Fitonasal 2ACT, 30 ml Powiększ

Aboca Fitonasal 2ACT, 15 ml

Aboca Aboca

Nowy

Aboca Fitonasal 2ACT jest produktem na bazie kompleksów roślinnych, który udrażnia nos i chroni błonę śluzową nosa.

Więcej szczegółów

24,00 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Fitonasal 2ACT jest produktem na bazie kompleksów roślinnych, który udrażnia nos i chroni błonę śluzową nosa.

Fitonasal 2ACT działa dzięki ActiFilm®, kompleksowi roślinnemu zawierającemu taniny, żywice, polisacharydy i flawonoidy, które oddziałują na błonę śluzową nosa poprzez różne mechanizmy:

  • wytwarzania warstwy mukoadhezyjnej działającej jak bariera, która chroni błonę śluzową przed kontaktem z czynnikami zewnętrznymi (wirusami, bakteriami, dymem, smogiem, pyłkami, kurzem itd.);
  • działania upłynniającego śluz, które sprzyja jego usuwaniu.

Działanie Fitonasal 2ACT uzupełniają właściwości orzeźwiające olejków eterycznych, które nadają przyjazne uczucie świeżości. Ponadto, poszanowanie fizjologii błony śluzowej nosa umożliwia izotoniczny charakter formuły.


Charakterystyka produktu

Fitonasal 2ACT jest wyrobem medycznym.

Fitonasal 2ACT jest wskazany w przypadku niedrożności i podrażnienia błony śluzowej nosa, w objawach grypy, przeziębienia, alergicznych nieżytach nosa, zapalenia zatok, zarówno ostrego, jak i przewlekłego.

Zawiera składniki z upraw ekologicznych.

Wskazany dla dorosłych i dzieci powyżej 3. roku życia.

Przeznaczony do częstego stosowania, także przez dłuższy czas. Może być stosowany przez kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia piersią.


Zawartość netto

15 ml


Opakowanie

Jedno opakowanie: szklana buteleczka z dozownikiem

Porcja dzienna: zależna od natężenia zjawiska


Postać

Krople do nosa


Stosowanie

Rozpylić 1-2 razy do każdej dziurki, delikatnie wydmuchać nos, a następnie zaaplikować ponownie.

W jednolitym rozprowadzeniu produktu pomocny jest lekki masaż zewnętrznej strony nosa poprzez wykonywanie ruchów wzdłużnych od dołu do góry.

Zaleca się stosowanie Fitonasal 2ACT kilkakrotnie w ciągu dnia, również w krótkich odstępach czasu, a także przed snem, w połączeniu z plastrami ułatwiającymi oddychanie.

Przed pierwszym użyciem kilkakrotnie przycisnąć dozownik, aby usunąć z niego powietrze.

Wstrząsnąć butelką przed pierwszym użyciem.


Skład produktu

ActiFilm®: kompleks zawierający taniny, polisacharydy*, żywice i flawonoidy*.

Olejki eteryczne z eukaliptusa i niaouli.

*składnik z Upraw Ekologicznych


Składniki

Zawiera ponadto: gumę ksantanową, oleje roślinne, glicerynę, poliglukozyd laurylowy, diester kwasu polihydroksystearynowego i poliglicerolu, węglan dikaprylu, monogliceryd kwasu oleinowego, sorbinian potasu, alkohol benzylowy.


Środki ostrożności

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden lub więcej składników.

W przypadku nieustąpienia objawów należy skonsultować się z lekarzem.

Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła i światła.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Okres ważności dotyczy produktu zamkniętego i właściwie przechowywanego.

Zaleca się zużycie produktu w ciągu 2 miesięcy od otwarcia.


Informacje dodatkowe

Zastrzeżenie zmian przez firmę Aboca: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Kategoria produktuwyrób medyczny
Dla Weganlek bez recepty (OTC)
Postaćkrople do nosa
Długość kuracji / suplementacjizależy od częstości stosowania
Produkt nie zawieraglutenu, sztucznych barwników, laktozy, metali ciężkich

Napisz opinię

Aboca Fitonasal 2ACT, 15 ml

Aboca Fitonasal 2ACT, 15 ml

Aboca

Aboca to włoska firma zajmująca się produkcją najwyższej jakości suplementów diety oraz maści kosmetycznych. Przyroda i zdrowie stanowią główne cele zainteresowania firmy Aboca. Dzięki takiemu spojrzeniu, produkty tej marki cechuje czystość, wysoki standard oraz produkcja z poszanowaniem naturalnych zasobów środowiska. Aboca suplementy powstają w nowoczesnych laboratoriach pod opieką naukowców, którzy wdrażają najnowsze technologie i opierają się na ostatnich osiągnięciach nauki aby zapewnić klientom najwyższej jakości produkty.


Aboca suplementy to szeroki wybór preparatów zarówno jednorodnych, np. Olej z wiesiołka, Żeń szeń, czy Mniszek, jak i produktów złożonych, np. Ruscoven, Salvigol, Grintuss Syrop, które uzupełniają zapotrzebowania dietetyczne i służą profilaktyce zdrowia. Ważną grupę produktów Aboca stanowią preparaty sprzyjające prawidłowemu procesowi trawienia i pracy jelit: Ananas, Sollievo, LibraMed, Neo Acidoflos, Fisioflor i Melilax. Produkty te wspomagają wydzielanie soków trawiennych, zapobiegają zaparciom, otyłości, wspomagają odporność organizmu poprzez utrzymanie prawidłowej flory bakteryjnej w jelitach. Ważną grupę produktów firmy Aboca stanowią maści i żele kosmetyczne skierowane do pielęgnacji skóry ze zwróceniem uwagi na różne potrzeby. Znajdują się pośród nich: Arnika, Ruscoven żel, Czarci Pazur, Nagietek, Aloe Vera żel. Składy tych produktów oparte są na naturalnych olejach roślinnych i wyciągach ziołowych, dzięki czemu są bezpieczne nawet dla najwrażliwszej skóry.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.