Bioeulen Pediatric Maść, 50 ml Powiększ

Aboca Bioeulen Pediatric Maść, 50 ml

Aboca Aboca

21028

Nowy

Aboca Bioeulen Pediatric maść jest wskazana w stanach suchości skóry, świądzie i podrażnieniu, które towarzyszą atopowemu zapaleniu skóry, a także w egzemach występujących we wszystkich przypadkach zapalen skóry o podłożu alergicznym u dzieci.

Więcej szczegółów

32,00 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Bioeulen Pediatric maść chroni, nawilża i odbudowuje podrażnioną skórę u dzieci.

Produkt tworzy efekt bariery, który ogranicza odwodnienie i kontakt z zewnętrznymi czynnikami podrażniającymi. Funkcja ochronna wspomaga odbudowę naturalnej bariery skóry.


Charakterystyka produktu

Bioeulen Pediatric maść jest wyrobem medycznym.

Bioeulen Pediatric maść jest wskazana w stanach suchości skóry, świądzie i podrażnieniu, które towarzyszą atopowemu zapaleniu skóry a także w egzemach występujących we wszystkich przypadkach zapaleń skóry o podłożu alergicznym.

Produkt może być stosowany w połączeniu z leczeniem farmakologicznym- takimi lekami, jak antybiotyki, środki przeciwzapalne, zgodnie z zaleceniami lekarza.


Zawartość netto

50 ml


Opakowanie

Tuba


Postać

Maść


Stosowanie

Aplikować maść kilka razy w ciągu dnia na określone partie ciała, delikatnie masując.

W celu zmniejszenia odwodnienia i podrażnienia, które powstają po kąpieli, zaleca się nakładać maść na całą powierzchnię ciała. Zaleca się ponadto kąpiel dziecka w ciepłej wodzie z zastosowaniem odpowiednich środków myjących specyficznych dla skóry wrażliwej oraz jej delikatne osuszanie.

Przed aplikacją maści umyć ręce. Po użyciu dokładnie zakręcić tubę.


Skład produktu

olej z nasion ogórecznika*
ekstrakt olejowy z kwiatostanu dziurawca*
olej z jojoby*
frakcja lipofilna kwiatostanu kocanki (Helydol)*
odwodniony żel z liści aloesu prawdziwego*
liofilizowany ekstrakt z korzenia lukrecji*
roztwór wodny z kleików prawoślazu
frakcja hydrofilna z kwiatostanu kocanki*

*składnik z Upraw Biologicznych


Składniki

Produkt zawiera ponadto: glicerynę roślinną, stearynian sacharozy, stearynian glicerolu, trójglicerydy kwasu kaprylowego i kaprynowego, distearynian sacharozy, alkohol cetylostearylowy, gumę ksantanową, tokoferol, alkohol benzylowy, olejek esencjonalny z lawendy, kwas cytrynowy, dehydrooctan sodu, sorbinian potasu, krzemian sodu.


Środki ostrożności

Nie stosować w razie nadwrażliwości lub osobniczej alergii na jeden lub więcej ze składników.

W celu zapoznania się z szerszymi informacjami przeczytaj uważnie ilustrowaną ulotkę.

Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od żródeł światła i ciepła.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Data ważności odnosi się do produktu nie otwartego i odpowiednio przechowywanego.


Informacje dodatkowe

Zastrzeżenie zmian przez firmę Aboca: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Aboca

Aboca to włoska firma zajmująca się produkcją najwyższej jakości suplementów diety oraz maści kosmetycznych. Przyroda i zdrowie stanowią główne cele zainteresowania firmy Aboca. Dzięki takiemu spojrzeniu, produkty tej marki cechuje czystość, wysoki standard oraz produkcja z poszanowaniem naturalnych zasobów środowiska. Aboca suplementy powstają w nowoczesnych laboratoriach pod opieką naukowców, którzy wdrażają najnowsze technologie i opierają się na ostatnich osiągnięciach nauki aby zapewnić klientom najwyższej jakości produkty.


Aboca suplementy to szeroki wybór preparatów zarówno jednorodnych, np. Olej z wiesiołka, Żeń szeń, czy Mniszek, jak i produktów złożonych, np. Ruscoven, Salvigol, Grintuss Syrop, które uzupełniają zapotrzebowania dietetyczne i służą profilaktyce zdrowia. Ważną grupę produktów Aboca stanowią preparaty sprzyjające prawidłowemu procesowi trawienia i pracy jelit: Ananas, Sollievo, LibraMed, Neo Acidoflos, Fisioflor i Melilax. Produkty te wspomagają wydzielanie soków trawiennych, zapobiegają zaparciom, otyłości, wspomagają odporność organizmu poprzez utrzymanie prawidłowej flory bakteryjnej w jelitach. Ważną grupę produktów firmy Aboca stanowią maści i żele kosmetyczne skierowane do pielęgnacji skóry ze zwróceniem uwagi na różne potrzeby. Znajdują się pośród nich: Arnika, Ruscoven żel, Czarci Pazur, Nagietek, Aloe Vera żel. Składy tych produktów oparte są na naturalnych olejach roślinnych i wyciągach ziołowych, dzięki czemu są bezpieczne nawet dla najwrażliwszej skóry.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.