Obniżka! Altrient C by LivOnLabs- liposomalna witamina C 1000 mg, 6 x 30 sasz. Powiększ

Altrient C by LivOnLabs- liposomalna witamina C 1000 mg, 6 x 30 sasz.

Altrient by LivOnLabs Altrient by LivOnLabs

858514001095

Nowy

Altrient® C by LivOnLabs- liposomalna witamina C 1000 mg. Altrient® C został stworzony w oparciu o silne i stabilne liposomy. Budowa liposomów jest identyczna z budową błony komórkowej, dzięki czemu sprawnie wnikają do wnętrza komórek uszkodzonych przez stres oksydacyjny, gdzie uwalniają zawartą w sobie witaminę C.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

1 134,00 zł

brutto

1 218,00 zł brutto

-84,00 zł

Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!
Charakterystyka produktu

Altrient® C by LivOnLabs- liposomalna witamina C 1000 mg jest suplementem diety.

Altrient® C zawiera witaminę C w postaci L-askorbinianu sodu zamkniętą w liposomach.

Altrient® C został stworzony w oparciu o silne i stabilne liposomy. Ich wysoka jakość jest gwarancją skutecznego pokonywania barier powodujących ograniczoną wchłanialność do wnętrza komórek. Fosfolipidy, z których są zbudowane nie tylko pełnią funkcję ochronną i transportową dla witaminy C, ale posiadają właściwości prozdrowotne. 

Budowa liposomów jest identyczna z budową błony komórkowej, dzięki czemu sprawnie wnikają do wnętrza komórek uszkodzonych przez stres oksydacyjny, gdzie uwalniają zawartą w sobie witaminę C.

Dzięki tej właściwości Altrient® C osiąga nawet 98-procentową biodostępność (wchłanialność do wnętrza komórki).

Liposomy umieszczone w żelowej kompozycji z łatwością pokonują układ trawienny. Omijany jest efekt pierwszego przejścia przez wątrobę- zjawisko, któremu podlega proces wchłaniania wszystkich preparatów doustnych, i które w znacznym stopniu ogranicza ich wchłanianie.

W preparacie Altrient® C jako witaminę C zastosowano L-askrobinian sodu. Pochodzi on z niemodyfikowanej genetycznie kukurydzy i jest bardzo dobrze tolerowany. Jego wartość pH utrzymuje się na poziomie 6,5. Odpowiedni poziom pH oraz fakt, że witamina C “została zamknięta” w liposomach sprawia, że unikamy zakwaszenia organizmu i związanego z nim dyskomfortu.

Liposomy zbudowane są z fosfolipidów (z certyfikowanej soi nie modyfikowanej genetycznie) zawierających fosfatydylocholinę bogatą w wielonienasycone kwasy tłuszczowe m.in. Omega-3 i Omega-6 oraz cholinę - składniki niezbędne dla zdrowia i długowieczności każdej komórki.  

Folia laminowana dwoma warstwami polietylenu skutecznie chroni preparat przed utlenieniem, wypłukaniem lub zawilgoceniem. Szczególnie utlenienie witaminy C jest tu istotnym elementem, na które może być narażony produkt liposomalny w pojemnikach wielokrotnego użytku.

Pojedyncze porcje suplementu stanowią wygodną formę i pozwalają na bezpieczne przyjmowanie preparatu w różnych okolicznościach.

Produkt nie zawiera cukru, skrobi, produktów pochodzenia zwierzęcego, nabiału, pszenicy- w tym glutenu- i drożdży.


Zawartość netto

6 x 171 ml


Opakowanie

6x 30 saszetek (każda po 5,7 ml)


Postać

Żel


Stosowanie

Spożywać zawartość 1 saszetki dziennie. Odciąć lub oderwać nacięty koniec saszetki, następnie wycisnąć zawartość saszetki do 30-60 ml wody niegazowanej bądź soku. 

Zaleca się spożycie na czczo, co najmniej 15 minut przed jedzeniem.


Skład produktu
Składnikw 1 saszetce%RWS*
Witamina C (L-askorbinian sodu)1000 mg1250 %
Fosfolipidy, w tym:1000 mg**
 fosfatydylocholina500 mg**

*%RWS: Referencyjna Wartość Spożycia. RWS dla przeciętnej osoby dorosłej: 8400 kJ/2000 kcal.
**: brak zaleceń w UE.


Składniki

woda, L-askorbinian sodu (witamina C), fosfolipidy z lecytyny sojowej, alkohol (etanol), guma ksantanowa, kwas cytrynowy (regulator kwasowości)  


Środki ostrożności

Suplementy diety nie stanowią substytutu zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Kobiety w ciąży lub w okresie karmienia piersią przed zażyciem powinny skonsultować się z lekarzem.

Nie należy dodawać zawartości saszetki do ciepłych i/lub gazowanych napojów oraz do urządzeń służących do miksowania.

Nie mieszać- zawartość saszetki nie rozpuszcza się.

Możliwe jest doświadczenie tymczasowych uderzeń gorąca lub objawów detoksykacji takich, jak ból głowy, bóle mięśni, nudności, wzdęcia i objawy grypopodobne. We wszystkich przypadkach ważne jest, aby pić dużo wody i wypoczywać. W przypadku utrzymujących się wyżej opisanych objawów należy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. 

Witamina C w jakiejkolwiek formie może powodować rozrzedzenie krwi podobnie jak wafaryna.


Informacje dodatkowe

Altrient® C jest bezpieczny dla żołądka i wątroby.

Białka soi- mogące wywoływać reakcje alergiczne- zostały z preparatu usunięte.

Preparaty z serii Altrient® można spożywać jednocześnie.

Fosfolipidy zawierające witaminę C w preparacie mają kolor od pomarańczowego do ciemnobrązowego.

Przydatność preparatu do spożycia: 18 miesięcy od daty produkcji.

Saszetki mogą z czasem zwiększyć objętość w miarę rozprężania się powietrza, które dostało się do środka podczas napełniania. Nie ma to wpływu na jakość produktu.

Przechowywać w chłodnym, suchym i zacienionym miejscu. Nie zamrażać.

Zastrzeżenie zmian przez firmę LivOnLabs: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Kategoria produktusuplement diety
Dla Wegansuplement diety
Postaćżel
Droga podaniadoustna i podjęzykowa
Długość kuracji / suplementacji22-30 dni
Produkt nie zawieragroźnych dla zdrowia konserwantów, glutenu, laktozy

Napisz opinię

Altrient C by LivOnLabs- liposomalna witamina C 1000 mg, 6 x 30 sasz.

Altrient C by LivOnLabs- liposomalna witamina C 1000 mg, 6 x 30 sasz.

Altrient

Amerykańska firma LivOnLabs- założona przez Cindy Nachman- od wielu lat utrzymuje pozycję lidera na rynku suplementów LED-  w technologii enkapsulacji liposomalnej (Liposome Encapsulated Delivery).


Mimo, iż technologia ta znana i stosowana jest w medycynie od późnych lat ’70-tych wciąż czeka na odkrycie milionów ludzi poszukujących skutecznego i bezpiecznego sposobu suplementacji.


Liposomalne suplementy diety Altrient od LivOnLabs wykazują bardzo wysoką przyswajalność na poziomie komórkowym. Dzięki otoczce tłuszczowej- liposomy są odporne na działanie enzymów trawiennych, dlatego docierają bezpośrednio do komórek organizmu wzbogacając je o cenne substancje odżywcze takie, jak kwas alfa-liponowy, glutanion, naturalna witamina C czy witaminy z grupy B. 

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.