Alepia żel do prania o zapachu lawendy, 1000 ml Powiększ

Alepia płyn do prania o zapachu lawendy, 1000 ml

Alepia Alepia

24738

Nowy

Żel do prania na bazie mydła Alep z olejkiem lawendowym. Doskonale skuteczny, a przy tym delikatny dla skóry oraz tkanin.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

57,00 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Alepia płyn do prania o zapachu lawendy, 1000 ml

Charakterystyka produktu

Płyn do prania na bazie mydła Alep z olejkiem lawendowym. Doskonale skuteczny, a przy tym delikatny dla skóry oraz tkanin. Niczym nie ustępuje tradycyjnym detergentom, a dodatkowo jest przyjazny dla  środowiska.

1 nakrętka = 30 ml.


Zawartość netto

1000 ml


Opakowanie

Butelka


Postać

Żel


Stosowanie

Do stosowania w praniu- zarówno w pralce, jak i w praniu ręcznym. Ilość żelu należy dostosować do stopnia zabrudzenia ubrań. Przestrzegać zaleceń dawkowania.

W celu osiągnięcia maksymalnych rezultatów- stosowanie produktu połącz z dermokosmetykami marki Alepia.


Skład produktu

5% lub więcej, ale mniej niż 15% mydła Alep, mniej niż 5% anionowych środków powierzchniowo czynnych, niejonowe środki powierzchniowo czynne, metylochloroizotiazolinon, metyloizotiazolinon, perfumy (obejmują: olejek lawendowy (linalol)); zawiera także: wodę, sekwestrant, sól


Środki ostrożności

Nie spożywać. Tylko do użytku zewnętrznego.

Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć ciepłą wodą i w razie potrzeby zasięgnąć porady lekarza.

Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, w suchym miejscu i poza zasięgiem promieni słonecznych.


Informacje dodatkowe

Produkt został przebadany dermatologicznie. Jest hipoalergiczny.

Produkt jest odpowiedni dla wegetarian i wegan.

Firma Alepia jest przeciwko testowaniu kosmetyków i innych preparatów na zwierzętach. Wszystkie produkty są testowane na grupie wolontariuszy.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Alepia: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmienione bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Alepia płyn do prania o zapachu lawendy, 1000 ml

Alepia płyn do prania o zapachu lawendy, 1000 ml

Alepia


Alepia, La Maison D'Orient to francuski producent kosmetyków naturalnych opartych na bazie mydła Alep i oleju laurowego. Receptury kosmetyków w dużej mierze czerpią z orientalnych tradycji, miejscem w którym się narodziły jest starożytne miasto Aleppo w Syrii.


Alepia oferuje kosmetyki naturalne, nie testowane na zwierzętach, przyjazne dla skóry i środowiska. Pozbawione agresywnej chemii i substancji toksycznych szkodliwych dla zdrowia. Pielęgnujące skórę w zgodzie z naturalnym rytmem. Alepia to gwarancja najwyższej jakości.


W ofercie marki Alepia- oprócz mydeł - można odnaleźć także szampony, kremy, oleje, olejki eteryczne i inne- bardzo ciekawe produkty. 

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.