Monokoncentrat Olej z Wiesiołka, 50 kapsułek Powiększ

Aboca Monokoncentrat Olej z Wiesiołka, 50 kapsułek

Aboca Aboca

21025

Nowy

Aboca Monokoncentrat Olej z Wiesiołka zawiera w swojej formule prostej do spożycia substancje czynne, które są obecne w nasionach tej rośliny, znane ze swojego dobroczynnego działania na organizm człowieka.

Więcej szczegółów

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

33,00 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Aboca Monokoncentrat Olej z Wiesiołka, 50 kapsułek

Monokoncentrat Olej z Wiesiołka zawiera w swojej formule prostej do spożycia substancje czynne, które są obecne w nasionach tej rośliny, znane ze swojego dobroczynnego działania na organizm człowieka.

Frakcja olejowa dojrzałych nasion zawiera kwas gamma linolenowy (GLA),wielonienasycony kwas z serii Omega -6, który jest produkowany przez organizm tylko w minimalnych ilościach i musi być dostarczany poprzez dietę.

Olej z Wiesiołka otrzymuje się poprzez tłoczenie na zimno nasion- bez dodatku rozpuszczalników chemicznych- w celu zapewnienia jedności wszystkich substancji czynnych i właściwości organoleptycznych frakcji olejowej.


Charakterystyka produktu

Monokoncentrat Olej z Wiesiołka jest suplementem diety.

Rygorystyczna selekcja surowca i systematyczna kontrola jakości oraz próby analityczne w laboratorium podczas całego procesu produkcji, gwarantują najwyższą jakość produktu.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Zróżnicowany sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.


Zawartość netto

30500 mg


Opakowanie

Jedno opakowanie: 50 kapsułek

Porcja dzienna: 2 kapsułki x 2


Postać

Kapsułki


Stosowanie

Zaleca się przyjmowanie 2 kapsułek 2 raz dziennie podczas posiłków, popijając szklanką wody.


Skład produktu

W 4 kapsułkach:

olej z nasion wiesiołka: 2056 mg
- mianowany na zawartość kwasu gammalinolenowego 9% (metoda GC): 185 mg


Składniki

olej z nasion wiesiołka (Oenothera biennis), żelatyna.


Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Nie stosować w okresie ciąży.

Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Informacje dodatkowe

Zastrzeżenie zmian przez firmę Aboca: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Aboca Monokoncentrat Olej z Wiesiołka, 50 kapsułek

Aboca Monokoncentrat Olej z Wiesiołka, 50 kapsułek

Aboca


Aboca to włoska firma zajmująca się produkcją najwyższej jakości suplementów diety oraz maści kosmetycznych. Przyroda i zdrowie stanowią główne cele zainteresowania firmy Aboca. Dzięki takiemu spojrzeniu, produkty tej marki cechuje czystość, wysoki standard oraz produkcja z poszanowaniem naturalnych zasobów środowiska. Aboca suplementy powstają w nowoczesnych laboratoriach pod opieką naukowców, którzy wdrażają najnowsze technologie i opierają się na ostatnich osiągnięciach nauki aby zapewnić klientom najwyższej jakości produkty.


Aboca suplementy to szeroki wybór preparatów zarówno jednorodnych, np. Olej z wiesiołka, Żeń szeń, czy Mniszek, jak i produktów złożonych, np. Ruscoven, Salvigol, Grintuss Syrop, które uzupełniają zapotrzebowania dietetyczne i służą profilaktyce zdrowia. Ważną grupę produktów Aboca stanowią preparaty sprzyjające prawidłowemu procesowi trawienia i pracy jelit: Ananas, Sollievo, LibraMed, Neo Acidoflos, Fisioflor i Melilax. Produkty te wspomagają wydzielanie soków trawiennych, zapobiegają zaparciom, otyłości, wspomagają odporność organizmu poprzez utrzymanie prawidłowej flory bakteryjnej w jelitach. Ważną grupę produktów firmy Aboca stanowią maści i żele kosmetyczne skierowane do pielęgnacji skóry ze zwróceniem uwagi na różne potrzeby. Znajdują się pośród nich: Arnika, Ruscoven żel, Czarci Pazur, Nagietek, Aloe Vera żel. Składy tych produktów oparte są na naturalnych olejach roślinnych i wyciągach ziołowych, dzięki czemu są bezpieczne nawet dla najwrażliwszej skóry.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.