Charakterystyka produktu

Wspaniała rękawica do masażu i dogłębnego oczyszczania ciała. Bez jakichkolwiek podrażnień, bardzo delikatnie, a zarazem skutecznie i głęboko oczyszcza skórę z martwego naskórka i wszystkich zanieczyszczeń.

Rewelacyjne efekty przynosi w połączeniu z użyciem czarnego mydła lub glinki Rhassoul. Po tym zabiegu skóra jest jedwabiście gładka i doskonale przygotowana do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

Skóra tak oczyszczona bardziej chłonie składniki odżywcze z kremów i balsamów. Skóra jest nie tylko jedwabiście gładka, ale przede wszystkim doskonale przygotowana do aplikacji kremów i naturalnych olejów.

Skóra nabiera zdrowego kolorytu, jest dobrze dotleniona, wygładzona, ujędrniona. Best Kessa jest skuteczna w walce z cellulitem.

Kessa jest tradycyjną rękawicą, która odgrywa najważniejszą rolę w rytuale Hammam.


Zawartość netto

20 g


Opakowanie

Folia


Postać

Rękawica


Stosowanie

Przed przystąpieniem do masażu rękawicą Kessa najpierw należy nawilżyć ciało (dość ciepłym strumieniem wody ) tak, aby skóra stała się miękka, pory zostały otwarte.

Następnie, zaaplikować czarne mydło (odrobinę mydła rozcieramy w dłoniach aż powstanie delikatna emulsja i nacieramy nią całe ciało).

Odczekać kilka minut i delikatnie spłukac mydło, następnie przystąpić do masażu z użyciem rękawicy Kessa.

Pocierać energicznie ciało, dość mocno naciskając, kulistymi ruchami, aby dokładnie usunąć martwy naskórek i pobudzić krążenie krwi i limfy.

Na koniec spłukać letnią wodą (nie ciepłą).

Aby wzmocnić peeling- rękawicę Kessa można pokryć glinką Rhassoul, dzięki temu skóra stanie się jeszcze bardziej delikatna i gładka.

Peeling zakończony, ale nie toaleta, bowiem mydło czarne nie służy do mycia, ale do peelingu.

Luffę namoczyć i namydlić mydłem Alep. Umyć dokładnie całe ciało w przyjemnościach natury.

Spłukać dokładnie, a następnie natrzeć jeszcze lekko wilgotne ciało olejem arganowym Alepia.

W celu osiągnięcia maksymalnych rezultatów- stosowanie produktu połącz z dermokosmetykami marki Alepia.


Środki ostrożności

Nie używać u małych dzieci.

Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, w suchym miejscu i poza zasięgiem promieni słonecznych.


Informacje dodatkowe

Produkt jest odpowiedni dla wegetarian i wegan.

Firma Alepia jest przeciwko testowaniu kosmetyków i akcesoriów kosmetycznych na zwierzętach. Wszystkie kosmetyki i akcesoria są testowane na grupie wolontariuszy.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Alepia: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmienione bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Alepia rękawica Best Kessa, 20 g

Alepia rękawica Best Kessa, 20 g

Alepia


Alepia, La Maison D'Orient to francuski producent kosmetyków naturalnych opartych na bazie mydła Alep i oleju laurowego. Receptury kosmetyków w dużej mierze czerpią z orientalnych tradycji, miejscem w którym się narodziły jest starożytne miasto Aleppo w Syrii.


Alepia oferuje kosmetyki naturalne, nie testowane na zwierzętach, przyjazne dla skóry i środowiska. Pozbawione agresywnej chemii i substancji toksycznych szkodliwych dla zdrowia. Pielęgnujące skórę w zgodzie z naturalnym rytmem. Alepia to gwarancja najwyższej jakości.


W ofercie marki Alepia- oprócz mydeł - można odnaleźć także szampony, kremy, oleje, olejki eteryczne i inne- bardzo ciekawe produkty. 

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.