Acai BIO Rainforest Foods (125g) Powiększ

Acai BIO Rainforest Foods (125g)

Rainforest Foods Rainforest Foods

Nowy

99,00 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Jagoda Acai to niezwykły owoc pochodzący z lasów tropikalnych. Od wieków stosowana przez ludność Amazonii i niedostępna dla reszty świata. Acai uważana jest za jeden z najbardziej odżywczych pokarmów. Zawiera bogactwo antyutleniaczy, witamin, kwasów tłuszczowych, minerałów, enzymów i błonnika. Acai dodaje energii i wzmacnia system odpornościowy. Od jakiegoś czasu uznawana za hit wśród światowej klasy sportowców. Wpływa na lepszą przemianę materii i wspomaga odchudzanie. 

Jagoda Acai Rainforest Foods pochodzi od jednego z wiodących plantatorów na świecie. Pozyskiwana jest zgodnie z zasadami Fair Trade, promując zrównoważone rolnictwo i łańcuch dostaw, dając korzyści miejscowym rolnikom przy jednoczesnej ochronie lasów deszczowych Amazonii. Część dochodów jest przeznaczana na edukację i zapewnienie opieki zdrowotnej miejscowej ludności. 

Jagody Acai zawierają wapń, żelazo, białko i błonnik. Zawartość Omega -6 i Omega -9 jest również znacząca. Acai Rainforest Foods zawiera niesamowity ORAC (Oxygen Radical Absorption Capacity ) czyli zdolność absorpcji rodników tlenowych, inaczej miara oksydacyjnych wartości substancji. ORAC dla Raiforest Acai wynosi 50.000 jednostek na 100g. Dla porównania czerwone winogrona to 740 na skali ORAC. 

Jagody Acai ze względu na swoją wysoką zawartość tłuszczu są bardzo delikatne i nietrwałe. Dlatego też Acai Rainforest Foods jest przetwarzane w ciągu 24 godzin. Istnieje kilka sposobów przetwarzania, ale zdecydowanie najlepszym (jak tez najdroższym) jest liofilizacja, dzięki której otrzymany produkt nie traci swoich wartości odżywczych. Rainforest Acai jest bardzo skoncentrowane-z 20kg jagód otrzymujemy 1kg liofilizowanego proszku. 

Jagody Acai firmy Rainforest Foods posiadają również ekologiczny certyfikat Soil Association, co gwarantuje, że produkt sprzedawany jako ekologiczny rzeczywiście takim jest. Jedyną gwarancją, że klient rzeczywiście kupuje produkt ekologiczny jest certyfikat ekologiczny danego kraju i obowiązkowe logo UE w postaci zielonego liścia (dotyczy produktów spożywczych, w tym suplementów diety). Ponadto wszystkie produkty certyfikowane ekologicznie muszą posiadać kod certyfikacji na opakowaniu. Dla firm brytyjskich takich jak Rainforest Foods ma to format GB-ORG-05. Jeśli taki kod nie jest obecny na opakowaniu-produkt nie jest ekologiczny. 

Certyfikat ekologiczny jest gwarancją ,że produkt nie jest skażony resztkami pestycydów, środków owadobójczych czy chwastobójczych. W trosce o swoje zdrowie warto wybierać produkty z certyfikatem ekologicznym.

Zalecane spożycie: 1-2 łyżeczki Acai zmiksowane z wodą, sokiem lub ulubionym smoothie.

Odpowiedni dla Wegetarian i Wegan.

Stosowanie w trakcie ciąży i w okresie karmienia piersią oraz przez osoby przyjmujących leki tylko po konsultacji z lekarzem.

Odpowiedni dla Wegetarian i Wegan

Uwaga! Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.
Warunki przechowywania: Suplementy diety należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Z dala od bezpośredniego promieniowania słonecznego w temperaturze poniżej 30oC.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Kategoria produktuprodukt spożywczy
Postaćproszek
Droga podaniadoustna i podjęzykowa

Napisz opinię

Acai BIO Rainforest Foods (125g)

Acai BIO Rainforest Foods (125g)

Rainforest FoodsEkologiczna super żywność i suplementy diety


Rainforest Foods to firma pochodząca z Wielkiej Brytanii dostarczająca najwyższej jakości suplementy diety i tzw. super żywność (superfoods) w wygodnych do zażycia postaciach: tabletek, kapsułek oraz proszku.


Produkty dostępne są w przystępnych cenach dla klientów. Wszystkie posiadają certyfikat ekologiczny i są odpowiednie dla Wegan i Wegetarian.
Produkty Rainforest Foods są 100% czyste, wolne od wszelkich wypełniaczy i dodatków.


Rainforest Foods wybiera do współpracy najbardziej odpowiedzialnych dostawców. Współpracuje i wspiera projekty społeczne i środowiskowe w rejonach tropikalnych na całym świecie (członek Rainforest Concern).

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.