Alepia różowa glinka: maska na twarz i włosy, 200 g Powiększ

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!
Charakterystyka produktu

Alepia różowa glinka: maska na twarz i włosy jest dermokosmetykiem.

Maska z różowej glinki Alepia jest wyjątkowo delikatna, zapewnia łagodną, ale jednocześnie skuteczną pielęgnację skóry, zwłaszcza wrażliwej. Zapewnia możliwość rozkoszowania się jej wieloma sposobami zastosowania.

Różowa glinka Alepia dostarcza skórze minerałów i licznych mikroelementów niezbędnych dla zachowania zdrowia i pięknego wyglądu.


Zawartość netto

200 g


Opakowanie

Słoik


Postać

Glinka


Stosowanie

Przygotowanie:

Wymieszać 3 łyżki różowej glinki Alepia z małą ilością wody. Dodać łyżeczkę oleju arganowego lub oliwy z oliwek i dokładnie wymieszać. Do mieszania nie stosować metalowych naczyń i sztućców.

Pielęgnacja twarzy:

Nanieść przygotowaną maskę z różowej glinki na twarz i szyję, omijając okolice oczu i ust. Pozostawić na 3-5 minut, nie dopuszczając do całkowitego wyschnięcia maski na skórze. Spłukać ciepłą wodą, a następnie osuszyć skórę bawełnianym ręcznikiem.

Na zakończenie zabiegu zaleca się zastosowanie oleju arganowego marki Alepia.

Pielęgnacja włosów:

Na zwilżone włosy nałożyć maskę od nasady aż po same końce, a następnie owinąć je ręcznikiem. Pozostawić na 5 minut, dokładnie spłukać włosy wodą i umyć je szamponem Alepia, dokładnie masując skórę głowy.

Połączenie różowej glinki i szamponu Alepia:

Szampon i różowa glinka doskonale uzupełniają się nawzajem (zwłaszcza, gdy woda jest twarda) i dają najlepsze rezultaty.

Wymieszać 1 łyżkę szamponu Alepia z 1 łyżeczką różowej glinki- umyć przygotowaną mieszanką włosy i dokładnie je spłukać.

W celu osiągnięcia maksymalnych rezultatów- stosowanie produktu połącz z innymi dermokosmetykami marki Alepia.


Główne składniki bioaktywne

Różowa glinka


Skład produktu

Różowa glinka 100% naturalna


Środki ostrożności

Nie spożywać. Tylko do użytku zewnętrznego.

Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć ciepłą wodą i w razie potrzeby zasięgnąć porady lekarza.

Nie nakładać na otwarte rany.

Nie stosować w przypadku uczulenia na składnik produktu. 

Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, w suchym miejscu i poza zasięgiem promieni słonecznych.


Informacje dodatkowe

Produkt został przebadany dermatologicznie. Jest hipoalergiczny.

Produkt jest odpowiedni dla wegetarian i wegan.

Firma Alepia jest przeciwko testowaniu kosmetyków na zwierzętach. Wszystkie kosmetyki są testowane na grupie wolontariuszy.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Alepia: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmienione bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Alepia różowa glinka: maska na twarz i włosy, 200 g

Alepia różowa glinka: maska na twarz i włosy, 200 g

Alepia


Alepia, La Maison D'Orient to francuski producent kosmetyków naturalnych opartych na bazie mydła Alep i oleju laurowego. Receptury kosmetyków w dużej mierze czerpią z orientalnych tradycji, miejscem w którym się narodziły jest starożytne miasto Aleppo w Syrii.


Alepia oferuje kosmetyki naturalne, nie testowane na zwierzętach, przyjazne dla skóry i środowiska. Pozbawione agresywnej chemii i substancji toksycznych szkodliwych dla zdrowia. Pielęgnujące skórę w zgodzie z naturalnym rytmem. Alepia to gwarancja najwyższej jakości.


W ofercie marki Alepia- oprócz mydeł - można odnaleźć także szampony, kremy, oleje, olejki eteryczne i inne- bardzo ciekawe produkty. 

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.