Fitomagra Libramed, 138 tabletek Powiększ

Aboca Fitomagra Libramed, 138 tabletek

Aboca Aboca

Nowy

Aboca Fitomagra Libramed pomaga kontrolować skoki glukozy, zmniejszając gromadzenie się tłuszczu i uczucie głodu.

Więcej szczegółów

99,00 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Fitomagra Libramed kontroluje skoki glukozy po posiłku, sprawiając, że stężenie glukozy i insuliny we krwi staje się bardziej wyrównane, redukując w ten sposób lipogenezę (gromadzenie się tłuszczu w adipocytach) oraz kontroluje uczucie głodu.

Działanie Fitomagra Libramed opiera się na Policaptil Gel Retard®- opatentowanym kompleksie makrocząsteczek polisacharydowych, które, dzięki synergicznemu działaniu swoich komponentów, posiadają silną moc żelującą.

Policaptil Gel Retard® tworzy w jelitach żel, który działa na węglowodany, zmniejszając ilość i prędkość wchłaniania (efekt opóźniający "retard").

Dzięki właściwosciom żelu, Fitomagra Libramed ogranicza również wchłanianie tłuszczu, zmniejszając uczucie senności po posiłku, wspomagając tranzyt jelitowy i regulując konsystencję stolca.


Charakterystyka produktu

Fitomagra Libramed jest wyrobem medycznym.

Dzięki mechanizmowi Policaptil Gel Retard®, działanie produktu Fitomagra Libramed, w połączeniu ze zrównoważoną dietą i regularną aktywnością fizyczną, wspomaga utratę wagi i zmniejszenie obwodu w talii.

Dlatego Fitomagra Libramed jest wskazany dla:
1) Dorosłych
- w przypadku nadwagi i otyłości,
- z dużym obwodem w talii, nawet przy prawidłowej wadze.
2) Dzieci od 8. roku życia 
- w przypadku nadwagi i otyłości.


Zawartość netto

100 g


Opakowanie

Jedno opakowanie: 138 tabletek

Porcja dzienna: 4 tabletki lub 6 tabletek


Postać

Tabletki


Stosowanie

Dorośli i młodzież powyżej 12 roku zycia:

3 tabletki przed dwoma głównymi posiłkami.

Dzieci między 8. a 12. rokiem życia:

2 tabletki przed dwoma głównymi posiłkami.

Zażyć zalecaną dawkę popijając dużą ilością wody i połykając po jednej tabletce na raz. Nie ssać i nie rozgryzać tabletki.

Osoby mające problemy z połykaniem mogą rozpuścić tabletki Fitomagra Libramed w letniej wodzie lub w herbatkach ziołowych niesłodzonych, mieszając do ich całkowitego rozpuszczenia.

Uzyskany napój należy zażyć w ciągu kilku minut, zanim zamieni się w żel.


Składniki

opatentowany kompleks makrocząsteczek polisacharydowych (Policaptil Gel Retard®), aromaty pomarańczowe, jabłkowe i cytrynowe.


Środki ostrożności

Osobom mającym problemy z połykaniem nie zaleca się bezpośredniego zażycia tabletki, lecz jej rozpuszczenie, jak opisano w instrukcji "Stosowanie".

Zaleca się przyjęcie produktu przynajmniej 2 godziny przed zażyciem lekarstw lub suplementów witaminowych, aby nie zakłócać ich wchłaniania.

Nie zażywać w okresie ciąży i karmienia piersią. Nie stosować w przypadku nadwrazliwosci lub alergii na jeden lub więcej składników.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Informacje dodatkowe

Zastrzeżenie zmian przez firmę Aboca: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Kategoria produktuwyrób medyczny
Dla Weganlek bez recepty (OTC)
Postaćtabletki
Droga podaniadoustna i podjęzykowa
Długość kuracji / suplementacji31-60 dni, 22-30 dni
Produkt nie zawieragroźnych dla zdrowia konserwantów, glutenu, laktozy

Napisz opinię

Aboca Fitomagra Libramed, 138 tabletek

Aboca Fitomagra Libramed, 138 tabletek

Aboca

Aboca to włoska firma zajmująca się produkcją najwyższej jakości suplementów diety oraz maści kosmetycznych. Przyroda i zdrowie stanowią główne cele zainteresowania firmy Aboca. Dzięki takiemu spojrzeniu, produkty tej marki cechuje czystość, wysoki standard oraz produkcja z poszanowaniem naturalnych zasobów środowiska. Aboca suplementy powstają w nowoczesnych laboratoriach pod opieką naukowców, którzy wdrażają najnowsze technologie i opierają się na ostatnich osiągnięciach nauki aby zapewnić klientom najwyższej jakości produkty.


Aboca suplementy to szeroki wybór preparatów zarówno jednorodnych, np. Olej z wiesiołka, Żeń szeń, czy Mniszek, jak i produktów złożonych, np. Ruscoven, Salvigol, Grintuss Syrop, które uzupełniają zapotrzebowania dietetyczne i służą profilaktyce zdrowia. Ważną grupę produktów Aboca stanowią preparaty sprzyjające prawidłowemu procesowi trawienia i pracy jelit: Ananas, Sollievo, LibraMed, Neo Acidoflos, Fisioflor i Melilax. Produkty te wspomagają wydzielanie soków trawiennych, zapobiegają zaparciom, otyłości, wspomagają odporność organizmu poprzez utrzymanie prawidłowej flory bakteryjnej w jelitach. Ważną grupę produktów firmy Aboca stanowią maści i żele kosmetyczne skierowane do pielęgnacji skóry ze zwróceniem uwagi na różne potrzeby. Znajdują się pośród nich: Arnika, Ruscoven żel, Czarci Pazur, Nagietek, Aloe Vera żel. Składy tych produktów oparte są na naturalnych olejach roślinnych i wyciągach ziołowych, dzięki czemu są bezpieczne nawet dla najwrażliwszej skóry.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.