukowany glutation450 mg**
Fosfolipidy, w tym:1000 mg**
 fosfatydylocholina500 mg**

*%RWS: Referencyjna Wartość Spożycia. RWS dla przeciętnej osoby dorosłej: 8400 kJ/2000 kcal.
**: brak zaleceń w UE.


Składniki

woda, fosfolipidy z lecytyny sojowej, L-glutation, alkohol (etanol), guma ksantanowa


Środki ostrożności

Suplementy diety nie stanowią substytutu zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Kobiety w ciąży lub w okresie karmienia piersią przed zażyciem powinny skonsultować się z lekarzem.

Nie należy dodawać zawartości saszetki do ciepłych i/lub gazowanych napojów oraz do urządzeń służących do miksowania.

Nie mieszać- zawartość saszetki nie rozpuszcza się.

Możliwe jest doświadczenie objawów detoksykacji takich, jak ból głowy, bóle mięśni, nudności, wzdęcia i objawy grypopodobne. We wszystkich przypadkach ważne jest, aby pić dużo wody i wypoczywać. W przypadku utrzymujących się wyżej opisanych objawów należy niezwłoncznie skonultować się z lekarzem lub farmaceutą. 


Informacje dodatkowe

Altrient® GSH jest bezpieczny dla żołądka i wątroby.

Białka soi- mogące wywoływać reakcje alergiczne- zostały z preparatu usunięte.

Preparaty z serii Altrient® można spożywać jednocześnie.

Fosfolipidy zawierające zredukowany glutation w preparacie mają kolor od pomarańczowego do ciemnobrązowego.

Przydatność preparatu do spożycia: 18 miesięcy od daty produkcji.

Saszetki mogą z czasem zwiększyć objętość w miarę rozprężania się powietrza, które dostało się do środka podczas napełniania. Nie ma to wpływu na jakość produktu.

Przechowywać w chłodnym, suchym i zacienionym miejscu. Nie zamrażać.

Zastrzeżenie zmian przez firmę LivOnLabs: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Kategoria produktukosmetyk
Dla Wegankosmetyk
Postaćżel
Droga podaniadoustna i podjęzykowa
Długość kuracji / suplementacjipowyżej 90 dni
Produkt nie zawieraglutenu, laktozy, groźnych dla zdrowia konserwantów, sztucznych barwników

Napisz opinię

Altrient GSH by LivOnLabs- liposomalny glutation 450 mg, 6 x 30 sasz.

Altrient GSH by LivOnLabs- liposomalny glutation 450 mg, 6 x 30 sasz.

Altrient

Amerykańska firma LivOnLabs- założona przez Cindy Nachman- od wielu lat utrzymuje pozycję lidera na rynku suplementów LED-  w technologii enkapsulacji liposomalnej (Liposome Encapsulated Delivery).


Mimo, iż technologia ta znana i stosowana jest w medycynie od późnych lat ’70-tych wciąż czeka na odkrycie milionów ludzi poszukujących skutecznego i bezpiecznego sposobu suplementacji.


Liposomalne suplementy diety Altrient od LivOnLabs wykazują bardzo wysoką przyswajalność na poziomie komórkowym. Dzięki otoczce tłuszczowej- liposomy są odporne na działanie enzymów trawiennych, dlatego docierają bezpośrednio do komórek organizmu wzbogacając je o cenne substancje odżywcze takie, jak kwas alfa-liponowy, glutanion, naturalna witamina C czy witaminy z grupy B. 

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.