Alepia żel do prania o zapachu lawendy, 1000 ml Powiększ

Alepia płyn do prania o zapachu lawendy, 1000 ml

Alepia Alepia

24738

Nowy

Żel do prania na bazie mydła Alep z olejkiem lawendowym. Doskonale skuteczny, a przy tym delikatny dla skóry oraz tkanin.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

58,00 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!
Charakterystyka produktu

Płyn do prania na bazie mydła Alep z olejkiem lawendowym. Doskonale skuteczny, a przy tym delikatny dla skóry oraz tkanin. Niczym nie ustępuje tradycyjnym detergentom, a dodatkowo jest przyjazny dla  środowiska.

1 nakrętka = 30 ml.


Zawartość netto

1000 ml


Opakowanie

Butelka


Postać

Żel


Stosowanie

Do stosowania w praniu- zarówno w pralce, jak i w praniu ręcznym. Ilość żelu należy dostosować do stopnia zabrudzenia ubrań. Przestrzegać zaleceń dawkowania.

W celu osiągnięcia maksymalnych rezultatów- stosowanie produktu połącz z dermokosmetykami marki Alepia.


Skład produktu

5% lub więcej, ale mniej niż 15% mydła Alep, mniej niż 5% anionowych środków powierzchniowo czynnych, niejonowe środki powierzchniowo czynne, metylochloroizotiazolinon, metyloizotiazolinon, perfumy (obejmują: olejek lawendowy (linalol)); zawiera także: wodę, sekwestrant, sól


Środki ostrożności

Nie spożywać. Tylko do użytku zewnętrznego.

Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć ciepłą wodą i w razie potrzeby zasięgnąć porady lekarza.

Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, w suchym miejscu i poza zasięgiem promieni słonecznych.


Informacje dodatkowe

Produkt został przebadany dermatologicznie. Jest hipoalergiczny.

Produkt jest odpowiedni dla wegetarian i wegan.

Firma Alepia jest przeciwko testowaniu kosmetyków i innych preparatów na zwierzętach. Wszystkie produkty są testowane na grupie wolontariuszy.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Alepia: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmienione bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Alepia płyn do prania o zapachu lawendy, 1000 ml

Alepia płyn do prania o zapachu lawendy, 1000 ml

Alepia

Alepia, La Maison D'Orient to francuski producent kosmetyków naturalnych opartych na bazie mydła Alep i oleju laurowego. Receptury kosmetyków w dużej mierze czerpią z orientalnych tradycji, miejscem w którym się narodziły jest starożytne miasto Aleppo w Syrii.


Alepia oferuje kosmetyki naturalne, nie testowane na zwierzętach, przyjazne dla skóry i środowiska. Pozbawione agresywnej chemii i substancji toksycznych szkodliwych dla zdrowia. Pielęgnujące skórę w zgodzie z naturalnym rytmem. Alepia to gwarancja najwyższej jakości.


W ofercie marki Alepia- oprócz mydeł - można odnaleźć także szampony, kremy, oleje, olejki eteryczne i inne- bardzo ciekawe produkty. 

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.